بحث دموکراتیک زندگی می کنند: داوطلبان در صورت خاموش در نیوهمپشایر

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز
  • این خواهد بود که آخرین بحث قبل از مقدماتی نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

  • هفت دموکرات خواهد بود روی صحنه امشب: Senator Bernie Sanders, شهردار سابق پیت Buttigieg سابق معاون رئیس جمهور آمده است. سناتور الیزابت وارن سناتور ctq اندرو یانگ و تام Steyer.

  • ABC و WMUR به میزبانی این بحث است. جورج Stephanopoulos, David Muir و Linsey دیویس از ABC و آدم سکستون و مونیکا هرناندز از WMUR خواهد بود که مدیران است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • آتشین و شدید شروع در شب جمعه بحث است.
  • بایدن است تهاجمی تر از هر قبلی بحث است.
  • بایدن می رود سخت در ساندرز در “مدیکر برای همه است.”
  • Buttigieg و ساندرز شروع به برخورد با یکدیگرند.
  • یانگ: “آن را به عقب در بحث مرحله است.”

زنده
ما را دنبال کنید, چت زنده برای تجزیه و تحلیل زمان واقعی از خبرنگاران ما

مگی Haberman
کاخ سفید خبرنگار

لیزا Lerer
میزبان در سیاست عضویت در خبرنامه

Astead W. هرندون
ملی, سیاست, گزارش

سیدنی اخگر
ملی, سیاست, گزارش

نیک Corasaniti
ملی, سیاست, گزارش

سفر گابریل
ملی خبرنگار

در حال حاضر که انتخابات را آغاز کرده اند که این بحث در حال تشدید.

باز کردن ساعت از شب جمعه بحث در نیوهمپشایر ترین اتشی و حمله پر از هر گونه برخورد تا کنون. آقای بایدن در مورد سوال دو شرکت از برندگان در آیووا هدف قرار دادن آقای ساندرز به عنوان یک پتانسیل پایین-رای بکشید و آقای Buttigieg به عنوان بی تجربه.

آقای Buttigieg دامنگیر در مخالفان خود را به واشنگتن خودی. خانم Klobuchar گفت: ساندرز نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم می تواند صدمه دیده است حزب دموکرات است. و آقای ساندرز آمار آقای Buttigieg به عنوان مورد علاقه نامزد میلیاردر برخورد.

این یک galloping نیم ساعت اول به عنوان مدیران فروکش برای پس زمینه و نامزدها به طور مستقیم درگیر با یکدیگر هر چند خانم وارن بود که مهمترین آنها وجود ندارد و از اختلافات به جای رساندن او آشنا پیام در مورد مشکلات فساد است.

آقای یانگ بخشی به نظر می رسید فقط خوشحال می شود وجود دارد.

“آن را به عقب در بحث مرحله,” او گفت: می خندد.

آقای بایدن آمده است تهاجمی تر در هفت قبلا بحث. او حمله کردند و آقای ساندرز و آقای Buttigieg در سخنان افتتاحیه خود و نگه داشته است و در آن پس از آن.

“تصور کنید که شما در حال رفتن به متحد کردن کشور راه رفتن به کنگره و گفت:” من این لایحه است. آن را برای رفتن ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه. من نمی دانم چه مقدار از آن را برای رفتن هزینه. ما آن را کشف کردن بعد,'” آقای بایدن گفت: به آقای ساندرز امضا “مدیکر برای همه” پیشنهاد. “آیا شما فکر می کنم که به تصویب رسید؟”

معاون سابق رئیس جمهور رفت و پس از آقای Buttigieg هم گفت: او فاقد تجربه کافی برنده انتخابات قابل اعتماد در یک انتخابات عمومی در برابر رئیس جمهور تهمت و بینندگان یادآوری است که سابق South Bend شهردار نشان نداده مقدار درخواست تجدید نظر به رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

این همه نشان می دهد آقای بایدن که قرار داده شده چهارم در آیووا قفقاز است و نشستن در مقام سوم در نیوهمپشایر سنجی است و در سطح ناامیدی در مبارزات انتخاباتی خود. بدون در نظر گرفتن یک نیش آقای Buttigieg و آقای ساندرز در مناظره امشب او متوجه می شود که دو نیوهمپشایر نظرسنجی جلو دونده ممکن است بیش از حد پیش رو برای او را به عقب.

آقای بایدن در زمان خود بیشترین شوت مستقیم و در عین حال در ساندرز “مدیکر برای همه” پیشنهاد. او گفت که در حالی که آقای ساندرز تبلیغ که او “نوشت: لعنت لایحه” او نه حاضر به گفتن “چه چیز لعنتی است رفتن به هزینه.”

“چقدر در آن است رفتن به هزینه ؟ که در حال رفتن به برای آن پرداخت؟” آقای بایدن فشرده.

آقای بایدن در ادامه به آن می گویند نیست ممکن است به تصویب ساندرز طرح است.

“من گران گردن من گرفتن Obamacare گذشت” آقای بایدن اضافه شده است.

آقای Buttigieg گفت که ساندرز نظریه برنده انتخابات عمومی کار نخواهد کرد چرا که آن را بیگانه مردم که موافق نیستم با او دموکراتیک سوسیالیستی پیشنهادات.

“هنگامی که حریف ما است گفت: اگر شما نمی رفتن تمام راه را به لبه آن را به حساب نمی کند, سیاست است که می گویند این راه من یا بزرگراه” آقای Buttigieg گفت.

آقای Stephanopoulos برش در: “شما در حال صحبت کردن در مورد سناتور سندرز?”

آقای Buttigieg پاسخ داد: “بله.”

آقای ساندرز مخالف بود که او به عنوان گوش خراش به عنوان آقای Buttigieg او را به تصویر کشیده و چرخد و به فروش خود را به عنوان نامزد طبقه کارگر است.

آقای ساندرز گفت: او می تواند مردم را هم توسط “ارائه یک دستور کار است که با این نسخهها کار برای کارگر و مردم این کشور نه میلیاردر کلاس.”

آقای ساندرز افزود که: “راه شما مردم را هم با پایان دادن به رسوایی بین المللی از این کشور که تنها عمده ملت بر روی زمین به تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق انسانی.”

آقای یانگ که از دست رفته ژانویه مناظره گفت: بحث بر سر سرمایهداری و سوسیالیسم شکسته شد و یک اشتباه.

و او گفت که او خوشحال به بازگشت به ملی کانون توجه است.

“من خیلی هیجان زده من می خواهم به هر آمریکایی $1000 در ماه,” او گفت:, تبادل امضای خود پیشنهاد اساسی جهانی درآمد.

در پاسخ به مدیر سوال خانم Klobuchar شروع به پریدن کرد به می گویند که او نگران بود ساندرز نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم تبادل خودش را به عنوان قوی ترین نامزد برای کسانی که نگران انتخابات عمومی.

“برنی و من هم کار تمام وقت, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به قادر به تقسیم تقسیم قوا و من فکر می کنم ما نیاز به کسی که به سر این بلیط که در واقع به ارمغان می آورد مردم با او به جای بستن آنها را” خانم Klobuchar گفت. “و از روی صدق و صفا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بدترین کابوس یک نامزد است که مردم را از وسط.”

آقای Steyer گفت: هفته گذشته روشن ساخته است که آقای تهمت می تواند پیروزی در انتخابات مجدد و اضافه شده به آقای بایدن را نقد آقای Buttigieg نامزدی, نشان می دهد که او نمی تواند ضرب و شتم آقای ترامپ چرا که او کمی حمایت در میان رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

“مگر در مواردی که شما می توانید درخواست تجدید نظر به قطعات متنوع از حزب دموکرات از جمله به طور خاص جامعه سیاه, از جمله به طور خاص Latinos اگر شما نمی تواند انجام دهد که پس از آن ما نمی تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر” آقای Steyer گفت.

آقای بایدن باز بحث به طرز چشمگیری اقدام به کاهش انتظارات پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا.

“من در زمان ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا” او پیش بینی کرد از مقدماتی نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

“معمولا آن را به همسایه سناتور که خوبی انجام,” او گفت: آقای ساندرز اشاره کرد او تا به حال برنده دولت چهار سال پیش بیش از هیلاری کلینتون ،

آقای ساندرز حاضر به پانچ پشت در آقای بایدن, pivoting به جای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و امیدوار کننده برای ساخت “بزرگترین انتخابات در تاریخ این کشور است.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است تمام وقت” آقای ساندرز گفت. “او گفت: چیز بدی در مورد جو و من و هر کس دیگری در اینجا.”

هفت دموکرات ها در تریبون و مدیران را تعیین کرده اند تا زمینه سیاسی از مسابقه گفت که آقای ساندرز و آقای Buttigieg آمد از آیووا قفقاز به طور موثر گره خورده است.

هر نامزد بیرون آمد و به تشویق طولانی. آقای ساندرز و آقای Buttigiegtook مرحله را با صدای بلند تشویق و به سرعت دست تکان داد. دیگران لبخند زد و دست تکان داد به مخاطبان.

منچستر N. H. — او صرف بیش از $331 میلیون در تلویزیون و رادیو دیجیتال و تبلیغات در حدود دو و نیم ماه مبارزات انتخاباتی آگهی خالص طغیان رود. اما در حال حاضر Michael R. بلومبرگ میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار است تبدیل به یک تو رفتگی در دیوار مخاطبان با کمی کوچکتر بودجه: میکرو اثرگذارندهها.

به بلومبرگ کمپین ارائه شده است این کاهش-tier social media ستاره 150 دلار به “نشان می دهد+بگویید چرا مایک نامزد که می تواند تغییر کشور ما برای بهتر دولت چرا شما فکر می کنم او یک نامزد.”

کمپین نه اما پرسیدن این اثرگذارندهها به پست خود به خود کانال. به جای این کمپین فقط می خواهد اثرگذارندهها به ارسال آنها خود را در خانه محتوا.

میکرو تاثیر گذار در مبارزات انتخاباتی که برای اولین بار گزارش The Daily Beast, لنگر انداخته است در یک وب سایت به نام قبیله که توصیف خود را به عنوان “جهان سریع ترین رشد خود در خدمت بازار اتصال برندها و سازمان ها با رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها.” اساسا کسی که به دنبال کمک از تاثیرگذاران خرید می توانید خدمات خود را از طریق قبیله.

به بلومبرگ صفحه کمپین در قبیله خوانده شده به طور مشابه به دیگر کمپین ادبیات صحبت کردن تا داستان خود را به عنوان یک “طبقه متوسط بچه که مشغول به کار راه خود را از طریق کالج” به عنوان کسی که “می توانید همه چیز انجام می شود” و به عنوان نامزد که تمرکز بر تفنگ خود را کنترل و تغییرات آب و هوایی تلاش.

هنگامی که کاربران با کلیک بر روی “ایجاد تسلیم” آنها پس از آن دعوت به یک “محتوا تنها” مبارزات انتخاباتی است که مبادرت به فروش حقوق مربوط به محتوای برای یک هزینه ثابت “بدون نیاز به انتشار آنها به شبکه های اجتماعی خود را.”

آن را بلافاصله روشن نیست چه بلومبرگ کمپین قصد دارد برای انجام این کار با محتوا اما آقای بلومبرگ می بالد دیجیتال گسترده عملیات. پس Jan. 1, مبارزات انتخاباتی خود صرف بیش از $36 میلیون در تبلیغات دیجیتال از جمله 25 میلیون دلار در Facebook و Instagram خانه را به بسیاری از تاثیرگذاران.

با میلیاردر وضعیت ارائه زیادی گاو-چشم آقای Steyer که صرف پرخرج برای ساخت سیاه و پشتیبانی در کارولینای جنوبی می تواند تبدیل به یک بحث هدف است.

یکی از آقای بایدن را یکی از حامیان دولت در, سناتور دیک Harpootlian باز درب این هفته شلاق آقای Steyer.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که میلیاردرهای درگیر” آقای Harpootlian توییتی. “آنها فقط خرید چیزهایی.”

او با اشاره به Steyer مبارزات انتخاباتی پرداخت بیش از $40,000 به جری Govan سر از کارولینای جنوبی مقننه سیاه حزبی.

اشاره در عوض آقای Harpootlian ادعایی که آقای Govan که به تایید آقای Steyer حال تغییر وفاداری خود را از آقای بایدن به کالیفرنیا صندوق های تامینی میلیاردر. کمپین پرونده نیز نشان می دهد که هارولد Mitchell سابق خارجه کارولینای جنوبی نماینده در Steyer کمپین حقوق و دستمزد و درآمد $3,751 در ماه دسامبر. در ژانویه آقای میچل که سیاه برجسته بود در یک تبلیغ حمایت آقای Steyer. این Steyer کمپین روز جمعه گفت که آقای میچل استخدام شده اند به عنوان مشاور ارشد محیط زیست عدالت است.

“هارولد Mitchell باور نکردنی زیست محیطی رهبر است که می درخشد نور در آلودگی ویرانگر به مراتب بیش از حد بسیاری از جوامع از رنگ در کارولینای جنوبی” به Steyer کمپین گفت: در بیانیه صادر شده توسط یک سخنگوی بنیامین Gerdes که اضافه شده است که آقای Steyer مفتخر است از حمایت از او دریافت کرده است از آقای میچل و آقای Govan که در خدمت به عنوان مشاور ارشد به مبارزات انتخاباتی.

آقای Steyer تا به حال فقیر در آیووا اولیه اما نظرسنجی ها نشان می دهد او دارای محبوبیت در کارولینای جنوبی که در آن او را تحت سلطه و تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی تبلیغات. مبارزات انتخاباتی خود نیز رفت و در عملیات این هفته در نیوهمشایر انتقاد از مخالفان خود را در یک تبلیغ جدید است که نشان می دهد که آقای بایدن است خودی که آقای Buttigieg فاقد تجربه است.

جدید NBC News/Marist نظرسنجی از رای دهندگان نیوهمپشایر نشان می دهد که یک مسابقه بین آقای ساندرز و آقای Buttigieg. نظرسنجی آهنگ نسبتا نزدیک با نتایج آیووا قفقاز. این نشان می دهد که آقای ساندرز در 25 درصد آقای Buttigieg در 21 درصد خانم وارن در 14 درصد آقای بایدن در 13 درصد و خانم Klobuchar در 8 درصد است.

پشت پنج شد آقای Steyer و آقای یانگ در 4 درصد نماینده Tulsi Gabbard هاوایی در 3 درصد و سناتور مایکل بنت کلرادو و سابق رژیم صهیونیستی. Deval پاتریک ماساچوست در 1 درصد است.

آقای بایدن در حال دادن تا کارکنان خود را پس از یک جدی چهارم-پایان محل در آیووا. با توجه به ارشد کمپین مقامات آنیتا دان یکی از آقای بایدن را بالا مشاوران را به طور موثر کنترل مبارزات انتخاباتی از آن زمان مدیر گرگ شولتز.

آن را غیر معمول نیست برای نامزدهای ریاست جمهوری به رهبری تغییرات پس از عملکرد ناامید کننده در آیووا: هیلاری کلینتون آن را در سال 2008 به عنوان مثال. اما آقای بایدن حرکت تأکید چقدر بد حزبی نتایج بودند برای او.

آیووا بود و هرگز انتظار می رود آقای بایدن را بهترین دولت به دلیل برخی از قوی ترین پشتیبانی می آید از رای دهندگان و آیووا به شدت سفید. او به مدت طولانی مشاهده کارولینای جنوبی که در آن سیاه و سفید رای دهندگان قدرتمند ترین دموکراتیک رای گیری بلوک به عنوان یک “دیوار آتش” برای مبارزات انتخاباتی خود را. اما کارولینای جنوبی نیست رای تا فوریه. 29 و ضعف اجرای برنامه در نیوهمپشایر یا نوادا می تواند به جلوگیری از او را از آن دور.

داخلی, مبارزات انتخاباتی, ایمیل, بازی های برگزار شده پایین تغییر کرد و گفت که آقای بایدن خواسته بود خانم دان “برای بازی گسترش نقش در مقر” که خانم دان را در “استراتژی مبارزه و به طور کلی هماهنگی بودجه و پرسنل به عنوان ما برای ساخت یک بزرگتر کمپین برای مرحله بعدی.” اما دو کمپین گفته اند این بار که او را در واقع باید اقتدار بیش از تصمیم گیری.

شما می توانید در اینجا بخوانید.

آقای ساندرز است تا دو رقمی بیش از آقای بایدن. یا او و آقای بایدن به طور موثر گره خورده است. و یا چیزی بین این دو جریان است.

گرفته شده هم در دسترس عموم نیوهمپشایر نظرسنجی — کمیاب کالا برای خیلی از مسابقه — رنگ یک عکس از یک سیال و نامشخص مبارزات انتخاباتی در دولت است. اما چند روند مشهود است.

آقای ساندرز از همسایه ورمونت همواره برگزار منجر شود هر چند که حاشیه ها متنوع اند. در نظرسنجی های اخیر وجود داشته اند نشانه هایی از رشد کشش برای آقای Buttigieg. خانم وارن تلاش کرده است در سال 2020, New Hampshire, نظر سنجی, و گاه به گاه استثنا در هفته های اخیر آقای بایدن بیش از حد.

در جمعه شب بحث می آقای Buttigieg و آقای ساندرز ساخت در آیووا حرکت به سیمان قدرت خود را در نیوهمپشایر? می خانم وارن و آقای بایدن تنظیم مجدد روایت پس از نمایش ناامید کننده در آیووا — و در سال های اخیر, نیوهمشایر, رای گیری? خواهد هر کس دیگری پرش قاطعانه به بالا رای گیری ردیف در اخر مسابقه?

کتی Glueck, Astead W. هرندون استفانی Saul, مگی آستور و نیک Corasaniti کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>