دموکرات وارن نگران کمپین خواهد اجرا از پول نقد شیپور خاموشی $3 میلیون وام

توسط گرانت اسمیت و زنجبیل گیبسون

نیویورک/واشنگتن (العالم) – U. s. Senator Elizabeth Warren مطرح شده پول بیش از بسیاری از دموکرات ریاست جمهوری رقبا در هفته قبل از آیووا قفقاز اما صرف که به شدت او در زمان مبارزات انتخاباتی از 3 میلیون دلار وام از ترس او خواهد اجرا از پول نقد.

وارن مطرح $10.4 میلیون سهم در ماه ژانویه — بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن $9 میلیون و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg را 6 میلیون دلار — به پایان رسید اما این ماه فقط با 2.3 میلیون دالر پول نقد با توجه به افشاگریهای ظ روز پنج شنبه.

تمام آرای انتخابات ریاست جمهوری شد نیاز به ارائه مالی آشکار در پنجشنبه اسناد عمومی که ارائه بینش چگونه آنها خود را مدیریت چند میلیون کمپین عملیات. توانایی به جمع آوری پول نقد و مدیریت اعتبارات است یک آزمون مهم برای نامزدها به رقابتی باقی می ماند به عنوان نامزد مسابقه drags در هفته.

حداقل دو نفر از نامزدها در حال لذت بردن از راحت پوزیشن های نقدی. مایکل بلومبرگ میلیاردر است خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود کمک بیش از 460 میلیون دلار از خود ثروت است. سناتور برنی ساندرز مطرح 25 میلیون دلار در ماه ژانویه به پایان رسید و ماه با 17 میلیون دلار به صورت نقدی.

دموکرات ها که هنوز رقابت برای حزب خود را نامزد مطرح کرده اند $1.2 میلیارد دلار تا کنون در این انتخابات هر دو در کمک های مالی و از پول خود را.

وارن شد اولین نامزد در ردیف بالا به نوبه خود به قرض گرفتن پول پس از صرف نزدیک به 97 درصد از warchest – بالاترین رای دادن در این زمینه است.

او به کمپین گفت: در حالی که او در زمان از یک $3 میلیون وام او تنها دیده $400,000. او جمع آوری کمک های مردمی در ماه فوریه شده است قوی تر سخنگوی کریس هیدن گفت.

“ما در ژانویه پایان ماه های مردمی جمع آوری کمک فشار بسیار موفق بود و مارس شده است و حتی قوی تر برای ما بسیار مخربی ما ماهانه رکورد در حال حاضر با بیش از 17 میلیون دلار مطرح شده در 20 روز از ماه” هایدن گفت.

وارن eked یک سوم پایان محل در آیووا و چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر. او به طور گسترده ای مورد ستایش عملکرد در یک بحث این هفته رو به او جمع آوری کمک های مالی.

که ممکن است در بخشی با تشکر از تصمیم خود برای افزایش هزینه های حقوق و دستمزد در ماه ژانویه است. در حالی که دیگر مبارزات بودند ramping تا تبلیغات تلویزیونی, Warren به جای صرف در کارکنان است.

او او افزایش یافت حقوق و دستمزد با 83 درصد امید به نوبه خود به بخت و اقبال خود را در اطراف با جاری شدن سیل در آیووا با سازمان به جای تلویزیون تبلیغات. او صرف $3.2 میلیون در کارکنان در ماه دسامبر $5.9 میلیون در ماه ژانویه نسبت به ماه او را بزرگترین حقوق و دستمزد.

نیویورک media mogul بلومبرگ هنوز ramping تا کارکنان خود را در ماه ژانویه پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه نوامبر. او صرف 1.2 میلیون دلار در ماه دسامبر و 5.7 میلیون دلار در ماه ژانویه است.

ساندرز به حال یک ژانویه حقوق و دستمزد $3.9 میلیون تا 19 درصد از ماه قبل است. بایدن به حال کوچکترین افزایش, افزایش حقوق و دستمزد خود را تنها 6.8% از $1.9 میلیون دلار به $2 میلیون نفر است.

سناتور ایالات متحده ctq که به مبارزه طلبیده انتظارات در آیووا و نیوهمشایر حفظ بالاترین حقوق و دستمزد از طریق ژانویه صرف تنها حدود 816,000 در کارکنان است که در ماه است.

(گزارش اضافی توسط Amanda بکر و جیسون Lange در واشنگتن; ویرایش توسط ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im