مرده یا زنده است ؟ رمز و راز اطراف آن کیم جونگ سازمان ملل متحد نشان می دهد محدودیت های اطلاعاتی ایالات متحده در کره شمالی

به عنوان شایعات چرخشی در مورد مرگ و یا نا توانی از کیم جونگ سازمان ملل متحد, سوم در یک خط درجا دیکتاتور کره شمالی کارشناسان که pored بیش از اطلاعات محدود موجود می گویند این احتمال وجود دارد هیچ کس در خارج از کشور می داند برای مطمئن شوید که چه وضعیت او در حال حاضر است.

“این دشوار کشور به درک در حالت عادی تایمز” با اشاره کن Gause ارشد خارجی رهبری تحلیلگر CNA غیر انتفاعی تحقیقات ساز و برگ است که اغلب آثار با سازمان های دولتی. “اگر آنها می خواهند به تعطیل کردن اطلاعات بیرون آمدن از رژیم آنها را” او گفت: اخبار یاهو.

مقامات کره جنوبی رفته اند تا آنجا که انکار مرگ او اما کیم نه ظاهر عموم در دو هفته با وجود چندین اظهارات اخیر فرستاده خود را تحت نام. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب اشاره کرد او می دانست که بیشتر در مورد کیم سلامت اما نمی خواهد استادانه درست شده.

ثبت نام اولیه از زنگ آمد و در 15 آوریل زمانی که کیم, برای اولین بار از او فرض قدرت موفق به نشان می دهد تا در Kumsusan کاخ خورشید برای پدر بزرگش کیم ایل سونگ را به جشن تولد یکی از جدا شده ملت مهم ترین تعطیلات. نگرانی از رشد زیر کیم غیاب و گزارش است که او تا به حال تحت عمل جراحی قلب با توجه به کره جنوبی سایت Daily NK, شناخته شده برای اتصالات آن به کره شمالی پناهنده شبکه. گزارش از سی ان ان در مورد مقامات ایالات متحده به پیگیری اخبار از کیم قبر وضعیت سلامت و یک حذف صدای جیر جیر از ان بی سی خبرنگار در مورد کیم که مغز مرده تشدید گمانه زنی ها به سرعت.

طیف وسیعی از حالات ممکن است در داخل کره شمالی گسترده است. کیم می تواند تعطیلات و یا دوره نقاهت بعد از یک روش پزشکی یا جدا کردن خود از عفونت کرونا ويروسی مانند بسیاری از نقاط جهان.

در انتهای دیگر این طیف است “کابوس نهایی مربع گفت:” هری Kazianis ارشد مدیر کره ای مطالعات در مرکز منافع ملی در طول یک مصاحبه تلفنی. که کابوس یک سناریو است که در آن هسته ای دولت فرو می ریزد و سیل پناهندگان احتمالا آلوده با coronavirus موج به چین و کره جنوبی.

با این اطلاعات کمی در حال ظهور از کره شمالی تحت محاصره اکثر کارشناسان طرح در انتظار و دیدن.

کیم جونگ سازمان ملل متحد در سال 2019. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

“خط پایین این است که ما نمی دانیم وضعیت کیم جونگ سازمان ملل متحد تا زمانی که کره شمالی به ما می گوید” نوشت: سفیر جوزف DeTrani سابق آمریکا فرستاده ویژه به شش جانبه مذاکرات با کره شمالی در یک ایمیل به یاهو اخبار.

استخراج اطلاعات از کره شمالی جایی که قطع شده است از بقیه جهان همواره بسیار دشوار است برای جمع آوری اطلاعات. “زمانی که من در هوش ما به نام کره شمالی از سخت ترین اهداف سخت گفت:” بروس Klingner یک افسر سابق سازمان سیا و محقق ارشد در شمال شرقی آسیا در بنیاد میراث.

با توجه به فقدان اطلاعات کارشناسان اغلب تبدیل به تصاویر ماهواره ای سعی کنید برای به دست آوردن یک حس وضعیت بر روی زمین است. با توجه به تصاویر منتشر شده توسط, کره ای, تجزیه و تحلیل فروشگاه 38 شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد شخصی قطار شده و پارک ونسن یک نخبه ساحلی, ساحل منطقه است.

“می تواند وجود داشته باشد توضیحات دیگر” اشاره کرد Gause. “به طور بالقوه او را در تلاش برای جلوگیری از ویروس و یا شاید او را به یک موقعیت در درون خود را تحکیم قدرت است که او دیگر به پرداخت احترام به پدر و پدربزرگ او در جهت حفظ مشروعیت.”

جان نیکسون سابق رهبری ارشد, تحلیلگر سازمان سیا موافقت کرد که کیم شرایطی عجیب و غریب بود اما گفت این آینه رفتار نمایش داده شده توسط دیگر دیکتاتوری رهبران که از ترس این ویروس ممکن است تهدیدی برای گرفتن خود را در قدرت است. “مسکو ضربه سخت بود با COVID-19 ویروس و [رئیس جمهور] پوتین اساسا ناپدید شد” نوشته نیکسون در یک ایمیل. “این به نظر می رسد کیم جونگ سازمان ملل متحد است که تمرین همان افراطی های اجتماعی فاصله اگر آن را برای چند شایعات در مورد خود بیماری.”

اگر شایعات درست است یا حتی اگر کیم به طور موقت از کمیسیون های همه گیر می تواند آن را حتی سخت تر به درک چه خبر است و چگونه به ارسال کمک. حتی قاچاق بین کره شمالی و چین است قطع از بین بردن یکی از روش های رژیم استفاده می کند به نگه داشتن شناور در میان فلج کننده تحریم Klingner اشاره کرد.

“کره شمالی و چین را واقعا بسته مرز” او گفت:.

مسافران با پوشیدن ماسک صورت در پیونگ یانگ کره شمالی در آوریل 30. (Kyodo از طریق بی بی سی)

پتانسیل زیادی برای خروج از کره شمالی پناهنده “خواهد بود از نگرانی واقعی به چین داده شده آن 900 مایل مرز با کره شمالی” نوشت DeTrani. “اینجا جایی است که جامعه بین المللی برای کمک به فرض البته که [کیم جونگ سازمان ملل متحد] و یا هر جانشین مجوز جامعه بین المللی و سازمان های غیر دولتی برای کمک به” او ادامه داد.

کیم مرگ نیز می توانست پیامدهای در ایالات متحده آمریکا است که در اطراف 28,000 نیروهای مستقر در کره جنوبی. معلوم نیست چگونه این نیروها ممکن است مجبور به پاسخ دادن به هرج و مرج در کره شمالی و یا به دفاع از کره جنوبی.

در سال های اخیر نیروهای آمریکا و کره جنوبی در حال حاضر قطع در برخی از تمرینات نظامی با توجه به در حال حاضر راکد مذاکرات دیپلماتیک بین تهمت و کیم. با همه گیر آن دسته از نیروهای نظامی در مستند — هر چند خود هشدار وضعیت به نظر نمی رسد که تغییر در پاسخ به شایعات درباره مرگ رهبر کره شمالی در. علاوه بر این آمریکا و کره جنوبی شده است که در مذاکرات فشرده در طول دفاع پرداخت به بازپرداخت پنتاگون زور زدن رابطه تا حدودی. نیروهای آمریکایی در کره جنوبی در حال حاضر عامل تحت یک وضعیت اضطراری با محدودیت در حرکت و نزدیکی. در حالی که کره شمالی توپخانه نیروهای انباشته در مرز با اشاره به سمت سئول که مشخص نیست چه تضاد را در میان یک بیماری همه گیر.

“من می خواهم با توجه به آنچه چینی ها انجام می دهند و آنچه که ایالات متحده و کره جنوبی در حال انجام گفت:” Gause. “اگر آنها خود را بالا بردن وضعیت هشدار یا آماده شدن برای رفتن به کره شمالی در بسیاری ممکن است وجود دارد یک انتقال قدرت اما هیچ بحران است.”

اگر کیم مرده است و یا می میرد کارشناسان بر این باورند که به احتمال زیاد جانشین خواهد بود خواهر کیم یو جونگ که موقعیت آن در نخبگان جامعه سیاسی و رتبه بندی شده است افزایش بیش از سال های اخیر است. وضعیت او به عنوان یک کیم ممکن است مهم تر از جنسیت خود.

کیم جونگ سازمان ملل متحد و برادر کیم یو جونگ در Paju کره جنوبی در سال 2018 است. (Inter-کره ای نشست مطبوعاتی سپاه/استخر/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

“من فکر می کنم که کسی که متصل به Peaktu نسب ضروری است برای مشروعیت” نوشت: David Maxwell, عضو ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی و ارتش ایالات متحده جانباز قبلا مستقر در کره جنوبی اجرا می شود که یک ایمیل Listserv در کره مسائل. “این دشوار خواهد بود برای غیر خون نسبت به قدرت را به عنوان کل تبلیغات روایت را به تنظیم شود.”

اگر هیچ روشن و جانشین کیم سرنوشت است که به عنوان ترسناک به عنوان شایعات رنگ آن را به پس از آن همه چیز می تواند تشدید می شود به سرعت.

“بسیاری از اوقات ما برنامه ریزی … سپس تمام کسانی که قصد رفتن از پنجره بیرون را به عنوان به زودی به عنوان چیزی شروع به اتفاق می افتد گفت:” Gause. ایران می خواهد “به طور بالقوه نه تنها توان مقابله با شورش در داخل کره شمالی بلکه به طور بالقوه یک جنگ داخلی و همچنین نیروهای آمریکایی و کره جنوبی سرحد در مقابل نیروهای چینی هیچ یک از آنها ابلاغ شده از قبل است.”

ممکن است یک حرکت صعودی فعلی ممکن است بحران است که اگر کره شمالی است که به سادگی مبتلا به تاثیر این بیماری همه گیر آن می تواند ارائه دهد جامعه اطلاعاتی یک فرصت نادر گفت: Nixon سابق سیا رهبری تحلیلگر.

“با توجه به Radio Free Asia رژیم در تلاش است تا به آموزش کره شمالی در مورد خطرات ناشی از ویروس” او نوشت و اشاره کرد که به نظر می رسد در تضاد با موقعیت دولت را در اوایل ماه مارس که در آن ادعا وجود دارد COVID-19 موارد در کشور است.

“این ارائه فرصت ها برای جمع آوری اطلاعات,” او نوشت:, “و یا به نگه داشتن کمک های پزشکی بیش از سر خود را در ازای تماس آزمایش سلاح یا چیزی مشابه است.”

مردم ترک پس از گذاشتن گل قبل از این مجسمه کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل در پیونگ یانگ در 15 آوریل. (کیم برنده/خبرگزاری گتی ایماژ)

 

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت تعلیق: چه هدف ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de