کارمندان سابق می گویند دجوی کارگران را تحت فشار قرار داد تا به نامزدهای جی.او.پی کمک مالی کنند

ژنرال لوئیس دجوی، مدیر پست، کمک کننده بزرگ به رئیس جمهور ترامپ و جمع آوری کمک های مالی برای حزب جمهوری خواه، محیطی را در شرکت سابقش کشت که کارمندان را برای کمک های مالی به نامزدهای جمهوری خواه احساس فشار می کرد، و به گفته کارمندان سابق به آن ها پاداش پاداش می داد.

این ترتیب توسط سه کارمند سابق در نیو برید لجستیک، شرکت سابق آقای دجوی توصیف شد که گفته بود کارگران در صورت اهدا به نامزدهایی که از آن حمایت می کرد پاداش دریافت خواهند کرد و انتظار می رفت مدیران شرکت کنند. یک کارمند چهارم تأیید کرد که مدیران این شرکت به طور معمول درخواست کمک های مالی می کنند. این چهار کارمند سابق به شرط ناشناس ماندن از ترس تلافی حرفه ای صحبت کردند.

کارمندان سابق نگفتند که آقای دجوی در مورد مرتبط کردن کمک های مبارزات انتخاباتی که او به غرامت اضافی تشویق می کند چقدر صریح است، اما سه نفر از آنها گفتند که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که پاداش ها به منظور بازپرداخت کمک های مالی سیاسی است، ادعایی که برای اولین بار توسط واشنگتن گزارش شد. قانون مالی کمپین فدرال طرح های کاه اهدا کننده را میله می کند، که در آن یک فرد شخص دیگری را بازپرداخت می کند تا به یک کمپین سیاسی کمک مالی کند تا محدودیت های مشارکت دامن بزند. اما تشویق کارمندان به کمک های مالی قانونی است، همان طور که آقای دجوی به طور معمول این کار را انجام می داد.

بررسی سوابق مالی مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که بیش از یک دوجین کارکنان در سطح مدیریت در نژاد جدید به طور معمول به همان نامزد در همان روز کمک مالی، اغلب نوشتن چک برای مقدار یکسان از پول است. یک روز در اکتبر ۲۰۱۴، به عنوان مثال، ۲۰ مقام میانی و ارشد در این شرکت در مجموع ۳۷٬۶۰۰ دلار به کمپین سناتور تام تیلیس، جمهوری خواه کارولینای شمالی اهدا کردند که برای بازکردن یک رئیس جمهور دموکرات در حال دویدن بود. هر مقام چکی برای هر دو ۲۶۰۰ دلار، حداکثر کمک مالی مجاز، یا ۱۰۰۰ دلار نوشت.

الگوهای مشابه از کمک های مالی — از جمله به کمیته ملی جمهوری خواه و هر نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری از رئیس جمهور جورج بوش به میت رامنی — کشش به 2003 ، مبارزات انتخاباتی سوابق مالی نشان می دهد. همسر آقای دجوی، دکتر آلدونا ووس، نایب رئیس تیم جمع آوری صندوق کارولینای شمالی آقای بوش بود و آقای بوش بعدها او را به عنوان سفیر در استونی منصوب کرد. آقای دجوی، مگادونور جمهوری خواه، از سال ۱۹۸۳ تا ۲۰۱۴ به عنوان مدیر ارشد اجرایی نیو برید خدمت کرد، تا اینکه این شرکت به XPO Logistics فروخته شد.

مونتی هاگلر، سخنگوی آقای دجوی، در بیانیه ای طولانی که به نیویورک تایمز ارائه شده بود، گفت که مجری سابق نیو برید «به طور مداوم فرصت های داوطلبانه مختلفی را در اختیار اعضای خانواده و کارمندان قرار می داد تا درگیر فعالیت هایی شوند که ممکن است یکی از اعضای خانواده یا کارمند آن احساس کند برای آن فرد مهم یا لذت بخش است.»

آقای دجوی “هرگز مطلع نشد” از هر گونه فشار آنها ممکن است احساس سهم سیاسی، آقای هاگلر گفت، و “پشیمان است اگر هر کارمندی به هر دلیلی احساس ناراحتی می کرد.”

آقای هاگلر افزود که آقای دجوی با مشاور عمومی سابق کمیسیون انتخابات فدرال در مورد قوانین انتخابات مشورت کرده است “تا اطمینان حاصل شود که او، لجستیک نژاد جدید و هر فرد وابسته به نیو برید به طور کامل با هر و همه قوانین مطابقت دارد.”

آقای دجوی ماه گذشته در جلسه دادرسی با عصبانیت پیشنهاد جیم کوپر نماینده دموکرات تنسی مبنی بر بازپرداخت کمک های سیاسی کارمندانش را تکذیب کرد.

آقای دجوی در پاسخ گفت: «این ادعای ظالمانه ای است، آقا و من از آن بیم دارم.» “منو به چي متهم ميکني؟”

معلوم نیست این ترتیب چگونه به کارمندان ابلاغ شده یا چقدر گسترده بوده است. یکی از کارمندان سابق نیو برید گفت که به یک نامزد جمهوری خواه اهدا کرده و هرگز پاداشی دریافت نکرده و باعث شد که دیگر هرگز کمک مالی دیگری انجام دهد. دو کارمند دیگر به نام های دیو بل، معاون فعلی رئیس جمهور در XPO Logistics که در سال ۲۰۱۰ به عنوان معاون رئیس جمهور در نیو برید آغاز به کار کرد و Edi Dirkes، مدیر منابع انسانی در این شرکت از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ گفت که تا به حال از این ترتیب چیزی نشنیده اند.

آقای بل در مصاحبه ای کوتاه گفت: «هیچ تا به حال به من نزدیک نمی شد» تا هیچ گونه کمک سیاسی انجام دهد.

با این حال ، مکاشفات به احتمال زیاد به موشکافی بیشتر از آقای DeJoy ، که تحت آتش برای ادامه روابط مالی خود را به یک شرکت است که کسب و کار با خدمات پستی و کار قبلی خود را جمع آوری صندوق برای جمهوری خواهان دامن می دهد.

سناتور چاک شومر از نیویورک، رهبر دموکرات ها در بیانیه ای اعلام کرد: «این ها ادعاهای بسیار جدی است که باید بلافاصله، مستقل از وزارت دادگستری دونالد ترامپ بررسی شود.» “دادستان کل کارولینای شمالی، یک مقام منتخب که مستقل از دونالد ترامپ است، فرد مناسب برای شروع این تحقیقات است.”

جاش استاین، دادستان کل کارولینای شمالی در بیانیه ای اعلام کرد که «بازپرداخت مستقیم یا غیر مستقیم کسی برای یک سهم سیاسی خلاف قانون است» و «هرگونه ادعاهای معتبر در مورد چنین اقداماتی تحقیقات شایستگی توسط مقامات مناسب ایالتی و فدرال» است.

بررسی آقای دجوی اندکی پس از آن آغاز شد که در ماه ژوئن رهبری سرویس پستی را بر دست گرفت و شروع به انجام یک سری گام های هزینه برش کرد که منجر به تحویل کندتر و کمتر قابل اعتماد شده است چرا که آقای ترامپ حملات خود را به رای گیری از طریق پیش از انتخابات در ماه نوامبر افزایش داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im