مرگ جان لوئیس سوخت, جنبش تغییر نام ادموند Pettus پل

مرگ نماینده John Lewis روز جمعه علاقه در یک کمپین برای تغییر نام ادموند Pettus پل در سلما علا., این سایت از یک نقطه عطف در مبارزه برای حقوق مدنی.

پس از نام سابق کنفدراسیون عمومی و Ku Klux Klan رهبر پل تبدیل به کانون توجه ملی در 7 مارس 1965 هنگامی که ایالت آلاباما troopers ضرب و شتم تظاهرکنندگان بودند که راهپیمایی برای حق رای در آنچه شناخته شده به عنوان یکشنبه خونین.

آقای لوئیس بود که پس از آن رئیس دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی کمک رهبری مارس و پایدار یک جمجمه ترک خورده پس از یک دولت سپاهی ضرب و شتم او را به زمین با یک nightstick. آقای لوئیس بازگشت به سلما هر سال به مناسبت سالگرد مارس که مقصد بود سرمایه دولت در مونتگمری.

یک دادخواست آنلاین ایجاد شده در ماه گذشته برای تغییر نام ادموند Pettus پل پس از آقای لوئیس را به دست آورد بیش از 400 ، 000 امضا از جمله این که از مدیر Ava DuVernay که نامزد جایزه اسکار فیلم “سلما” دوباره خونین یکشنبه رویارویی است.

“یکی از مهمترین آمریکایی چیزهایی به انجام است که به درخواست شهروندان خود را به تغییر” Michael Starr هاپکینز آغاز شده که این طومار گفت: در مصاحبه ای در روز شنبه.

تلاش برای تغییر نام پل رانده می شود نه تنها از مرگ آقای لوئیس گرجستان دموکرات بلکه توسط تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که به دنبال مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس است. کسانی که اعتراضات را شعلهور یک بحث بیش از مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی جشن کنفدراسیون.

آقای هاپکینز یک وکیل و موسس شریک در شمال استار استراتژی های روابط عمومی شرکت آغاز یک سازمان غیر انتفاعی به نام John Lewis پروژه پل برای ترویج تغییر نام ادموند Pettus پل و “حذف از دیگر نشانه های موجود کنفدراسیون.”

“ما در حال کار دست در دست با جامعه در سلما” او گفت: “که من فکر می کنم بسیار مهم است چرا که در پایان روز در حالی که پل ممکن است یک ملی نقطه عطفی نقطه عطفی تاریخی آن متعلق به مردم سلما.”

تلاش برای تغییر نام پل برای آقای لوئیس اجرا شده است را به مخالفت برخی افراد در سلما از جمله برخی از کسانی که شرکت کردند در یکشنبه خونین مارس. آنها می گویند پل تحت نام فعلی خود را تبدیل به یک قوی نماد مبارزه برای حقوق مدنی و حق رای.

“نام ادموند Pettus دیگر در مورد ادموند Pettus از جنگ داخلی از کنفدراسیون گفت:” کالینز Pettaway III سیاسی متخصص ارتباطات و سلما بومی است. “از ادموند Pettus پل در حال حاضر به یک جزء اصلی و نماد حقوق مدنی و رای گیری سهام و همچنین رأی است. آن را نمادی از امید آزادی. و است که یک نام است که از طریق نسل است.”

آلن ریس یک نوه Rev. دکتر فردریک D. ریس یک فعال مدنی گفت: بسیاری از سلما ساکنان از جمله سربازان از این جنبش که هنوز زندگی را در نظر بگیرید یک تغییر نام مگر اینکه آن را فراگیر. دکتر ریس که در سال 2018 شد یک عضو از Dallas County رای دهندگان لیگ, یکی از گروه های محلی که سازمان حق رای سال 1965 در راهپیمایی سلما.

“تمام چیزهایی که پدر بزرگ من بود — متولد شد و در سلما مطرح در سلما مشغول به کار در سلما — من احساس نمی مانند نام خود را باید بر روی پل از آنجا که من درک می کنم آن بود جمعی از مردم به این وضعیت اتفاق می افتد گفت:” آقای ریس مدیر اجرایی بنیاد تحمل نام پدربزرگ او.

این پل که عبور از آلاباما رودخانه اختصاص داده شده بود در سال 1940 و نام Pettus یک وکیل و ایالات متحده سناتور که او نیز یک تزئین مؤتلفه کلی و یک رهبر آلاباما, Ku Klux Klan. در سال 2015 یک قطعنامه به نام پل شکست خورده بود در آلاباما در مجلس نمایندگان.

نماینده تری Sewell, دموکرات از ایالت آلاباما در بیانیه ای گفت که اگر چه او را درک تمایل به افتخار آقای لوئیس میراث یک تصمیم به تغییر نام این پل باید ساخته شود به صورت محلی در سلما.

“به عنوان یک دختر سلما من درک پیچیدگی های اطراف تغییر نام پل و در حالی که من شخصا فکر می کنم هیچ نام بهتر از که از John Lewis, من در نهایت به اعتقاد سلما جامعه باید تصمیم بگیرید که در آن است به نام پس از” خانم سیول گفت.

در بیانیه ای که او در آن خطاب به ضرر آقای لوئیس دیرین خود را دوست و همکار نماینده جیمز Clyburn به نام پل به نام بعد از آقای Lewis.

“من فکر می کنم شما باید برای گرفتن یک عکس خوب از این پل با Pettus نام بر روی آن قرار داده و آن را در یک موزه در جایی اختصاص داده شده به کنفدراسیون و سپس تغییر نام آن پل و دوباره آن را مجددا اراستن آن John R. Lewis پل” گفت: آقای Clyburn دموکرات از ایالت کارولینای جنوبی. “من باور دارم که به مردم سلما چیزی به تجمع در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de