دموکراتیک اختلافات ميگيرد به عنوان نامزد در انتظار آیووا نتایج

DES MOINES — بالا دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری sparred روز سه شنبه با رهبران حزب دموکرات آیوا و در زمان با یکدیگر در یک شدید تلاش برای شکل دادن به شرایط و زمان انتشار نتایج ریاست جمهوری قفقاز در اینجا.

خطوط گسل پدید آمده است که بین مبارزات دوشنبه شب به سرعت عمیقتر در روز سه شنبه به چندین کمپین های فشرده دولت به صورت سریع و کامل انتشار نتایج و نمایندگان از معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در ادامه به انتقاد از مشروعیت روند.

دولت گفت: در یک ظهر در بیانیه ای که آن را شروع به اعلام نتایج قسمی در اواخر بعد از ظهر خسته کننده مبارزات که ترس جزئی انتشار داده خواهد ارائه یک تصویر گمراه کننده از نتیجه و پرتاب ریاست جمهوری به بیشتر درهم و برهمی است. سناتور برنی ساندرز ورمونت منتظر نیست برای آیووا مقامات; با استناد به مبارزات انتخاباتی خود را از داده های داخلی او همه اما اعلام پیروزی او به عنوان منتظر پرواز به New Hampshire.

Troy, قیمت, دولت, رئیس در مرکز گرداب کاهش یافته است به غیر روحانی کردن یک جدول زمانی برای تکمیل نامزدها و انتشار نتایج.

در یک ظهر کنفرانس و دیگر مکالمات خصوصی با, آیووا, رهبران حزب, نمایندگان برای آقای ساندرز شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا خواست مقامات محلی برای ارائه مجموعه ای کامل از نتایج ممکن است چندین کمپین فرستادگان تحت فشار قرار دادند برای دسترسی به این مقاله دنباله دار است که این حزب با استفاده از به منظور بررسی بازده از قفقاز.

آقای بایدن را در زمان مبارزات انتخاباتی بیشتر یک مبارز رویکرد بارها و بارها سوال — در عمومی و خصوصی — یکپارچگی قفقاز و اعتراض به این حزب برنامه ای برای انتشار نتایج.

“اگر شما قرار دادن 50 درصد از نتایج مردم می رویم به نگاهی است که به عنوان نهایی” جسی هریس یک بایدن مشاور در آیووا گفت: در این کنفرانس تماس با حزب. “که تنها نیمی. که کل تصویر از آنچه دیروز اتفاق افتاده است.”

شاید نه یک تصادف است که آقای بایدن همچنین به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر از خجالت در قفقاز پس از آن که نتایج گزارش شده است.

استراتژیست ارشد برای همه مهم دیگر کمپین گفت: اطلاعات جمع آوری شده از انجمن سایت های انتخاباتی خود را از نمایندگان نشان داد که معاون رئیس جمهور سابق به رهبری بود برای ملال انگیز به پایان برسد.

در یک کارهایی برگشت نقش آن جف ویور مشاور ارشد آقای ساندرز که صحبت کردن به دفاع از حزب در برابر انتقاد از بایدن اردوگاه در کنفرانس تماس بگیرید. چهار سال پیش از آن بود و ساندرز اردوگاه که مطرح هشدار در مورد قابلیت اطمینان, آیووا را مات و نتایج در یک درگیری که منجر به پیچیده تر مجموعه ای از داده ها-گزارش مورد نیاز است که به نظر می رسد که snarled دولت حزب در این زمان در اطراف.

آقای ویور ستایش مقامات در تماس و اشاره کرد که “شما یک دنباله مقاله” و هشدار داد رقیب مبارزات علیه “بی اعتبار حزب است.” او پیشنهاد کرد که این افزایش بیشترین اعتراض کرده بود انگیزه های فراتر از نگرانی برای حرمت انتخابات را برمی گرداند.

“من نمی خواهم به اصرار مردم در این بهره از بی اعتبار حزب که مردمی که در حال تلاش برای تاخیر در بازگشت از این به دلیل موقعیت نسبی در نتایج شب گذشته من فکر می کنم که کمی ریاکارانه” آقای ویور گفت. “این نتایج باید نورد به عنوان ما آنها را دریافت کنید.”

اما چه مدت این روند می تواند پاسخ داده شد.

“امروز, فردا, بعد از یک هفته یک ماه؟” آقای هریس گفت: فشار دادن ،

“ما در حال ادامه کار از طریق ما روند و فقط به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” آقای قیمت پاسخ داد.

اگر آقای بایدن اردوگاه مشغول به کار بود بیشتر به شدت به کاهش آیووا به یک ستاره در سال 2020 روند سابق معاون رئیس جمهور بود و نه تنها در روز سه شنبه در بیان باز نا امیدی در مورد امور در آیووا.

خانم وارن در اولین حضور در نیوهمشایر گفت: Iowa تا به حال به “آن را دریافت کنید با هم” و مجموعه ای از یک نوار برای آزادی حزبی نتایج. او پیشنهاد کرد که طرح آقای قیمت مشخص شده به پست زیادی اما ناقص tranche از نتایج یک کافی گام.

“من فقط نمی فهمم که این چه معنی به انتشار نیمی از اطلاعات” خانم وارن گفت: در یک رویداد در Keene. “بنابراین من فکر می کنم آنها باید برای به دست آوردن آن با هم و با آزادی تمام از داده ها.”

آقای ساندرز, برنامه ریزی برای رسیدن به در نیوهمپشایر بعد در روز زده یک تعادل بین تاسف این رویه ضعف در آیووا و دفاع نهایی اهمیت این رای وجود دارد. از همه نامزدها آقای ساندرز و آقای Buttigieg شد و تا کنون بیشتر خوش بینانه در مورد ظهور به عنوان برندگان در پایان.

“من فکر می کنم همه ما باید نا امید در عدم توانایی به آمده تا با به موقع نتایج” آقای ساندرز گفت. “اما ما در حال داشتن بر آرا که در حال شمارش است.”

“این یک چیز خوب,” او اضافه شده است. “این است که یک شب خوب برای دموکراسی است.”

آقای ساندرز, 78, پیش بینی اعتماد به نفس در شب دوشنبه که او را در نهایت به نقطه بالا در آیووا که در آن او نزدیک به طرح میتوانست هیلاری کلینتون در اولین شورشیان مبارزات انتخاباتی برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2016.

اول پایان محل می تواند به من قرض بدهید و حرکت جدید به نامزدی خود را فقط چهار ماه پس از او تا به حال یک حمله قلبی و چهار سال پس از او از دست رفته قفقاز تنها کوچکترین حاشیه. این امر نیز به احتمال زیاد سریع رقبای خود به مقابله با آقای ساندرز در نیوهمپشایر با نوع سخت-لبه حمله که تا حد زیادی وجود ندارد و در آیووا. حتی قبل از قفقاز آغاز شد آقای Buttigieg پیش نمایش مرتب کردن بر اساس هشدارهای اصلی دموکرات ها شد و به احتمال زیاد به موضوع مورد خطر نامزدی نامزد خواهد بود که لیبرال ترین کشور در تاریخ معاصر است.

آقای Buttigieg بود که تهاجمی ترین روز دوشنبه شب در دفاع از او غالب در آیووا گفت: “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.” اوایل پیروزی یک شهردار است که هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود او 40 روز تولد بیش از یک معاون سابق رئیس جمهور و نفر دوم برای 2016 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری خواهد بود تاکید تظاهرات چقدر نامشخص مسابقه باقی مانده است.

سیدنی اخگر کمک, گزارش, از, Des Moines و Astead هرندون از Keene, N. H.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>