بحث نشان می دهد که برنی ساندرز می تواند برنده بیشترین آرا را داشته باشد اما با رد نامزدی


عکس: مایک بلیک/ایسنا

در میان مایک بلومبرگ شمع-در و پیت Buttigieg-ctq squabbling وجود دارد یک نقطه کلیدی است که تضعیف تقریبا خسته شده اید در روز چهارشنبه پر سر و صدا بحث دموکراتیک – که به طور بالقوه می تواند جلوگیری از برنی ساندرز از تبدیل شدن به نامزد.

نسبت به هر یک از شش نامزد خواسته شده بود اگر در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان در میلواکی – آنها حمایت خواهد کسی است که برنده ترین نمایندگان – حتی اگر آن شخص نیست زمانی اکثریت.

پنج نفر از نامزدها گفت: آنها نمی خواهد. دموکراتیک سوسیالیستی و سناتور ورمونت گفت که او خواهد.

مربوط به: بحث دموکراتیک: takeaways کلیدی از نیم تنه به بالا در لاس وگاس

آن را ممکن است به نظر می رسد ضعیف مات, جزئیات, اما آن را افزایش می دهد چشم انداز که ساندرز که یک فرمانده سرب در انتخابات و پدید آمده است به عنوان سناتور می تواند بیشتر برنده متعهد نمایندگان – آن اختصاص داده شده بر اساس رای در طول ماراتن دموکراتیک مقدماتی – اما swindled در گذشته توسط حزب دموکرات نخبگان.

که به دلیل superdelegates.

Superdelegates که انتخاب شده توسط مرکزی حزب دموکراتیک متفاوت از متعهد نمایندگان که به طور موثر رای دادند در طول مقدماتی. همانطور که از 20 فوریه Buttigieg در رهبری نظر متعهد نمایندگان با 22 تا ساندرز’ 21.

اما ساندرز بهتر است قرار داده شده از Buttigieg را انتخاب کنید تا بیشتر متعهد نمایندگان در نوادا در روز شنبه و کارولینای جنوبی هفته بعد. او نیز به احتمال زیاد برای اضافه کردن به کل خود را دوباره در روز سه شنبه زمانی که 14 متحده رای بازده مجموع 1,357 نمایندگان.

اگر ساندرز’ محبوبیت ماندگار او می تواند متراکم کردن بیشتر نمایندگان نسبت به رقبای خود در زمان ژوئیه کنوانسیون هنگامی که متعهد نمایندگان به طور موثر در این انتخابات نامزد در دور اول رای گیری است که به منظور انتخاب نامزد.

اگر ساندرز ندارد اکثریت مطلق — بیش از 50 ٪ – در اولین رای گیری که متعهد نمایندگان خط تا پشت خود را انتخاب نامزد و سپس آن superdelegates خواهد کرد که پیوستن به رای دادن در دور دوم رای گیری.

Superdelegates که در گذشته تراز وسط قرار دارد با مرکز “استقرار” جناح از حزب دموکرات خواهد بود رایگان در اب راه رفتن و رای دادن برای هر کس آنها را انتخاب کنید در این انتخابات دوم.

با ساندرز یک مصمم خارجی در دموکراتیک شرایط – او نشسته است به عنوان مستقل در سنا و مجبور به امضای تعهد سال گذشته ارتکاب به حزب او بعید است به یک مورد علاقه از این حزب بزرگان ،

مرتبط با: چه کسی برنده نوادا دموکراتیک بحث ؟ ما اعضا’ حکم

اگر superdelegates رأی بیشتر در میانه شکل است که می تواند به معنای ساندرز – حتی اگر او امن اکثریت آرا در انتخابات مقدماتی – خواهد بود pipped در این پست و نه نامزد.

به همین دلیل است که لحظه ای در نوادا بحث بسیار مهم بود. پنج نفر از نامزدها به طور موثر و گفت که حتی اگر آنها از دست دادن در کنوانسیون ملی دموکرات ها از آنها باز به غیرمنتخب superdelegates وزن در را به نفع خود به طور بالقوه آنها هدیه نامزدی حتی اگر آنها برنده نیست حمایت از واقعی ترین رای دهندگان در کل مسابقه.

این یک چشم انداز که ترک ساندرز هواداران خشمگین – و حتی ناراحتی برخی از غیر حامیان. Marianne Williamson, ساندرز’ مغبون رقیب برای نامزدی بود که در میان کسانی که به انتقاد از روند در شب چهارشنبه.

“حزب دموکرات باید در توجه: اگر شما فکر می کنم حتی در مورد استفاده از superdelegates به نامزدی از کسی است که کثرت از نمایندگان به میلواکی ما مردم را به آن دراز” ویلیامسون در توییتر نوشت.

این superdelegate قوانین تغییر شد در سال 2018 پس از انتقاد از ساندرز و دیگران. تا آن زمان superdelegates می تواند رای برای هر کس که آنها را انتخاب کرد و در دور اول کنوانسیون و اکثریت قریب به اتفاق پشتیبانی هیلاری کلینتون در سال 2016 اگر چه او نیز پیش از ساندرز در متعهد نمایندگان و رتبه بندی-و-فایل آرا.

در آن زمان ساندرز به نام 2018 تغییر “یک گام مهم رو به جلو در ساخت حزب دموکرات بیشتر باز دموکراتیک و پاسخگو به ورودی آمریکایی ها عادی”.

با چشم انداز superdelegate دخالت دوباره بلندی بیش ریاست جمهوری شانس این احتمال وجود دارد ساندرز احساس می کند بیشتر اصلاحات مورد نیاز هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im