دهلی نو را لرزاند توسط مرگبار اعتراضات در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدیددونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به دهلی نو شده است تحت الشعاع قرار مرگبار تظاهرات که در ادامه به غرق هند پایتخت به عنوان مسلمان و هندو گروه های درگیر با خشونت و مرگ و میر افزایش به 13.

خونین خشونت را ترک کرده است که خیابان های شمال-شرق دهلی نو در شعله های آتش و در ادامه به تشدید روز سه شنبه تا کنون در سمت چپ یک پلیس و 12 تن کشته شدند و بیش از 150 مجروح شدند.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در روز سه شنبه شب قبل از او در سمت چپ هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به ارمغان آورد تا خشونت با نارندرا نخست وزیر گفت که او نمی خواهد نظر در “موارد خاص”. رئیس جمهور گفت: این جفت ارز تا به حال در مورد افزایش حملات در جامعه مسلمان و او راضی شد که مودی کار می کرد “واقعا سخت” آزادی مذهبی.

“من تا به حال بسیار قدرتمند و پاسخ از ساعت مودی گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “او به من گفت که آنها در حال کار بسیار نزدیک با اقلیت ها در هندوستان … ساعت مودی گفت که 200 میلیون مسلمان در هند است که دولت با همکاری نزدیک با اقلیت است.”

در سخنرانی خود در تجمع روز دوشنبه در احمدآباد (هندوستان) یک شهرستان در ایالت گجرات مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر lavished ستایش در مودی برای خود را “دموکراتیک” و “تحمل” رهبری از هند است.

ناآرامی در پایتخت آغاز شد و در روز یکشنبه در شمال شرق دهلی نو, زمانی که یک Kapil میشرا یک رهبر محلی از مودی حزب BJP تهدید به خشونت حذف یک گروه از مسلمان معترضان که تا به حال شده است مسالمت آمیز مسدود کردن محلی جاده در اعتراض به یک بحث جدید تابعیت متمم قانون (CAA) که بسیاری بر این باورند تبعیض علیه مسلمانان است.

Mishra آتش زا لفاظی علیه مسلمانان riled تا یک هندو اوباش و هندوها و مسلمانان آغاز شد, درگیری مسلحانه در خیابان پرتاب سنگ و تنظیم alight برای کسب و کارهای محلی. جمعی خشونت بیشتر و تشدید به عنوان شایعات که هندو آیکون های تخریب شده بود توسط مسلمانان و اراذل و اوباش هندو تظاهر کنندگان در تصویر شد به شدت ضرب و شتم یک مرد مسلمان با چوب و بیس بال خفاش ها به عنوان او دراز خون آلود در خیابان گریه برای کمک. یک پلیس کشته شد زمانی که او بود, ضربه به سر با یک پرواز راک و چندین روزنامه نگاران بودند در بیمارستان بستری شدند مورد حمله اوباش.

به مغازه ها و اتومبیل ها و خانه شد شعله ور و قلوه سنگ و دود پر شده محله خیابان های Khajuri Khaas و مناطق اطراف آن از شمال شرق دهلی شبیه یک منطقه جنگی. پلیس در پاسخ با teargas و نارنجک بودند و بنا به گزارش ها شلیک کوکتل مولوتف در تضاد قرار گرفتند. اما ناآرامی ها همچنان به گسترش در سراسر پایتخت. در سه شنبه شب یک مسجد در Ashok نگر, north-west Delhi, راه اندازی شد alight با هندو تظاهر کنندگان دیده می شود بالا رفتن از مناره و اتصال یک پرچم هندو خدا هانومان.

Sachin کومار, 35, یک autorickshaw راننده تا به حال شاهد شورش در خیابان های Khajuri در طول دو روز گذشته گفت: این اولین بار او را دیده بود مسلمان و هندوها در چنین درگیری های خشونت آمیز.

“این است که یک مذهبی شورش آغاز شد که هنگامی که مسلمانان سعی در حرکت مسلمان معترضان با استفاده از خشونت” گفت: کومار. “آن را به طور کامل از دست. من تو را دیدم زیارتگاه ها و مساجد و سوزاندن مسلمانان,’ مغازه ها مورد حمله قرار گرفتند و هر دو طرف به پرتاب سنگ. اتومبیل بودند در آتش و حتی مدارس سوخته شده اند.”

وی افزود: “پلیس با استفاده از teargas و lathi چوب [هنرهای رزمی سلاح] را امتحان کنید و متوقف کردن اوباش و مردم خیلی می ترسم همه پنهان شده در داخل خانه های خود. این اولین بار در زندگی من تا کنون دیده اند هر چیزی شبیه به این.”

کومار گفت: اوباش – ساخته شده از هزاران نفر از مردم مسلح شده بود با “revolvers, سنگ, چوب, حتی شمشیر” و در هندو سمت او تا به حال شنیده اوباش فریاد “زندانی روپیه رم” شناخته هندو-ملی شعار.

به عنوان خشونت ادامه داد: در روز سه شنبه دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, مردم خواست برای حفظ صلح به عنوان او برگزار شد یک جلسه با وزیر آمیت شاه سیاستمداران محلی و مقامات از خشونت-مناطق ضربه.

“من بسیار نگران وضعیت حاکم در بخش های خاصی از دهلی نو” Kejriwal توییتی. “همه ما با هم باید همه تلاش ها برای بازگرداندن صلح در شهر ما. من دوباره اصرار همگان را به اجتناب از خشونت.”

یک بخش 144 ترتیب است که مانع از تجمع بیش از چهار نفر اعمال شده در مناطق مختلف در شمال شرق دهلی نو که در آن خشونت متمرکز بود و مدارس در این منطقه بسته شده اند. اما در روز سه شنبه برخورد مذهبی اوباش بودند یک بار دیگر در خیابان در شمال شرق دهلی نو است. بسیاری در جامعه مسلمان دهلی نو گفت: آنها می ترسید به ترک خانه های خود را پس از گزارش هندو اوباش بودند توقف مردم در خیابان و درخواست برای دیدن شناسایی و اجازه می دهد هر گونه مسلمانان به تصویب.
The cars of protesters opposing a new citizenship law are set ablaze in Delhi, India.

مودی بوده و دست و پنجه نرم کردن با ادامه ناآرامی های داخلی خود را پس از ملی هندو BJP دولت تصویب کا در ماه دسامبر است که کمک های مالی تابعیت پناهندگان از هر عمده جنوب آسیا دین به جز مسلمانان است. در رابطه با یک برنامه ریزی ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) بیم آن می رود این قانون را در هند مسلمان جامعه بیگانگان در کشور خود و تضعیف مبانی سکولار هند با ساخت دین اساس شهروندی است.

ضد کا تظاهرات صورت گرفته و تقریبا در هر عمده شهر هند در طول سه ماه گذشته نشان می دهد هیچ نشانه ای از مصاحبه شده اند در ملاقات با به طور فزاینده ای استبدادی اقدامات از جمله حوادث توده بازداشت و آزار و اذیت از جامعه مسلمان و گزارش از شکنجه فعالان و معترضان و بی گناه مسلمان تماشاگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im