رکود عمیق است که پیش بینی شده برای اروپا به عنوان بازارهای لغزش: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • آخرین طرح: یک رکود عمیق و بالونی بیکاری در اروپا است.
  • سهام تجمع محو به عنوان بازارهای جهانی متزلزل.
  • شرکت های هواپیمایی در حال سوختن را از طریق 10 میلیارد دلار در ماه یک صنعت اجرایی می گوید.
  • ماسک صورت و شاید کوتاه تر از خطوط به عنوان دیزنی لند شانگهای بازگشایی.
  • پناه در محل, مردم وحشت-خرید Peloton دوچرخه.

اعتبار…نادیا Shira کوهن برای نیویورک تایمز

آخرین طرح: یک رکود عمیق و بالونی بیکاری در اروپا است.

اتحادیه اروپا اقتصاد تنظیم شده است به کوچک شدن با 7.4 درصد در این سال سرمایه گذاری شده است انتظار می رود به سقوط و نرخ بیکاری و بدهی و کسری خواهد بالون در رحم پس از coronavirus همه گیر کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت.

برای قرار دادن این ارقام در چشم انداز اتحادیه اروپا اقتصاد پیش بینی شده برای رشد 1.2 درصد در سال جاری و در آن بدترین رکود اقتصادی در سال 2009 در طول بحران مالی اقتصاد خود را کاهش 4.5 درصد است.

پیش بینی وسعت یک رکود اقتصادی می تواند یک هدف در حال حرکت در این کمیسیون پذیرفته شده و همه چیز می تواند در نهایت بسیار بدتر است.

“خطر عمیق تر و طولانی تر رکود اقتصادی بسیار واقعی” رئیس کمیسیون اقتصادی واحد Maarten Verwey گفت: در این پیش بینی را پیش گفتار. کمیسیون مسائل مربوط به این پیش بینی ها چهار بار در سال.

ایتالیا و اسپانیا دو کشور بدترین ضربه این بیماری را ببینید اقتصاد خود را کوچک بیش از 9 درصد در هر. یونان که تا به حال شروع به چرخش گوشه ای پس از یک دهه از فاجعه اقتصادی خواهد رنج می برند بیشتر از اتحادیه 27 ملل با توجه به پیش بینی از دست دادن 9.7 اقتصادی خروجی این سال است.

و بیکاری انتظار می رود که به طور شایع به طور متوسط 9 درصد در سراسر بلوک و رسیدن به 19.9 درصد در یونان کمیسیون اروپا گفت.

بلوک بزرگترین اقتصاد آلمان نیز با چکش و اقتصاد آن پیش بینی شده است به کوچک شدن با 6.5 درصد در سال. فرانسه بلوک دومین اقتصاد است و انتظار می رود قرارداد 8.5 درصد در این سال است.

گریم مجموعه ای از پیش بینی هر چند نامشخص به عنوان مقیاس کامل از تاثیر دارد و در عین حال به آشکار شدن تصویر کشیدن عمیقا نابرابر اما هنوز هم در سراسر-هیئت مدیره فاجعه تاثیر در این اقتصادهای ثروتمند. اتحادیه اروپا به بیش از 400 میلیون نفر و یک کلید شریک تجاری با ایالات متحده و چین و سایر نقاط جهان.

سهام تجمع محو به عنوان بازارهای جهانی متزلزل.

دو روز تجمع در بورس های جهانی به نظر می رسد ضعف در روز چهارشنبه.

بازارهای اروپایی باز عمدتا پایین تر پس از آسیا و اقیانوس آرام در بازار به پایان رسید کمی بالاتر است.

بازارهای آتی شد پیش بینی وال استریت را باز مسطح و یا کمی بالاتر. وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه به طور معمول دیده می شود توسط سرمایه گذاران به عنوان یک محل امن برای پارک پول در زمان مشکل کاهش یافت و فروتنی.

بورس های جهانی شده اند رو در این هفته با چشم انداز کشور سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس به آرامی در حال ظهور از لحاظ اقتصادی ویرانگر مستندات. اما دیگر ابرها پوشیده سرمایه گذار امیدوار است مانند خطرات ناشی از ایالات متحده باز کردن بیش از حد به سرعت و واشنگتن به طور فزاینده ای bellicose لفاظی علیه پکن.

سهام روز چهارشنبه را از دست داد افزایش آنها دریافت کرده بود از قیمت نفت است که باید تقویت بیش از دو روز گذشته. قیمت خام ایالات متحده کاهش یافت و متوسط در بازارهای آتی.

سهام در سرزمین اصلی چین است که بازار بسته شده بود در این هفته برای تعطیلات 0.6 درصد است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص شد تا 1.4 درصد است. کره جنوبی Kospi 1.8 درصد است. در استرالیا, S&P/ASX 200 کاهش 0.4 درصد است.

در لندن FTSE 100 بود تا 0.2 درصد در اوایل. اما آلمان داخ پایین بود 0.2 درصد و CAC 40 در فرانسه بود پایین 0.3 درصد است.

شرکت های هواپیمایی در حال سوختن را از طریق 10 میلیارد دلار در ماه یک صنعت اجرایی می گوید.

حتی به عنوان آنها به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد, خدمات, بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده هستند به طور متوسط فقط 17 مسافر در پروازهای داخلی و 29 در پروازهای بین المللی, با توجه به یک کپی از کنگره شهادت سر از شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک صنعت ،

در همان زمان شرکت های هواپیمایی در مجموع از طریق سوزاندن حدود 10 میلیارد دلار در ماه به عنوان آنها در کاهش هزینه ها و در انتظار بازگشت مسافران نیکلاس Calio صنعت گروه اجرایی گفت: در شهادت آماده برای سنا در مورد حمل و نقل هوایی در روز چهارشنبه.

“در حالی که این صنعت همه چیز را می تواند به کاهش و آدرس بسیاری از چالش های واقعی هیچ شکی وجود ندارد که ایالات متحده در صنعت هواپیمایی ظهور خواهد کرد از این بحران تنها سایه ای از آنچه در آن بود که فقط سه ماه پیش” آقای Calio گفت: در آماده شده اند ،

این بیماری همه گیر است و عملا محو سفر هوایی با ترافیک حجم پایین 95 درصد و بیش از 3000 هواپیما دارند. بیش از 100 ، 000 کارکنان شرکت هواپیمایی مشغول به کار هستند کاهش ساعت یا پذیرش کاهش دستمزد و یا بازنشستگی زود هنگام آقای Calio گفت.

آقای Calio خطاب شکایت از برخی از مصرف کنندگان است که شرکت های هواپیمایی شد و به شدت آنها را تشویق به گرفتن کوپن به جای بازپرداخت برای لغو پروازها و گفت که اگر حامل مسترد همه لغو بلیط در یک بار آنها ممکن است به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

او همچنین تشکر کنگره برای تزریق نزدیک به 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام به صنعت در ماه های مارس و گفت که بودجه کمک خواهد کرد ارائه ثبات “در طول یک چالش تابستان رفتن به بسیار نامشخص فصل پاییز است.”

ماسک صورت و شاید کوتاه تر از خطوط به عنوان دیزنی لند شانگهای بازگشایی.

پس از بسته شدن بیش از سه ماه دیزنی لند شانگهای را خوش آمد می گوید بازدید کنندگان دوباره در مارس 11, اولین دیزنی پارک به بازگشایی پس از شرکت در آنها را بسته میان coronavirus بیماری همه گیر.

در چین که در آن پارک از جاذبه های اصلی بسیاری از مردم را دیدم به عنوان حرکت نمادین است. “بازگشایی به معنی شیوع این بیماری در چین است که واقعا کنترل” یک کاربر نوشت: در Weibo چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی.

اما نه به حالت عادی بازگشت. بازدید کنندگان را ملزم به ثبت اطلاعات شخصی آنلاین و نشان می دهد که کد خود را به رنگ سبز است در چین بهداشتی-پیگیری برنامه تلفن هوشمند است که مقامات مورد استفاده برای رتبه بندی افراد خطر ابتلا به عفونت. بازدید کنندگان خود را در دماهای چک در دروازه. آنها باید با پوشیدن ماسک. جمعیت اندازه را می توان در رستوران ها و دیگر امکانات. تصاویر منتشر شده توسط دیزنی نشان می دهد نشانه گذاری در روی زمین به کمک پارک را برانگیخت اجتماعی حفظ فاصله.

“در نهایت وجود خواهد داشت یک خط در Tron Lightcycle قدرت اجرا کنید!” هیجان زده دیزنی فن نوشت:, مرجع محبوب سوار. باز در سال 2016 به عنوان اولین پارک دیزنی در سرزمین اصلی چین است شناخته شده برای آن ساعت-صف های طولانی.

نه همه چیز باز خواهد شد. برخی از جاذبه های مانند تئاتر را نشان می دهد و پارک رنگارنگ شب رژه لغو خواهد شد برای محدود کردن مهمان تماس با ما.

“در مجموع وجود خواهد داشت هیچ عکس با هم, هیچ, تئاتر, نشان می دهد, هیچ, واگن, و نه “یک شب دیدنی از سحر و جادو و نور’ تنها امکانات” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک ماسک از emoji.

“چه سرگرم کننده است اگر ما را مجبور به پوشیدن ماسک در همه زمان ها و نمی توانید تصاویر را در دیزنی?” دیگر نوشت. “این یک زمان خوب به آن بروید.”

پناه در محل, مردم وحشت-خرید Peloton دوچرخه.

Pelotonکه سال گذشته تحمل سنگی اولیه ارائه عمومی و به طور گسترده ای مسخره تعطیلات میلادی در حال ظهور به عنوان یک پتانسیل برنده قرنطینه اقتصاد است. ورزشگاه استودیو بوتیک و مربیان شخصی بوده است, کنار, اما خانه تمرین سیستم های پر رونق هستند.

از اواسط ماه مارس, Peloton سهام افزایش یافت 86 درصد ارزش نهادن به نیویورک و شرکت در 10 میلیارد یا دو بار به عنوان بسیاری به عنوان ورزشگاه های زنجیره ای سیاره تناسب اندام. ماه گذشته Peloton گزارش یک رکورد: بیش از 23000 نفر اومدند یکی از آن کلاس ها زندگی می کنند.

زمانی که Peloton گزارش نتایج مالی سه ماهه در چهارشنبه وال استریت انتظار دارد که سود شرکت به پست افزایش فروش. تحلیلگران با اشاره به موج در تعدادی از رتبه بندی برای کلاس های تناسب اندام در Peloton سیستم و انتظار طولانی برای تحویل دوچرخه که سیگنال بالاتر از حد انتظار و تقاضا. نتایج آشکار ممکن است به حد کامل از Peloton محبوبیت زیرا پوشش تنها چند هفته از مستند دوره در ماه مارس است.

“عادات مصرف اساسا تغییر بیرون آمدن از این بحران و این بیماری همه گیر” گفت: Ron Josey یک تحلیلگر در JMP اوراق بهادار. “یک دستگاه و خدمات مانند Peloton می آید به خط مقدم در آن است.”

Coronavirus بحران تهدید و فشار برای متراکم تر مسکن.

حمل و نقل و مسکن متراکم تر شده اند دو نقطه کانونی مسکونی شهری و توسعه در دهه گذشته به عنوان شهرهایی مانند سیاتل و سان فرانسیسکو سعی کنید برای مبارزه با کمبود شدید مسکن مقرون به صرفه. اما برخی از توسعه دهندگان نگران هستند که این بیماری همه گیر کوروناویروس را متوقف خواهد کرد حرکت به عنوان اجتماعی فاصله و از راه دور تبدیل به هنجار شده است.

در مناطقی که ماشین رفت و آمد بار همچنان به صعود و بزرگراه ها در ظرفیت ساختمان متراکم تر جوامع در امتداد خطوط حمل و نقل دیده می شود به عنوان نوش دارو.

این پروژه به عنوان شناخته شده زندگی می کنند-ترک تحولات یا بیشتر به طور رسمی به عنوان حمل و نقل محور تحولات را می توان بدون زواید پروژه هایی که تمرکز بر مسکن و مردم در داخل و خارج سریع. و یا می توان آنها را بیشتر بر محور امکانات به منظور جذب نه تنها ساکنان اما توسعه دهندگان تجاری که پیدا کردن چگالی جذاب برای رستوران ها و کافی شاپ ها و بوتیک.

اکثر کارشناسان می گویند که تقاضا برای حمل و نقل محور توسعه هنوز هم وجود دارد در برخی از فرم پس از بحران, اما این بیماری همه گیر را ترک خواهد کرد یک میراث.

توسعه دهندگان در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن طراحی جدید برنامه. انتظار بیشتر فضاهای باز گسترده تر پیاده رو باریک جاده ها و تفرجگاهها در آینده است.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط cctvnews-Gridneff کارلوس تجدا کوین ویلیامز Niraj Chokshi محمد هادی و لین Qiqing.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>