دموکراتیک نامزد صفر در Buttigieg و ساندرز در زمان بحثدموکرات نامزد ریاست جمهوری درگیر شدند و در شب جمعه در یک زمان مناظره تلویزیونی بود که توسط حملات علیه پیت Buttigieg و برنی ساندرز نامزد ریاست جمهوری که اعلام پیروزی پس از آیووا قفقاز.

پیش از نیوهمپشایر اولیه روز سه شنبه رقابت سند چشم انداز برای حزب دموکرات شد و در کامل نشان می دهد به عنوان کاندیدای میانه به چالش ترقی خواهان و کسانی که با بیشتر واشنگتن تجربه به نام نسبی سیاسی تازه واردان است.

ساندرز سابقه انتقاد از همکار خود را نامزد خود حمایت خود را برای مدیکر برای همه مراقبت های بهداشتی جهانی پیشنهاد دولت اجرای طرح بیمه سلامت مورد علاقه ترقی خواهان که انقلابی ما سیستم در حالی که Buttigieg مجبور شد به دفاع از خود و انتقاد بیش از جوانی و بی تجربگی است.

“چقدر در آن است رفتن به هزینه ؟ چه کسی برای آن پرداخت ؟ “سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خواسته ساندرز در حالی که متضاد خود را طرح بهداشت و درمان با سناتور ورمونت’.

این شب جمعه بحث شد کلید آزمون بایدن به عنوان غیر قابل انکار حزب سوسیالیست دموکراتیک اولیه. اما او به نظر می رسد که قرار داده شده چهارم در آیووا مسابقه دور پشت Sanders, Buttigieg و ماساچوست سناتور الیزابت وارن.

باز بحث بایدن اذعان کرد او “در زمان ضربه” در آیووا و او پیش بینی کرد که او را “احتمالا نگاهی به آمار” در نیوهمپشایر, هم, ریخته گری خود را به عنوان آدم های فلک زده در گرانیت دولت با توجه به ساندرز’ پایان قوی وجود دارد در سال 2016.

اما بایدن هشدار داد که ساندرز به نمایندگی از یک خطر به دلیل از خود توضیحات به عنوان یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” و Buttigieg است ثابت نشده او تجربه به رئیس جمهور شود.

بایدن را در دراز مدت چشم انداز به نظر می رسد به طور فزاینده ای بستگی دارد که چگونه او انجام می دهد در کارولینای جنوبی اولیه در 29 فوریه که در آن او سنجی بسیار مطلوب میان دولت بزرگ دموکراتیک آفریقایی جمعیت.

بحث بحث نقل مکان کرد و به نژاد و کارولینای جنوبی به عنوان میلیاردر فعال تام Steyer رفت و در حمله علیه بایدن با تاکید بر نظرات بحث برانگیز از یکی از عناصر عملیاتی در آشکار پیشنهاد برای به چالش کشیدن او که برای پشتیبانی.

عینک سفید مردان جنگ که بیشترین حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار بود و نه از دست رفته در برخی از ناظران. اما بایدن شات برگشت و گفت: “من به پشتیبانی بیشتر در کارولینای جنوبی, سیاه حزبی و جامعه بیش از هر کس دیگری. دو برابر آنچه شما و هر کس دیگری.”

Buttigieg که تلاش کرده است به درخواست تجدید نظر به غیر سفید رای دهندگان بارها و بارها منحرف یک سوال در مورد میزان دستگیری از آمریکایی های آفریقایی تبار به افزایش در حالی که او شهردار South Bend, Indiana. مدیر Linsey دیویس خواسته وارن اگر Buttigieg پاسخ کافی بود. “نه” وارن پاسخ داد: در یکی از معدود لحظات standout از شب باعث تشویق. “ما نمی توانیم فقط می گویند که عدالت کیفری تنها زمان است که ما می خواهیم به بحث در مورد نژاد,” او اضافه شده است.

پیش از نیوهمپشایر اولیه رای گیری هنوز هم وجود دارد هیچ روشن frontrunner در مسابقه برای تبدیل شدن به حزب دموکرات ریاست جمهوری نامزد خواهد شد که در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات هر چند رای گیری های اخیر نشان داده است هر دو ساندرز و Buttigieg پیشرو.

هفت نفر از 11 باقی مانده پیشرو نامزدها به مرحله در زمان در شب جمعه; Sanders, Buttigieg وارن و بایدن و همچنین به عنوان سناتور ایالت مینه سوتا ctq, Steyer و کارآفرین اندرو یانگ.

Klobuchar متوسط است که انتهایی دیگران لذت می برد اما چند لحظه های قوی در بحث مرحله روز جمعه معرفی خودش به عنوان فرد و به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن و کار در سراسر راهرو هشدار داد که ساندرز’ بهداشت و درمان پیشنهاد با پشتیبانی نشده “دو سوم از دموکرات ها در سنا” و آن را “ضربه 149 میلیون آمریکایی را بیمه فعلی در چهار سال”.

زمانی که بحث نوسان به سمت یک بحث تجربه 38 ساله Buttigieg – شهردار سابق و کهنه کار جنگ در افغانستان و تقابل خود را با بایدن Klobuchar و ساندرز گفت: تجربه نشان داده در خارج از واشنگتن است. اما Klobuchar, 59, شات که “ما یک تازه وارد در کاخ سفید نگاه کنید که در آن آن را به ما”.

در یکی دیگر از نقطه در طول بحث Buttigieg در زمان کمی محجبه ضربه تند وشدید زدن در بایدن و “سیاست از گذشته”.

بایدن در پاسخ شعار کار خود را در دولت اوباما: “من نمی دانم آنچه در مورد گذشته باراک اوباما و جو بایدن خیلی بد بود.”

در ضمن وارن تلاش برای کاهش از طریق صحبت کردن به مراتب کمتر از قبلی بحث.

“هستند بسیاری از رای دهندگان نیوهمپشایر که هنوز بلاتکلیف هستند بنابراین این بحث را می دهد رای دهندگان یک فرصت برای بررسی برخی – و نه همه – از نامزدها و یک فرصت برای کمک به را تشکیل می دهند ذهن خود را گفت:” سابق نیوهمپشایر حزب دموکرات صندلی کتی سالیوان. اما سالیوان همچنین هشدار داد که این نزدیک به یک انتخابات یک اشتباه در طول بحث “می تواند یک مشکل”.

پیش از بحث ساندرز به شدت حاکی است که او برنامه ریزی شده به طور مستقیم حملات خود را در Buttigieg. پیش از آن در روز ساندرز کمپین ارسال یک ایمیل جمع آوری کمک با عنوان “میلیاردرهای ❤️ پیت Buttigieg.” که جمع آوری کمک های زمین همسان زودتر نظرات به Vermont سناتور ساخته شده در صبح روز جمعه در یک “سیاست و تخم مرغ” صبحانه در منچستر, زمانی که او در قاب شهردار سابق به طرز غیر قابل قبولی نزدیک به میلیاردرهای.

پس از مقدماتی نیوهمپشایر در روز سه شنبه بعد از مناظره تلویزیونی برگزار خواهد شد در لاس وگاس در فوریه 19, چند روز پیش از نوادا قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>