د Blasio پاکستان برای اولین بار به کاهش بودجه برای N. Y. P. D.

شهردار بیل د Blasio روز یکشنبه متعهد برای اولین بار به قطع پلیس شهر بودجه زیر 10 شب از تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نصب خواسته که او پیاده کردن یک گروه که تاکتیک باعث بهت و حیرت گسترده.

شهردار در روز یکشنبه کاهش یافته است می گویند دقیقا چقدر بودجه او برنامه ریزی شده برای منحرف کردن به خدمات اجتماعی از اداره پلیس نیویورک است که بودجه سالانه 6 میلیارد دلار به نمایندگی از بیش از 6 درصد از آقای د Blasio پیشنهاد $90 میلیارد بودجه.

آقای د Blasio گفت: جزئیات خواهد بود کار می کرد با شورای شهر در پیش از تاریخ 1 ژوئیه بودجه مهلت.

“ما متعهد به دیدن یک شیفت بودجه به جوانان خدمات به خدمات اجتماعی است که اتفاق خواهد افتاد به معنای واقعی کلمه در این دوره از سه هفته بعد اما من قصد ندارم برای رفتن به جزئیات به دلیل آن است که موضوع را به مذاکره و ما می خواهیم به کشف کردن آنچه که باعث می شود حس” آقای د Blasio گفت.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

به تازگی به عنوان جمعه آقای د Blasio ابراز شک و تردید در مورد برش بودجه پلیس حتی به عنوان او اشاره کرد که تمام شهر سازمان ممکن است در صورت کاهش وجود ندارد و بیشتر کمک های مالی از دولت فدرال است.

او صبح روز یکشنبه واژگونی یکی از دو شیفت در موضع خود را نسبت به معترضان. در اوایل صبح او در توییتر اعلام کرد که شهر نیویورک اولین حکومت نظامی پس از جنگ جهانی دوم به پایان می رسد به طور موثر بلافاصله یک روز زودتر از برنامه ریزی شده. او نسبت به اصلاح البته به اعتقاد خود را که تظاهرات بود که بیشتر صلح آمیز در روزهای اخیر.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

به روز شده

  • عمدتا مسالمت شب به پیاده روی ادامه و پس از حکومت نظامی.
  • دو مرد دستگیر شده بودند برای آوردن بنزین و چاقو به یک بروکلین تجمع, پلیس گفت:.
  • “من نمی دانم که این به پایان می رسد”: معترضان نشان می دهد حل و فصل و دریافت کمک.

آقای د Blasio مواجه است ممکن است 9 میلیارد دلار بودجه شکاف و قابل توجهی ناآرامی در درون خود دولت بیش از دست زدن به او از هر دو coronavirus بحران و تظاهرات توده ای پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید.

بسیاری از مردم و ناظران را متهم به اداره پلیس با استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز در جریان ناآرامی ها در حالی که اجرای مقررات منع رفت و آمد آغاز شد که در روز دوشنبه.

روز شنبه ده ها تن از کارکنان در دفتر شهردار از عدالت کیفری را امضا بیانیه ای خواستار آن است که آقای د Blasio پشتیبانی از چندین پلیس اصلاحات از جمله ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس است. قانونی که دستور چنین ممنوعیت اعتقاد بر این است که حق وتو-اثبات اکثریت در شورای شهر. آقای د Blasio مقاومت کرده است, ثبت نام برای اندازه گیری و آدرس نیست که موضوع در اطلاعیه خود در روز یکشنبه.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

“این لحظه تماس با ما برای پاسخ به مطالبات برای تغییر در خیابان ها به شیوه ای است که جسورانه و به دنبال تحول واقعی و عدالت” در این بیانیه از شنبه می خواند.

این بیانیه می آید بر روی پاشنه از در یکی دیگر از نامه ای امضا شده توسط صدها نفر از سابق و فعلی کارکنان خواستار او قطع Police Department بودجه توسط $1 میلیارد.

آقای د Blasio ادعای روز یکشنبه که او را به تغییر مسیر برخی از بودجه پلیس مواجه شد با شک و تردید از هر دو معترضان و پلیس رهبران.

“من امیدوارم که او را در تلاش برای آن را به نظر می رسد به عنوان اگر که تماس بود” گفت: Anthony Beckford, رئيس جمهور از زندگی ماده بروکلین است برای حداقل 1 میلیارد دلار به طور قطع از این بخش. “که در واقع یکی از عمده ما خواسته های, یکی از بسیاری از, اما ما خاص در اعداد است.”

اد Mullins رئیس جمهور Sergeants خیرخواه انجمن, پلیس, اتحادیه اروپا, ابراز تردید است که آقای د Blasio خواهد چوب به موضع خود را.

“من می دانم که او به تازگی گفت که او که قرار بود به این که” آقای Mullins گفت. “من حدس می زنم اجازه دهید ببینیم که چه چیزی او می گوید: در روز دوشنبه و چه بعدی خود تصمیم گیری است برای رفتن به.”

اشلی سوتهلل کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>