تاخیر و کمبود را تشدید کند Coronavirus تست شکاف در آمریکا

سه هفته پیش دکتر ایلین کام, یک آسیب شناس در یک بیمارستان کودکان در کالیفرنیا به حال یک حس است که ملت coronavirus تست ظروف سرباز یا مسافر شد و در نهایت تحت کنترل است.

او می تواند به ارسال و آزمایش به یک آزمایشگاه در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی و دریافت نتایج در عرض یک روز.

زمانی که کارهای عقب افتاده رشد در دانشگاه استنفورد او شروع به ارسال آزمون به تلاش تشخیص اصلی آزمایشگاه شرکت است که ramping تا آن تست ظرفیت. اما برای چرخش می تواند نتایج 13 روز او گفت: تا بیمارستان او را روشن و به دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو برای دو تا سه روز صبر کنید.

“ما به سادگی گفت: “این مسخره است’,” دکتر گفت: چام که با این نسخهها کار در UCSF Benioff کودکان بیمارستان در اوکلند.

تست در دسترس باقی می ماند یک امضا شکست مبارزه با کروناویروس در ایالات متحده با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به رخ کشیدن در هفته گذشته که او یک تست سریع و نتایج در عرض چند دقیقه. و معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها وعده داده است که آمریکایی ها خواهد بود قادر به گرفتن آزمون در دفاتر پزشکان اگر چه جدول زمانی معمول برای دسترسی ممکن است ماه به دور است.

و حتی به عنوان سریع تر آزمایشات بر روی بازار و شرکت های خصوصی مانند تلاش و LabCorp در حال اجرا هستند هزاران نفر از آزمون در روز, مصاحبه با پزشکان و مسئولان در سراسر کشور نشان می دهد که تاخیر طولانی و ناهموار دسترسی در ادامه به تاثیر آزمون سهمیه بندی و به مانع مراقبت از بیمار است. علاوه بر این سواب و مواد شیمیایی مورد نیاز برای اجرای آزمون در تامین کوتاه مدت هستند در بسیاری از کشور های داغ مناطق.

“بسیاری از جوامع محلی در حال پرواز کور, تصمیم گیری, و در صورت عدم وجود اطلاعات کامل تا حد زیادی با توجه به شکست دولت فدرال برای ارائه به اندازه کافی تست ظرفیت” گفت: Chrissie Juliano مدیر اجرایی بزرگ شهرستانها بهداشت ائتلاف که نشان دهنده مدیران در 30 شهری و بهداشت عمومی ادارات در میان آنها بوستون شیکاگو و لس آنجلس و نیویورک و سیاتل. “این تست کمبود و فقدان اطلاعات موجود در مورد واقعی بار این ویروس را تعیین کرده است کشور ما پاسخ منظور از قدر ما هرگز نمی دانیم.”

حداقل 305,000 مردم در ایالات متحده آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند تعداد واقعی بسیار بالاتر است. بیش از 9,400 نفر کشته شده اند.

فدرال سوالات را آغاز کرده اند که به تعیین چگونه ملت را تست ظرفیت تبدیل به یک افتضاح. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال تولید اشتباهات را با این آزمون برای اولین بار آن را ابداع برای بهداشت عمومی آزمایشگاه های سراسر کشور و پس از تست در ایالات متحده متوقف شده به عنوان ویروس شروع به گسترش در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا. غذا و داروی آمریکا متهم به تصویب تست شد خیلی نا امید که آژانس تحت فشار قرار دادند برای C. D. C. به توقف ساخت آن را در سایت و به جای ارسال آن به مجتمع فن آوری DNA یک در خارج از آزمایشگاه.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • نیویورک می بیند ممکن فلات اما هشدار می دهد که آن را هنوز هم در بحران است.
  • ویسکانسین به تعویق انداختن روز سه شنبه انتخابات به عنوان موارد افزایش است.
  • ایران بالابر در سراسر کشور خاموش کردن کسب و کار گفت: فعالیت های اقتصادی باید ادامه یابد.

F. D. A. برای آن بود آهسته به رسمیت شناختن خطر همه گیر و مهم چگونه تست تجاری آزمایشگاه و بیمارستان ها خواهد بود به عنوان ویروس گسترش یافته است.

در اوایل ماه مارس در این کشور دو تا از بزرگترین تجاری labs, تلاش برای تشخیص و LabCorp, شروع به تست و آنها باید اذعان کرد که آزمایشگاه های خود را در سراسر کشور غرق شد در ماه گذشته. تلاش به نتیجه است 80,000 با توجه به شرکت از 160,000 در 25 مارس. LabCorp می گوید آن گرفتار شده و در حال حاضر دارای یک زمان چرخش از چهار تا پنج روز از وانت.

منابع آزمون سواب بدست آنقدر کم است که بسیاری از بیمارستان ها تست تنها خود آسیب پذیرترین بیماران به طور معمول کسانی که بستری شده در — و ارسال به دیگران به دور است.

وندی Bost سخنگوی تلاش است که خود را معرفی کرد coronavirus آزمون در 9 مارس گفت که این شرکت تا به حال ramped تا خود را تست و در حال حاضر می تواند روند بیش از 35,000 آزمون در هر روز بیش از 200,000 هر هفته در آن 12 آزمایشگاه در سراسر کشور است. در هفته گذشته تلاش خواسته بیمارستان برای شناسایی کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران علامت دار به صورت اولویت پردازش. تا به امروز تلاش کرده فرآوری حدود 550,000 coronavirus آزمون خانم Bost گفت.

LabCorp دارای چهار آزمایشگاه در حال اجرا نیز به طور متوسط حدود 35,000 برای 40,000 coronavirus آزمون هر روز این شرکت اعلام کرد. مایک گلر یک LabCorp, سخنگوی, گفت: آن را تا به حال تست شده حدود 500.000 نمونه و زمان برای پردازش متنوع بر اساس تقاضا.

“LabCorp, همراه با آزمایشگاه است که تجربه بی سابقه ای و به سرعت در حال افزایش تقاضا برای Covid-19 تست در میان این ملی بهداشت و درمان اضطراری” آقای گلر گفت.

آخرین آزمون مصوبات توسط F. D. A. شامل یک Abbott Laboratories به نام ID در حال حاضر است که می تواند نتایج را فقط در چند دقیقه; و دیگران مانند روشه و Hologic که انجام خودکار با حجم بالا در تست های تجاری و بیمارستان و آزمایشگاه.

این آزمایش کار با پیدا کردن قطعات از مواد ژنتیکی از ویروس نشان می دهد عفونت فعلی. روز چهارشنبه آژانس اعلام کرد یک آزمایش خون توسط Cellex Inc. که می تواند تعیین کند که آیا بیمار تا به حال شده است در معرض coronavirus.

اما این آزمون را هفته اگر نه ماه به تولید در مقیاس است که می تواند به طور گسترده ای حمل می شود به بسیاری از موسسات. برای بسیاری از بیمارستان ها هزینه ابزار مورد نیاز برای اجرای این آزمون خواهد بود و گران. و حتی ملت بیمارستان ها گزارش داده اند که آنها بسیار کم در مواد مورد نیاز برای اجرای آزمون.

دارسی راس سخنگوی ابوت گفت: این شرکت در حال حمل جدید خود را به سرعت چرخش آزمون به 18 متحده از جمله کسانی که با کمترین تعداد زیادی از عفونت ها مانند نیویورک و نیوجرسی میشیگان و کالیفرنیا. علاوه بر این دولت فدرال است که از خرید ابوت تجهیزات تست و اندازه گیری برای دولت عمومی آزمایشگاه. میا هک سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی گوید این ارسال 15 دستگاه هر کدام به بهداشت عمومی آزمایشگاه در تمام 50 ایالت و جزایر اقیانوس آرام و 250 به خدمات سلامت. آلاسکا را دریافت کنید 50. بیست را به C. D. C. و 50 به استراتژیک ملی ذخایر.

خانم هک گفت: بخش درخواست کرده بود تنها 5,500 آزمون کارتریج برای استفاده در ID در حال حاضر دستگاه به منظور ترک عرضه کافی به صورت خصوصی بیمارستان ها و درمانگاه ها. از جمعه ابوت در حال حاضر حمل 190,000 آزمون کارتریج و برنامه ریزی برای تولید 50,000 بیشتر در هر روز. آزمون تدارکات برای دولت health labs خواهد بود روت از طریق بین المللی معرف منابع است که بودجه توسط C. D. C. خانم Heck گفت.

روز دوشنبه CVS سلامت اعلام کرد این امر باز کردن درایو-از طریق آزمون سایت با استفاده از ID در حال حاضر آزمون در گرجستان و رود آیلند.

در UC Davis سلامت در ساکرامنتو مانند بسیاری از مکان ها در سراسر کشور, تست, توصیه نمی شود برای بیماران با علائم خفیف از Covid-19. اما دکتر دیوید Lubarsky نظام بهداشت و سلامت رئیس اجرایی گفت که تنها وجود دارد به دلیل عدم در دسترس تست.

او گفت: نظام سلامت در حال حاضر تست ابزار از روش است که می تواند اجرای بیش از 1000 آزمون در روز, اما این شرکت تا به حال شده است ارسال منابع به اندازه کافی برای اجرا تنها چند صد تست در هر روز. “هر فرد باید آزمایش می شود که با علائم است که نشان می دهد آنها Covid-19” دکتر Lubarsky گفت. “اما دلیل ما نشان می دهد که عدم در دسترس کیت های آزمایش.”

دکتر Lubarsky گفت: UC Davis مشغول به کار بود در حال توسعه جدید آزمون است که می تواند اجرا بر روی روشه که او گفت: انتظار می رود که تصویب شده در چند هفته.

در حالی که او استقبال ابوت پنج دقیقه تست UC Davis نمی خواهد با استفاده از آن به دلیل آن می تواند روند تنها یک آزمون در یک زمان, او گفت:, و اضافه کرد که روشه سیستم نیز دقیق تر. “ما فکر نمی کنم این امر اضافه کردن مقدار به توانایی ما,” او گفت:.

مایکل Weist سخنگوی روشه گفت: تقاضا برای مواد مورد نیاز برای اجرای آن سه و نیم ساعت تست شد و به پیشی عرضه است. وجود دارد در حال حاضر 60 سایت های که آن را داشته باشد.

“این یک تصمیم دشوار است چرا که هر کس می خواهد برای اجرای تست” او گفت:. “ما تا به حال به را بسیار دشوار است تصمیم گیری در مورد که در آن به تلاش برای ارسال تجهیزات به اجرای آزمون.”

در یکی دیگر از بیمارستان در کالیفرنیا یک پزشک اورژانس که خواسته بود به نام ترس از دست دادن شغل او گفت که او تا به حال به خانه ارسال یک بیمار که به احتمال زیاد تا به حال یک مورد بد از Covid-19. بیمارستان چند تا تست سواب که پزشکان مجاز به استفاده از آنها تنها برای بیماران بستری که بیش از 65 سال مبتلا به دیابت و یا سایر مشکلات پزشکی یا کسانی که باردار هستند. با اکراه دکتر فرستاده خود را با یک ماسک صورت و دستورالعمل در شستن دست است که می تواند تنها محدود حفاظت در او تنگ, چند محله های زندگی.

“این زن فوق العاده ناراحت” دکتر به یاد می آورد. “او گفت:” شما در حال ارسال من و شما فکر می کنم من ممکن است آن را داشته باشد و شما نمی خواهد آزمون من?'”

طولانی صبر کنید زمان برای بیمارستان ها برای به دست آوردن coronavirus نتایج آزمون می تواند فلج یک بیمارستان به گفته دکتر استیون چوی ارشد با کیفیت افسر و کاردانی دین در دانشگاه ییل در نیوهیون نظام سلامت و دانشگاه ییل دانشکده پزشکی.

“شماره یک شما نمی دانید که چه نوع از بیماری یا بیماری شما در حال برخورد با یک شدت بیمار ثبت اختراع,” او گفت: “و تا زمانی که شما می دانم که اگر آنها در حال مثبت یا منفی شما در حال رفتن به استفاده از توان بالقوه غیر ضروری تجهیزات حفاظت شخصی است که در حال حاضر در کمبود. افرادی که به اتاق خود می آیند با استفاده از چهره, سپر, عینک و ماسک و دستکش — و آن را می تواند از آن به نوبه خود از شما سرد است.”

دکتر خولیو E. فیگوئروا ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا دانشکده پزشکی در نیواورلئان گفت: این پرونده بود که, کاهش, وجود دارد چرا که هر دو درایو-از طریق و چادر-تست cites در اطراف شهرستان.

“هنوز هم وجود دارد یک تاخیر قابل توجهی با بزرگ تجاری labs زیرا آنها غرق,” او گفت:. “آنها کوبیده با bazillion آزمون.”

دکتر فیگوئروا گفت: بیمارستان شد ارسال کمتر به LabCorp که او گفت: به طور متوسط به حال بازگشت از چهار تا پنج روز است. در عوض آنها با تکیه بر روش های تشخیصی آزمون که در آن آنها می توانند در خانه. اما مانند دکتر Lubarsky در ساکرامنتو او فاقد منابع کافی برای انجام به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان او می خواهم.

“که یکی دیگر از تنگنا در شرایط تست” دکتر فیگوئروا گفت.

خانم هک گفت: H. H. S. مشغول به کار بود با سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای ایجاد سایت های آزمایش که برخی از آنها تعیین شده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و پزشکی اورژانس کارگران است.

بسیاری از زمان آزمون با استفاده از نمونه گرفته شده با یک سواب بینی. سواب است تحت فشار قرار دادند از طریق بینی به نقطه که در آن ملاقات گلو و نمونه گرفته شده است.

برخی از پزشکان مدافع جایگزین روش نمونه گیری با استفاده از یک بینی شستشو که گر شور به بینی و سپس جمع آوری آن بیرون آمدن از سوراخهای بینی.

دکتر دیوید Persing معاون اجرایی رئیس جمهور از Cepheid که دریافت F. D. A. مجوز برای یک coronavirus آزمون است که تجزیه و تحلیل نمونه ها در حدود 45 دقیقه گفت: آن آزمون می تواند کار با نمونه های گرفته شده توسط سواب یا بینی را بشویید.

“برای یک اتاق اورژانس که اجرا شده از سواب است که می تواند یک گزینه خوب است.”

نه روش لذت بخش است دکتر Persing اشاره کرد.

“بینی لاواژ کمی مثل آب بستن” او گفت:.

یکی دیگر از بحث مراکز اینکه مصرف کنندگان می توانید نمونه تست در خانه با استفاده از یک کیت تست. اگر چه F. D. A. هنوز پاک هر برای فروش چندین شرکت امیدوارند برای تصویب در آینده نزدیک اگر چه برخی از کارشناسان می گویند برخی از صفحه اصلی آزمون ها بیش از حد مخاطره آمیز و یا تولید نتایج نادرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>