دموکراتیک نامزد سکوت در تیراندازی پلیس از مردان سیاه

در این هفته از سنسور. Cory Booker بهداشت ، کامالا هریس هر دو آفریقایی آمریکایی کاهش یافته است از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری nary یک کلمه گفته شده توسط نامزد باقی مانده در مورد یک مسئله مهم به رای دهندگان آمریکایی: تیراندازی پلیس غیر مسلح سیاه مردان است.

داده ها از طیف وسیعی از منابع نشان می دهد که در سال 2019 شد یکی دیگر از اخلال در سال برای افسر-درگیر قتل آمریکایی آفریقایی تبار مردان است. با توجه به ana ortega آنلاین, آمار, پورتال سیاه پوستان را تا 13 درصد از جمعیت ایالات متحده, اما قربانیان بودند در 31 درصد از تیراندازی پلیس در سال گذشته است. دو-صد-و-پنج افرادی بودند که به ضرب گلوله های پلیس در سال 2019 در حالی که 149 اسپانیایی و 312 غیر هیسپانیک سفید پوستان بودند.

علاوه بر این واشنگتن پست آغاز شد که مستند تیراندازی پلیس پس از مایکل براون کشته شد, یک افسر سفید پوستی در فرگوسن میسوری در سال 2014 نشان داد که 21 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شده توسط پلیس غیرمسلح و سیاه پوستان هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به ضرب گلوله پلیس از سفید پوستان است. ارسال گزارش وجود دارد 1,004 مجموع تیراندازی پلیس در سال 2019 از 992 در سال 2018 است.

در عین حال از آن شده است سازگار صحبت کردن نقطه دموکراتیک ریاست جمهوری در مبارزات انتخاباتی.

“بیش از همه توجه به این مسائل در طول این کمپین چرخه شده است ناامید کننده” Kailee مقیاس مدیر عامل Black Lives Matter شبکه جهانی گفت: NBC News. “(ما) مشغول به کار به طور مداوم به مرکز گفتگو نژادپرستی و ستم سیستم و در نتیجه خشونت های پلیس علیه سیاه غیر مسلح مردان و زنان و جوانان—در طول کل این کمپین چرخه با هر نامزد.”

“زمان نامزدها باید انجام یک کار بهتر در پرداختن به این دلیل گرایش سیستم و ایجاد سیاست برای تبدیل جوامع ما” فلس گفت.

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع مورد بررسی حامیان خود در ماه ژانویه, درخواست اگر نامزدان ریاست جمهوری شدند و پرداختن به مسائل مهم به سیاه و سفید آمریکایی ها از جمله تیراندازی پلیس. “نتایج تعجب آور,” فلس گفت.

هفتاد و هشت درصد از شرکت کنندگان گفت که هیچ کدام از نامزدها صحبت به اندازه کافی در مورد تیراندازی پلیس و 83 درصد گفت: آنها می خواستند به شنیدن بیشتر در مورد نامزدها برنامه های در عدالت کیفری اصلاح نژادی و بی عدالتی است.

“متاسفانه هر زمان که این موضوع می آید تا در مورد افسران پلیس غیرقانونی تیراندازی افراد” ماریو ویلیامز حقوق مدنی وکیل در آتلانتا گفت: “برخی از مردم را نادان اشاره به سیاه و سفید در سیاه و نرخ جرم و جنایت نادیده گرفتن این موضوع در دست: نزدیک به 100 درصد میزان موفقیت ماموران فرار از مسئولیت به صورت آشکارا غیر قانونی عکاسی سیاه و سفید از مردم.”

ویلیامز افزود: “زمانی که رفتار افسر آشکارا غیر قانونی و خشم و همچنین در مجموعه همراه با احساس ناباوری که بدون ویدئو مهم نیست که تمام مدارک نشان می دهد که غیر قانونی تیراندازی افسر فرار از پاسخگویی.”

Rhanda Dormeus که 23 ساله دختر Korryn Gaines ضرب گلوله کشته شد توسط افسران پلیس در نزدیکی بالتیمور در سال 2016 گفت: تجربه شد “ویرانگر است.”

“شما شکسته,” او گفت:. “این غیر قابل تصور ساخته شده سخت تر زمانی که هیچ کس پاسخگو باشند.”

هریس و بوکر که کاهش یافته است از این مسابقه در ماه دسامبر و ژانویه به ترتیب به طور معمول مطرح پلیس تیراندازی مردان سیاه پوست به عنوان بخشی از سیستم عامل خود را. Deval پاتریک فرماندار سابق ماساچوست و تنها راه باقی مانده آفریقایی آمریکایی در دموکراتیک نژاد شده است کمتر صوتی در مورد این موضوع و رای گیری در کمتر از 1 درصد است.

“سیاه و سفید رای است یا نادیده گرفته و یا فرض” ویلیامز گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک مثال خوب است. او قرار می دهد از یک تجاری خارج از چارچوب مورد یک زن است که باید هرگز در زندان قرار داده و ناگهان سیاه مردم باید رای برای او ؟ ” او افزود: با اشاره به تجاری دوباره رئیس جمهور انتخابات زد در سوپر باول شامل آلیس ماری جانسون که آزاد شد و پس از 21 سال در زندان هنگامی که او را حبس ابد بدون خشونت مواد مخدر محکومیت تبدیل شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 است.

“شده است وجود دارد هرگز یک تعهد پایدار به رای سیاه پوستان با توجه به بحث جدی و اکشن است که باعث افزایش فرصت ها برای مردم سیاه و سفید. قوانین و اقدامات تقریبا همیشه در اطراف مرکز کنترل تصویر عمومی و خود محور سیاسی خواسته” ویلیامز گفت:

سیاه رای دهندگان به طور سنتی نقش مهمی در تعیین دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و در این سال شکل گیری است به عنوان هیچ تفاوتی ندارد. بایدن حامیان می گویند حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار به او کمک خواهد کرد در بعد مقدماتی در کشورهای متنوع تر از آیووا و نیوهمشایر در حالی که دیگر جلو دونده در انتخابات به خصوص Buttigieg, تلاش برای جذب سیاه و سفید پشتیبانی می کند.

دلایل کسانی که در تلاش هستند آشکار به بسیاری از سیاه فعالان.

“ما نیاز داوطلبان را ببینید اتصالات بین نژادپرستی و فقر مسکن دسترسی ضعیف آموزش و پرورش در زندانها گفت: در این دختر آسیایی انگشتی Griffiths Sekou رهبر بوستون شعبه از زندگی مهم است. “و مرگ و میر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>