اعدام دو زندانی در برنامه ریزی به مرگ با صندلی الکتریکی از دست می دهد آخرین تلاش در زندگی در زندان


تنسی وزارت اصلاحات

تنسی فرماندار را رد کرده است بخشش یک قاتل محکوم به اعدام پس از اخرین تلاش برای به دست آوردن او را به زندگی در زندان ساخته شده توسط چند نفر از جمله یک سابق نگهبان که مرد می گوید: زندگی او را نجات داد.

نیکلاس Sutton, 58, برنامه ریزی شده است به مرگ با صندلی الکتریکی در پنج شنبه شب برای 1985 قتل زندانی کارل Estep.

خود را وکیل ثبت درخواست برای بخشش در 14 ژانویه و آن شامل چند نفر دفاع برای از بین بردن Mr ساتون از اعدام. Kevin Sharp یکی از Sutton وکیل توصیف درخواست مشتری خود را به عنوان “یک بار در طول عمر مورد برای بخشش,” العالم گزارش.

“او را نجات داد, زندگی سه اصلاحات مقامات در طول حبس خود را; درخواست او برای بخشش حمایت شد هفت سابق و فعلی تنسی اصلاح حرفه ای, اعضای خانواده قربانیان پنج اصلی منصفه و دیگران” تیز گفت.

در مجموع Sutton شده است به اتهام چهار قتل از آن اتفاق افتاده در سال 1979 زمانی که او 18 سال است. او دست سه زندگی جملات برای سه قتل یکی از آنها شد مادر بزرگ خود را.

قتل کارل Estep قرار داده Sutton اعدام در مورگان تادیبی شهرستان. که در آن Sutton خدمت شد زمانی که او با چاقو به همکار خود اهل بیت 38 بار به مرگ است. وکلای او ادعا کرد قتل شد “کشتن و یا کشته شدن” وضعیت پس از مردی به اتهام حمله با زندانی دیگری.

خود را از دفاع تیم بود نه به دنبال Sutton به پیاده روی رایگان. به جای آنها می خواستم به او را محکوم به اعدام و در خدمت بقیه دوران محکومیت خود را در زندان تا زمانی که او درگذشت.

شامل درخواست برای بخشش بودند گواهی حسن از اصلاحات متعدد مقامات.

تونی عدن گفت که آقای Sutton محافظت از او در طول یک زندانی شورش در زندان ایالتی تنسی در سال 1985. او گفت: انسان در مواجهه با یک گروه از پنج زندانی که در تلاش بودند تا او را به گروگان گرفتند.

نیکلاس Sutton رد شد درخواست تجدید نظر نهایی خود را برای خدمت به زندگی در زندان است. اعدام زندانی را به مرگ با صندلی الکتریکی در روز پنج شنبه (تنسی وزارت اصلاحات)

“من چهار پسر و یک دختر بچه در حال حاضر که احتمالا نمی خواهد در اینجا اگر که بعد معلوم شد متفاوت” آقای عدن گفت: CBS News. “من نمی خواهد که زندگی من امروز اگر نیست آن را برای نیک.”

او یکی از هفت فعلی و سابق مقامات زندان که التماس تنسی فرماندار بیل لی به رفت و آمد Sutton حکم اعدام است. سند دقیق در سه رویداد جداگانه اعدام زندانی در پا و حفاظت کارکنان از دیگر زندانیان است.

اما آقای لی را رد دادخواست.

این محرومیت می آید به عنوان تنسی دیوان عالی کشور که قبلا متوقف اعدام را در سال 2015 پس از چالش های قانونی با زندانیان محکوم به اعدام. اعدام و سپس از سر گرفته و در سال 2018 است.

ساتون تبدیل خواهد شد 13 زندانی به اعدام توسط ایالت تنسی است. او انتخاب خود را نهایی غذا در Wednesady که او را خدمت کرده است در روز پنج شنبه. این شامل سرخ شده گوشت خوک لغو احکام صادره ی پوره سیب زمینی با استفاده نا مشروع و پای هلو با بستنی وانیلی.

ادامه مطلب

کوبه برایانت عزاداران در حال گذاشتن گل در اشتباه قبر

ساندرز کمپین می گوید: تقاضا برای پرونده های پزشکی مشابه به birtherism

تهمت و تجاوز به عنف متهم می گوید: او از کار اخراج شد و پس از صحبت کردن

سابق راننده نسکار Candace Muzny مرده در خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de