افق آبهای عمیق فاجعه بود خیلی بدتر از تاثیر اعتقاد, مطالعه می یابدتاثیرات زیست محیطی آبهای عمیق افق فاجعه نشت نفت در خلیج مکزیک یک دهه پیش بود بسیار بدتر از آنچه قبلا اعتقاد بر این بر اساس یک مطالعه جدید.

2010 دکل انفجار که به کشته شدن 11 کارگر و ارسال روغن خارج می گردند به خلیج مکزیک برای 87 روز باعث شده یکی از بدترین فجایع زیست محیطی در تاریخ آمریکا. آن را منتشر 206m گالن نفت از BP Macondo خوب با توجه به دولت ایالات متحده تخمین می زند موثر بر حیات وحش و آب با کیفیت در طول صدها مایل از خط ساحلی خلیج فارس.

در ارتفاع آن 88,522 مایل مربع از آب دریا بسته شد برای ماهیگیری به دلیل نشت با توجه به گزارش فدرال.

اما یک مطالعه جدید منتشر شده در روز پنج شنبه در علم پیشرفت مجله می گوید ماهواره نظارت در آن زمان قادر به شناسایی مناطق زیادی از آلودگی های نفتی.

نویسندگان این مطالعه نشان داد که اثرات نشت بودند 30 درصد بزرگتر از رسیدن به تگزاس ساحل فلوریدا کلید سواحل تمپا و بخش هایی از شرق سواحل فلوریدا. “ماهواره رد پای لزوما تصرف کل نشت نفت تا حد” این مطالعه نشان داد.

با استفاده از in-situ مشاهدات نشت نفت حمل و نقل مدلسازی با استفاده از سه بعدی و شبیه سازی های کامپیوتری و همچنین به عنوان تست برای نفت غلظت در محدوده دریایی موجودات زنده مقاله ادعا می کند که “که مناطق زیادی از این قوم بودند در معرض نامرئی و نفت سمی است که فراتر از مرزهای رد پای ماهواره و شیلات تعطیلی”.

“زمانی که نفت به سطح می آید می آید به عنوان یک لایه ضخیم است که شما به راحتی می توانید با یک ماهواره” کلر پاریس-Limouzy یکی از نویسندگان این پژوهش و استاد علوم اقیانوس در دانشگاه میامی با سی ان ان گفت.

اختلاف بین نتایج خود را و برآوردهای رسمی است که به دلیل غلظت کمی از روغن اغلب نامرئی به تصاویر ماهواره ای. “شما در واقع می تواند بوی آن را, اما در واقع نمی تواند آن را ببینید” پاریس-Limouzy گفت.

لندن-بر اساس BP که اجاره دکل از فریب درست, transocean کاهش یافته است به نظر در این مطالعه یافته است.

یک فریب درست, transocean گزارش به فاجعه تا حد زیادی مقصر BP ادعا این شرکت موفق به درستی ارزیابی مدیریت و برقراری ارتباط با خطر و گفت: سیمان پیمانکار هالی برتون و فشار خون را به اندازه کافی تست دوغاب سیمان استفاده می شود به مهر و موم هست.

BP داخلی خود گزارش سرزنش قرار داده شده در یک آبشار از شکست توسط شرکت های متعدد. متهم نیز شناسایی منابع متعدد برای حادثه.

فشار خون پس از صرف یا متعهد دهها میلیارد دلار به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر و جبران خسارات قربانیان و در نهایت فروش آن به ما دست است. فریب درست, transocean رسیده $211m حل و فصل با کسب و کار و افراد ادعای خسارت, در حالی که هالی برتون رسیده $1bn حل و فصل است.

یک تحقیق دو حزبی کمیسیون منصوب شده توسط دولت اوباما با اشاره به خدمه و ویژگی های شکست در این انفجار اما ذکر شده به طور کلی ایمنی کاستی تنظیم کننده و صنعت نفت.

اما پادمان در محل برای جلوگیری از یک حادثه مشابه در آینده شده اند به تدریج کاسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای گسترش حفاری کردن این کشور در سواحل.

این ارزیابی جدید از Macondo نشت را تا چه حد است به موقع نویسندگان نوشت “با افزایش جهانی در تولید نفت–فعالیت های مربوط به یک ارزیابی دقیق از نشت نفت آمریکا تا چه حد لازم است برای به حداکثر رساندن محیط زیست و امنیت عمومی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>