مرگ ساقه, فرانسوی, پرستاری در خانه, که در آن اجساد دروغ در اتاق

1 / 5

مرگ ساقه, فرانسوی, پرستاری در خانه, که در آن اجساد دروغ در اتاق

گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در پاریس

توسط لوسین Libert

پاريس (العالم) – در یک خانه سالمندان در پاریس بدن شده اند را تجزیه در اتاق خواب و بوی مرگ تراوش در زیر درب ها پس از coronavirus گسترش از طریق غرق تسهیلات با توجه به یک کارگر مراقبت وجود دارد.

کارمند در Jardin des Plantes خانه که کاهش یافته است به نام دلیل حساسیت موضوع به رویترز گفت برخی از 30 ساکنان – حدود یک سوم از تمام سالمندان برای مراقبت در تاسیسات – مرده بود پس از وقوع رخ داد.

با این شهر undertakers غرق توسط موج COVID-19 مرگ و میر گسترده در پایتخت و برخی از اجساد گذاشته بود در کیسه های بدن برای چند روز مراقبت کارگر گفت.

“بوی عبور از زیر درها و نفوذ از طریق دیوار” مراقبت کارگر گفت.

“خانواده تماس بگیرید و ما می خواهم به آنها بگویم همه چیز خوب بود. توسط شب نسبی خود را می خواهد و ما حتی نمی باید به حال زمان برای اطلاع رسانی به آنها” مراقبت کارگر اضافه شده توصیف چگونه کارکنان شده بود تاخت و تاز کردن.

خانه سالمندان اجرا توسط تالار شهر پاریس. سخنگوی تایید کرد که تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود بالای 21 در ابتدا گزارش شده در مارس 7, اما نمی تواند به یک رقم دقیق.

شهرستان سالن شده بود و هشدار داده است که برخی از اجساد بودند چرکین داخل اتاق خواب سخنگوی گفت. فوری اتخاذ شده است “برای محدود کردن به عنوان آنجا که ممکن است این وضعیت,” او اضافه شده است.

خانه سالمندان کاهش یافته است به نظر.

همه از فرانسه در مراقبت از خانه قفل شده پایین 1 میلیون نفر در انزوا در دولت سفارشات و قطع از خانواده خود را.

از ایتالیا به ایالات متحده از جمله خانه های پدید آمده به عنوان یک آسیب پذیر مقدم در جهانی همه گیر با COVID-19 کشنده ترین برای افراد مسن است.

اطلاعات جزئی

در فرانسه و خانه های پرستاری لازم نیست به رله داده ها در COVID-19 مرگ و میر به مقامات بهداشتی.

در این کشور تعداد مرگ اتحاد رسید و پس از آن آغاز شد از جمله شماره های عرضه شده به طور داوطلبانه از خانه هفته گذشته با یک سوم از 12,210 COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور اتفاق می افتد در خانه های سالمندان.

سخنگوی منطقه ای ARS اقتدار بهداشت در بیشتر پاریس منطقه گفت: Jardin des Plantes بود در میان 40 درصد از فرانسه 7,400 خانه که تا به حال نمی گذشت بر اطلاعات است.

مراقبت کارگر گفت که خانه 80 کارکنان به حال فاقد ماسک و دستکش و روپوش و کفش را پوشش می دهد زمانی که کروناویروس اولین ضربه. سطوح بالایی از غيبت چپ کارگران نامعقول قبل از وارد تشویقها از جمله پرستاران دانشجویی.

خانه سالمندان کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد, دنده محافظ, که شده است در تامین کوتاه مدت در بسیاری از تجهیزات پزشکی و مراقبت از خانه ها در سراسر جهان به خصوص در مراحل اولیه coronavirus بحران است.

پاریس سالن شهر گفت: شهرداری ارائه تمام کارکنان آن از جمله کسانی که به کار در خانه با ماسک.

در اوایل این هفته به عنوان تلفات در داخل خانه رز همه از آن باقی مانده ساکنان و کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19 بعد از وزارت بهداشت و درمان خود را تغییر پروتکل.

قبلا به فرانسه ramped تا تست ظرفیت هدایت شد که در دو مورد اول موارد مشکوک ارزیابی می شود.

پرسید: اگر این تست آمده بود خیلی دیر شهرداری گفت: شهرداری در نظر گرفتن نشانه خود را از ARS.

“ما در حال نزدیک شدن به اوج بنابراین این یک زمان بسیار مهم است.” “ما خیلی دیر نیست.”

(گزارش اضافی و نوشتن توسط ریچارد Lough; ویرایش توسط مایک Collett-سفید)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>