مرگ آمریکا سوخت نگرانی چین رویکرد به کروناویروس

اعتبار…گتی ایماژ

شانگهای — یک شهروند ایالات متحده درگذشت از coronavirus در ووهان چین مقامات آمریکایی گفت: در روز شنبه. این اولین شناخته شده مرگ در آمریکا از این بیماری بود و به احتمال زیاد به تشدید تنش ها بیش از پکن در پاسخ به این بیماری همه گیر.

چند جزئیات در مورد آمریکا که روز پنج شنبه شد و بلافاصله در دسترس است. با توجه به سفارت ایالات متحده در پکن فرد در حدود 60 سال و درگذشت در Jinyintan بیمارستان در ووهان داخلی شهر در مرکز این بیماری همه گیر. دو نفر آشنا با این موضوع گفت: این فرد یک زن بود و شرایط بهداشتی اساسی.

دولت ایالات متحده شده است تخلیه بسیاری از دیپلمات ها و دیگر شهروندان از ووهان که مقامات چینی را قفل شده است و در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. آن را بلافاصله نمی تواند آموخته که آیا آمریکا که فوت کرده بود سعی به ترک این شهر در هر یک از پروازهای سازماندهی شده توسط وزارت امور خارجه.

“ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” به گفته یک سخنگوی سفارت ایالات متحده در پکن. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

کلمه از مرگ پدید آمده که در مورد ناکامی پکن را از دست داده و این بیماری همه گیر است که در حال حاضر باعث خشم و انتقاد در چین آغاز شد و به ظاهر در سطح دیپلماتیک نیز هست. این ویروس به کشته شدن 700 نفر در چین بیمار 34,000 بیشتر و گسترش در سراسر جهان است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

برای بیش از یک ماه, ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده اند ارائه شده است برای ارسال یک تیم از کارشناسان به چین به رعایت شیوع و کمک در صورت امکان. اما بدون دعوت آمده است.

سازمان بهداشت جهانی که ساخته شده یک پیشنهاد حدود دو هفته پیش به نظر می رسد برای مواجه با همان شانه های سرد هر چند سخنگوی گفت که فقط “مرتب کردن ترتیبات.”

فعلی و سابق بهداشت مقامات و دیپلمات ها گفت: آنها معتقد بودند بی میلی از چین آمد بالا رهبران که نمی خواهند جهان را به فکر می کنم آنها نیاز به کمک از خارج.

در چین نارضایتی عمومی در مورد دولت در پاسخ به بحران رسیده فوق العاده ای جدید قله در روز جمعه پس از مرگ دکتر لی Wenliang که هشدار داده بود همکاران خود را در اوایل در مورد ویروس جدید بود اما مواخذه برای پخش شایعات.

پس از دکتر لی از مرگ عزادار کاربران اینترنت ارسال شده پیام های ابراز خشم در مورد راه او درمان شده و حتی خواستار آزادی بیان — بی سابقه در چین استبدادی نظام سیاسی.

حزب کمونیست مقامات روز جمعه گفت که آنها را ارسال یک تیم از قدرتمند ضد فساد کمیته برای بررسی شرایط اطراف دکتر لی از مرگ. چینی دولت رسانه های خبری همچنین گزارش داد در روز شنبه که دولت با ارسال دو مقامات ارشد به ووهان برای تقویت تلاش ها برای آوردن شیوع بیماری تحت کنترل است.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر قرار ملاقات در روز شنبه به مبلغ یک reshuffling رهبری محلی و یا به سادگی در تلاش برای تقویت مقامات در خط مقدم. هنوز هم به نظر می رسد به اذعان مقامات در ووهان شده بود غرق شده است.

ژاپن نیز گفت: یکی از شهروندان کرده بود درگذشت در ووهان بیمارستان از مورد مشکوک به coronavirus. اما وزارت خارجه گفت که بر اساس اطلاعات دریافت شده از مقامات چینی آن را نمی تواند تایید کند که آیا این مرد بود که در دهه 60 شده بود آلوده با این ویروس جدید است. وزارت به نام علت مرگ ناشی از پنومونی ویروسی.

به عنوان جدید کروناویروس گسترش چین در مقابله با رشد حس انزوا — وسرد برگشت برای این کشور پس از دهه های اقتصادی و دیپلماتیک ادغام با بقیه جهان است. بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده قرار داده شده اند محدودیت در ورود مسافران از چین است. شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده. ترس از ویروس سوخت ضد چینی نژادپرستی در برخی از نقاط جهان است.

مقامات چینی به انتقاد از ایالات متحده هر دو برای تخلیه آمریکایی ها از چین و برای اعمال محدودیت سفر کرد و گفت که این حرکت را گسترش وحشت. روز جمعه رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo هر یک به نظر می رسد در تلاش برای کاهش تنش است.

آقای Pompeo گفت که ایالات متحده آماده شد به صرف $100 میلیون موجود در بودجه برای کمک به چین و دیگر کشورها در مبارزه با این بیماری همه گیر. آقای Pompeo همچنین گفت که وزارت امور خارجه کمک کرده بود حمل و نقل حدود 18 تن از اهدا لوازم پزشکی از جمله ماسک ، روپوش و گاز به مردم چین در هفته گذشته.

آقای ترامپ ستایش چین دست زدن به بحران در یک تماس تلفنی با چین, رهبر, رئیس جمهوری چین روز جمعه. و در یک جفت توییتر نوشته های آقای ترامپ گفت: آقای یازدهم بود پیشرو “چه خواهد بود بسیار موفق عمل است.”

اما دیگر مقامات آمریکایی را بی سر و صدا ابراز نگرانی در مورد چین در پاسخ به این بیماری همه گیر. و تایید در روز جمعه که مکرر ارائه می دهد کمک به چین نادیده گرفته شده بود و تنها عمیقتر حس نگرانی.

الکس آذر, ایالات متحده, وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: در اخبار جلسه روز جمعه که او به تازگی تصریح کرد C. D. C. ارائه به همتای چینی خود, دکتر, Ma Xiaowei.

در مورد holdup آقای آذر گفت: “آن را به چینی. ما همچنان به انتظار به طور کامل است که رئیس جمهور یازدهم را قبول کند ما ارائه دهد. ما آماده و مایل و قادر به رفتن.”

Motoko غنی و Hisako Ueno کمک گزارش از توکیو و استیون لی مایرز از پکن است. کلر فو کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>