سیل در استرالیا drenches آتش سوزی و آسان 3-سال خشکسالی

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — خشکسالی آتش سوزی و در حال حاضر جاری شدن سیل داده اند, استرالیا آب و هوا تقریبا مقدس احساس می کنم این سال است. خبر خوب این است که یک سیل اخیر در شرق بخش هایی از این کشور خیس مرگبار آتش سوزی و کمک به سهولت فلج خشکسالی است.

اما کارشناسان می گویند که آن را برخی از زمان و در عین حال بدانید که تا چه حد بارش باران پر خشک کردن رودخانه ها و فرو نشستن خاک خشک در برخی از مناطق مرزی بیشتر متاثر از 3 سال خشکسالی.

کوئنتین, Grafton, استاد اقتصاد و متخصص آب در دانشگاه ملی استرالیا در کانبرا گفت: باران شکسته بود خشکسالی در برخی از شهرهای اما نه تا به حال کاهش یافته است به طور مساوی در تمام مناطق آسیب دیده.

“در این مرحله آن را بسیار خوب اخبار و قطعا خیلی بیشتر از مردم می تواند برای آرزو و یا انتظار می رود,” او گفت: از بارندگی. “وجود دارد برخی از مردم خوشحال.”

Grafton گفت: خشکسالی به حال به شدت تحت تاثیر قرار مساحت بیش از 1.5 میلیون کیلومتر مربع (580,000 مایل مربع) است که بزرگتر از کشور اتیوپی است. او گفت: نظارت بر عمده رودخانه ها در طول چند روز آینده باید یک تصویر واضح تر از چقدر باران کمک کرده است.

آتش مقامات تا به حال دلیلی برای جشن گرفتن با بسیاری از آتش سوزی خاموش و یا به طور قابل توجهی ضعیف توسط باران. روز شنبه, مقامات اعلام کرد Currowan آتش جنوب شهر سیدنی شد و در نهایت پس از از بین بردن بیش از 300 خانه و razing از 500 ، 000 هکتار (1.2 میلیون هکتار) بیش از دو و نیم ماه.

“این است که مثبت ترین اخبار ما تا به حال در برخی از زمان” نیو ساوت ولز روستایی خدمات آتش توییتی در روز دوشنبه. “به بارندگی های اخیر کمک کرده است آتش نشانان برای قرار دادن بیش از 30 آتش سوزی در خارج از جمعه. برخی از این blazes شده است سوختن برای هفته ها و حتی ماه.”

در تمام استرالیا آتش سوزی کشته شدن دست کم 33 نفر و تخریب بیش از 3000 خانه.

آتش سوزی آغاز شد و باعث تخریب گسترده نسبت به پایان سال 2019 بود که هر دو گرمترین و خشک ترین سال در استرالیا در تاریخ ثبت شده با توجه به اداره هواشناسی.

در طول سیل بیش از روزهای اخیر در مناطق ساحلی را تجربه کرده اند برخی از سنگین ترین بارش مربوط است که باعث جاری شدن سیل در برخی از نقاط. سیدنی, ساحل مرکزی و کوه های آبی دریافت تا 400 میلی متر (16 اینچ) از جمعه به نمایندگی از برخی از سنگین ترین آبشار در دهه.

سدها در سیدنی بیشتر منطقه بیش از 64% کامل روز دوشنبه پس از تنها 42% کامل یک هفته قبل از آن سخن گفته است. بیشتر باران پیش بینی شده است طی روزهای آینده.

اما نه همه آماده بود برای شروع جشن. داریل Cowie, صاحب Burke & بخواهد Menindee متل در جای دور افتاده شهر Menindee گفت: آنها می خواهم به دریافت تنها مقدار کمی از باران یک شب.

“زمین مرطوب بود اما خشک شدن دوباره در حال حاضر,” او گفت:. “این به اندازه کافی برای انجام هر کاری است.”

Cowie گفت: او بوده است در خدمت مهمانان بطری آب برای حدود یک سال در حال حاضر و همیشه از شیر آب شد تغییر رنگ و شور مزه به دلیل خشکسالی. او گفت: این شهر پس از روشن به مته سوراخ کردن آب است که بهبود کیفیت.

“ابرها هستند که آمده اند گذشته اما زمان رسیدن ما آنها خالی,” او گفت:. “ما در حال نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند. سیدنی copping, آن, اما آن را به یک راه طولانی از اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>