د Blasio استفاده می شود در آخرین لحظه متن برای گفتن کومو مدارس می ماند بسته

آلبانی, n. y. — اواخر روز جمعه, شهردار, بیل د Blasio ساخته سرنوشت تصمیم به نگه داشتن شهر نیویورک 1,800 مدارس دولتی بسته از طریق پایان ماه ژوئن. او گفت: تنها چند را انتخاب کنید از جمله دکتر Anthony S. Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص که به برکت او.

اما آقای د Blasio نیست رسیدن به رژیم صهیونیستی است. Andrew M. Cuomo, همکار خود را دموکرات و مکرر سیاسی دشمن تا شنبه صبح. شهردار دستیاران گفت که او به نام آقای کومو فقط چند دقیقه قبل از او به اعلام اخبار به مردم است. آقای د Blasio نمی کنه.

بنابراین شهردار با ارسال یک پیام به صورت متن.

کمتر از سه ساعت بعد آقای کومو با تخفیف شهردار تصمیم به صرف “نظر” و اصرار داشت که او و آقای د Blasio, کنترل سرنوشت شهر خود سیستم مدرسه ای این کشور بزرگترین.

در این قسمت یک نمونه بارز این نتیجه اختلال عملکرد بین دو مردان اغلب مته سوراخ کوچک چمن جنگ است که در حال حاضر به ظاهر در طول فوری بحران است که در آن نزدیک به 800 نیویورک در حال مرگ روزانه اضافه کردن به عدم اطمینان بیش از زمانی که و چگونه این شهرستان را بازگشایی شده است.

اختلاف بین شهردار و فرماندار نا امید و سردرگم معلمان و دیگر کارکنان مدرسه بسیاری از آنها را درهم برای انطباق با فوق العاده چالش است که آموزش آنلاین ایجاد کرده و مضطرب شده برای اخبار در مورد بقیه سال تحصیلی.

آن را نیز برافروخته اتحادیه رهبران و برخی مقامات دولتی از جمله اریک آدامز بروکلین قصبه جمهور و دموکراتیک شهرداری, نامزد, که, گفت که قدرت استدلال بیش از آن بود که نزدیک به مدارس باید در بازی خارج “در وسط مرگبار بیماری همه گیر.”

مشاوره صادر شده در توییتر بود بلانت: “قطع تلخه.”

روز یکشنبه آقای کومو و آقای د Blasio به نظر می رسید کمی کمتر از مقابله در مورد این موضوع. شهردار گفت که او گفته بود به فرماندار و قاب مدارس بسته شدن تصمیم به عنوان “نه حقوقی یا قضایی سوال. این یک اخلاقی سوال است.”

آقای کومو ادامه داد: به فشار خود در مورد وضعیت مدارس باید به حساب زمانی که جامعه گسترده تر خواهد بود و عملکرد در کل شهر نیویورک در منطقه هر چند به نظر می رسد بسیار بعید است که آقای کومو خواهد بازگشایی مدارس شهرستان قبل از ماه سپتامبر است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • فرماندار کومو و شهردار de Blasio همچنان مخالف در شهر نیویورک مدارس.
  • 758 بیشتر مردم در نیویورک آوردن مجموع مرده از coronavirus در دولت به 9,385.
  • شهردار De Blasio اعلام جدید تست سایت در سخت ضربه جوامع است.

اما فرماندار صدا نیست امیدوار روز یکشنبه بود که سریع تنش زدایی با شهردار.

“ما که در آن ما بود,” او گفت:.

که در آن است کاملا ممکن است به راحتی بزرگ برای نیروهای جدید است.

رهبران دو کشور بوده است squabbling بیش از قدرت به اقدام در شهر نیویورک از اوایل ماه آقای د Blasio تصدی عنوان شهردار در سال 2014. سپس بازگشت آنها جنگیدند بیش از بودجه برای آقای د Blasio امضا ابتکار جهانی prekindergarten. شهردار برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در این پروژه بزرگ با مالیات بر ثروتمندان نیویورکی اما آقای کومو شات پایین که ایده هر چند او ارائه 300 میلیون دلار دیگر در بودجه.

حتی یک لیست به صورت مختصر خود را spats به نظر می رسد طولانی وجود دارد که زمان آقای کومو تعطیل این شهر مترو در snowstorm بدون گفتن آقای د Blasio, و یا زمانی که آنها جنگیدند بیش از اینکه به euthanize یک گوزن در هارلم. در بیشتر مسائل جدی آقای کومو است رد این شهرستان در ممنوعیت کیسه های پلاستیکی اجرا خود را در مترو و تعمیرات به تازگی خواستار de Blasio دولت در مهار هزینه های پزشکی.

این تیراندازی همچنان ادامه دارد و در طول شیوع کروناویروس.

در اواسط ماه مارس آقای د Blasio شروع خواستار یک پناهگاه در محل سفارش شبیه به یک سفارش است که صادر شده بود در منطقه خلیج است. آقای کومو chafed در شهردار پیشنهاد کرد و گفت او را دوست نداشتند عبارت قبل از کشف حجاب — چند روز بعد — چه در اثر یک پناهگاه در محل سفارش با نام دیگر: ایالت نیویورک در مکث.

دیگر پیام های مخلوط شامل آقای د Blasio تماس در اوایل مارس برای ساکنان شهر به سایش پوشش صورت در عمومی; آقای کومو که نه پوشیده, ماسک, در, پیشنهاد این حرکت ممکن است باعث “یک از امنیت کاذب.” (روز یکشنبه آقای کومو اعلام سفارش به کارفرمایان برای ارائه ماسک برای هر کارگر در تعامل با مردم است.) دو مرد نیز تفاوت در زمان بسته شدن از شهر و زمین های بازی و لغو عمل جراحی انتخابی.

در شنبه نارضایتی خود تا به حال ریخته به زندگی بی حد و حصر تعداد معلمان و دیگر کارکنان مدرسه همه درد و رنج whiplash خود را از اظهارات ضد و نقیض.

“نگه داشتن ساختمان مدرسه بسته است و حق تصمیم گیری — صرف نظر از این که چه کسی مسئول است” گفت: Michael Mulgrew, رئيس جمهور از شهرستان صنفی معلمان. که تمایلات تکرار شد توسط علامت گذاری به عنوان Cannizzaro رئیس اتحادیه اصول که به نام روز “بسیار ناگوار” و گفته است: “رهبری به برخی از سردرگمی در میان اعضای خانواده است.”

رابین Broshi که زندگی در منهتن و یک مادر دو دانش آموزان مدرسه گفت: “ایمیل های پرواز بودند” تمام روز شنبه در میان پدر و مادر بودند که در تلاش برای ایجاد حس رقابت اطلاعیه ها. برخی از posted on Facebook, به دنبال اطلاعات بیشتر از همسالان.

“این بسیار ناامید کننده است اما بسیار در نام تجاری است که حتی در یک بحران این قدر آنها را نمی توانستم در همان صفحه” خانم Broshi گفت.

ربکا کاتز سابق ارشد aide برای آقای د Blasio شده است که انتقاد از هر دو شهردار و آقای کومو گفت: فرماندار به حال “انجام یک کار عالی در برقراری ارتباط در سراسر این بحران” است که معاملات خود را با شهردار نشان داد خیره شخصیت نقص.

“بزرگترین ضعف فقدان کنترل خود را وقتی که می آید به گرفتن گلدان عکس در د Blasio,” او گفت:.

شکاف بین فرماندار و شهردار تلفظ است دو مرد ظاهر نشده و در همان مرحله از مارس 2, یک روز پس از اولین مورد از coronavirus در دولت — یک زن از منهتن که تا به حال به ایران سفر کرده بود اعلام کرد.

آقای کومو اقدامات تا به حال تاثير قرار دادن شهردار رهبری به سوال گفت: مقامات شهرستان. یکی از دلایلی که مأموران شهرداری به آقای کومو کارکنان جمله کوتاه اطلاع از این تصمیم به بستن مدارس بود که آنها نگران بودند که او را یک بار دیگر در تضاد و یا واژگون ساختن آنها.

“او نگران حال ساخته شده به نگاه بی فایده” گفت: یک فرد آشنا با شهردار در فرایند تصمیم گیری است.

عدم هماهنگی با آقای د Blasio احتمالا نامطلوب برای زندگی مخاطبان تلویزیون ملی در حال حاضر تنظیم در به طور منظم برای دیدن آقای کومو که زده بیشتر رحمان تن در روزانه خود را در جلسات ستایش دشمنان مانند رئیس جمهور تهمت و سرزنش کسانی که به دنبال سیاسی coronavirus. در واقع فقط لحظات قبل از او رد شهردار آقای کومو گفته بود “ما نگهداری می شود سیاست های خروج از این بحران است.”

“من بسیار سخت کار می کرد برای انجام این کار من خیلی سخت کار می کرد برای حفظ خودم از سیاست” آقای کومو گفت: در روز شنبه. “من هیچ شخصی سیاست است.”

چنین بیانیه ای, البته, احتمالا باعث guffaws در برخی از محله های قدیمی در آلبانی که در آن فرماندار سلیقه سیاسی مبارزه — به خصوص با آقای د Blasio — به خوبی شناخته شده به عنوان علاقه خود را برای اتومبیل های عضلانی. (او کشیده تا در یک صبح یکشنبه رویداد در فهرست پونتیاک GTO.)

هنوز هم در حالی که آقای کومو است basked در بررسی مثبت در مورد خود را ثابت و دلسوز پاسخ به سرایت آقای د Blasio دارای سابقه مداوم سوالات در مورد اینکه آیا او آگاهانه فرایند تصمیم گیری را مختل کرده است شهر coronavirus پاسخ. بالا بهداشت شهرستان مقامات تهدید به استعفا زمانی که شهردار تردید برای بستن مدارس و کافه ها و رستوران ها.

آقای د Blasio به ظاهر گرفته شده یادداشت از آقای کومو رویکرد به رئیس جمهور چرخی پایین خود را به لحاظ سیاسی به اتهام شعارهای حتی ضمن تشکر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او قبلا متهم به خیانت به شهر او در. در همان زمان او نقل مکان خود را روزانه جلسات از اواخر بعد از ظهر به صبح به راحتی قرار گرفته که درست قبل از فرماندار اخبار کنفرانس ها به طور معمول می گیرد.

آن را فقط مانند زمان است که منجر به ناسازگار پیام در روز شنبه. مدت کوتاهی قبل از 9:30 صبح زمانی که آقای د Blasio اعلام کرد که شهر نیویورک را در مدارس دولتی باقی خواهد ماند بسته ارشد مشاوران شهردار و فرماندار ابلاغ در مورد حرکت می کند.

دفتر والی گفت که در حالی که آنها می دانستند که آقای د Blasio می خواستم به بحث در مورد این موضوع از مدرسه بسته شدن آنها گفت که آن را روشن ساخته است که شهردار خواهد imminently اعلام کرد که مدارس شهرستان خواهد بود توقیف از طریق ژوئن.

Freddi گلدشتاین مطبوعاتی شهردار, منشی, مورد مناقشه که ادعا گفت که شهردار روشن ساخته خود را به قصد نگه داشتن مدارس بسته شده است.

در هر صورت دفتر فرماندار نگهداری می شود که از جمله کوتاه اطلاع و اجازه نمی دهد چنین اصلی در سیاست حرکت به طور جدی مورد بحث و یا تصفیه شده. و فرماندار خوشحال نشده بود.

مقامات شهر می گویند که مقامات از آقای کومو دفتر تماس گرفته و آنها را در وسط شهردار کنفرانس خبری. “آنها گفتند: ما نمی تواند انجام آن در خود ما” گفت: یکی از شهرستان های رسمی که اضافه شده که دفتر والی گفت که این تصمیم بود “نه هماهنگ شده است.”

آقای کومو و سپس روشن ساخته است که تصمیم به بستن و یا بازگشایی مدارس شهرستان نمی تواند انجام شود “بدون هماهنگی این تصمیم با کل منطقه شهری.”

پرسید: اگر شهردار اطلاعیه در مدارس شد نامعتبر فرماندار بلانت. “او نمی دید آنها” آقای کومو گفت. “و او نمی تواند آنها را باز کنید.”

آقای د Blasio ارتباطات مدیر Wiley Norvell به زودی شات پشت در توییتر نشان می دهد فرماندار اقدامات در مورد “سیاست یا مردانگی” و با استناد به نظر کارشناسان بهداشت و درمان است که مدارس باید بسته باقی می ماند. “آن را در مورد آنچه که بهترین برای بچه ها و پدر و مادر” آقای Norvell گفت.

خانم گلدشتاین دنبال کت و شلوار نوشتن در توییتر که آقای د Blasio تا به حال ثابت شده است درست در فراخوانی برای یک پناهگاه در محل فرمانداری اولیه اعتراض. “مدارس بسته باقی خواهد ماند درست مثل چگونه ما در نهایت روز بعد از نقل مکان به پناهگاه در محل ،

دنی اهرم فرماندار مدیر ارتباطات گفت که دولت “تصمیمات نه بر اساس سیاست اما بر اساس اطلاعات و علم” و افزود که آنها “ادامه خواهد داد و در منطقه ای اساس است که اذعان همه کارشناسان به عنوان بهترین سیاست های دولتی.”

توسط یکشنبه عید پاک مردان — شاید نقل مکان کرد و با روح تعطیلات و یا فقط با احتیاط از مطبوعات بد — قابل توجه بود کمتر مضر تن.

“من فکر نمی کنم اگر شما به معنای واقعی کلمه نگاه بیش از کل دوره از این چیزی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بسیار بسیاری از موارد که در آن وجود دارد قابل توجه اختلاف” آقای د Blasio گفت. “شما در حال رفتن به پیدا کردن در قریب به اتفاق, اکثریت قریب به اتفاق حرکت می کند که ساخته شد, توافق در مورد ماهیت زمان بندی از آنچه انجام شد.”

حدود دو ساعت بعد زمانی که آقای کومو روزانه کنفرانس خبری رفت, زندگی می کنند, فرماندار همچنین ارائه ملایم تر تجزیه و تحلیل در مورد چالش های کار با دولت های محلی از جمله شهر نیویورک.

“گاهی اوقات” او گفت:, “این کمتر هماهنگ تر از ما خواهد بود.”

J. David Goodman کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>