روز پس از مسافران ترک کشتی آمریکایی آزمایش مثبت دو بار برای ویروس

یک زن آمریکایی که در سمت چپ یک کشتی کروز در کامبوج در هفته گذشته دو بار آزمایش مثبت برای coronavirus پس از پرواز به مالزی, مقامات آن کشور گفت: در روز یکشنبه هشدار کارشناسان بهداشت و بالا بردن امکان یک منبع جدید برای جهانی انتقال است.

صدها نفر از مسافران از کشتی لنگر انداخت در کامبوج به Westerdam در حال حاضر رفتگان برای کشورهای مختلف است.

مالزی, مقامات گفت: بیش از 140 نفر دیگر از مسافران این کشتی که کامبوج پس از استقبال کشورهای مختلف تبدیل آن به دور بیش از نگرانی درباره ویروس — پرواز کرده بود از کامبوج به فرودگاه در کوالالامپور پایتخت مالزی. اما هشت اجازه داده شد برای ادامه به مقصد خود از جمله فرودگاه در استرالیا, هلند و ایالات متحده است.

ایال Leshem مدیر مرکز طب مسافرتی و بیماری های مناطق گرمسیری در مرکز پزشکی سبا در اسرائیل به نام آشکار “بسیار مورد” و گفت: مسافران سفر بعد از کوالالامپور قابل ملاحظه ای افزایش خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر. “ما ممکن است در نهایت با سه یا چهار کشور با پایدار انتقال ویروس” او گفت:.

“ممکن است آن را بیشتر و سخت تر برای اطمینان از این شیوع موجود است تنها در چین” دکتر Leshem گفت.

این Westerdam یک Holland America Line, کشتی ترک هنگ کنگ در فوریه. 1 حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه. آن را در دریا برای کمتر از 14 روز از زمانی که اعتقاد بر این است که حداکثر دوره کمون برای انتقال بسیار coronavirus.

اما بزرگترین خوشه ای از موارد تا کنون در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده, است در یکی دیگر از کشتی کروز در حال حاضر خاموش یوکوهاما, ژاپن.

ژاپن و فیلیپین و تایوان و تایلند و ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم همه حاضر به اجازه کشتی بارانداز در میان جهانی نگرانی بیش از coronavirus هر چند هلند امریکا اصرار داشت که هیچ کس در کشتی آلوده شد. کامبوج توافق در روز پنج شنبه به اجازه کشتی حوض.

جهانی مبارزه با کروناویروس با این واقعیت پیچیده است که در کشورهای مختلف ممکن است دارای سطوح مختلفی از بیماری های نظارت و اقدامات پیشگیری. در حالی که سازمان بهداشت جهانی فراهم می کند هدایت آن است تا هر کشور به اجرای این استانداردها از جمله اینکه آیا به قرنطینه افرادی که ممکن است در معرض و یا به جلوگیری از آنها را از سفر.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

مالزی, معاون نخست وزیر, Wan Azizah Wan اسماعیل گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که این زن آمریکایی که 83 حال آزمایش مثبت برای بار دوم.

زن و شوهر, 85 نیز یک شهروند ایالات متحده شد و هر دو در بیمارستان بستری و در انزوا. شوهر نیز آزمایش شده است دو بار برای این ویروس و نتایج منفی بودند هر دو بار. اما او به ذات الریه است که اغلب نشانه ای از ویروس است که به نظر می رسد قبل از آن را می توان شناسایی از طریق آزمایش.

کامبوج دولت گفت: مسافران و خدمه غربالگری شدند که با استفاده از پروتکل سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل بیماری ها در ایالات متحده قبل از اینکه مجاز به پیاده. خود را در درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت و حدود 20 نفر که تا به حال گزارش شده است که بیمار در طول سفر مورد آزمايش قرار coronavirus با توجه به بیانیه ای صادر یکشنبه توسط سفارت ایالات متحده در کامبوج. همه آنها را آزمایش منفی است.

زنی که آزمایش مثبت برای این ویروس نیست بازدید از کشتی مرکز پزشکی در طول کروز به گزارش هر گونه علائم بیماری هلند امریکا در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه.

زن و شوهر بودند در میان 145 مسافر از کشتی که پس از پرواز به مالزی. تمام رفت و از طریق اسکن حرارتی در کوالالامپور فرودگاه و 137 بودند مجاز به پرواز به مقصد دیگر, مقامات گفت. اما آمریکا و شش مسافر دیگر متوقف شد و تست شده برای ویروس.

شش نفر دیگر بعد از پاک برای سفر.

پس از این زن آمریکایی در ابتدا آزمایش مثبت هر دو هلند آمریکا و کامبوج سوال نتیجه تماس بیشتر برای تست و تایید. مالزی انجام دور دوم آزمایش که مقامات گفت: در روز یکشنبه تایید کرده بود که زن آلوده شد.

خانم Wan Azizah گفت که این کشور نمی خواهد قبول هر بیشتر مسافران از Westerdam که هنوز هم لنگر انداخت در سیهانوکویل کامبوج. یکشنبه 233 مسافر و 747 خدمه هنوز در کشتی امریکا هلند گفت.

باقی مانده مسافران رفتگان سیهانوکویل در پرواز چارتر به پنوم پن شدند و در مراحل مختلف حمل و نقل, خانه, خط کروز گفت.

“اگر یک مسافر که تایید دیگران هستند به طور بالقوه دچار مشکل گفت:” دیوید هوی مدیر ظهور بیماری عفونت مرکز در دانشگاه چینی هنگ کنگ. او توصیه می شود که مسافران دیگر در قرنطینه می شود و در کشورهای خود برای 14 روز.

سازمان بهداشت جهانی در حال همکاری با مقامات محلی به نمونه ارسال شده به آزمایشگاه مرجع منطقه ای برای آزمایش های بیشتر یک سخنگوی آژانس Tarik Jašarević گفت.

کامبوج نخست وزیر کامبوج — چه کسی گفته است که نگرانی در مورد کوروناویروس ها پر از شکوفه و حاضر به تخلیه کامبوج دانش آموزان از ووهان چین شهر که در آن پدید آمده است — شخصا استقبال بسیاری از Westerdam مسافران با گل زمانی که آنها متحرك در روز پنج شنبه. رئیس جمهور تهمت توییتی لطف خود به کامبوج برای اجازه می دهد کشتی بیش از 600 که مسافران آمریکایی بودند که به حوض.

بسیاری از مسافران رفت و گشت و گذار در سیهانوکویل پس از کشتی لنگر انداخت بازدید از سواحل و رستوران ها و گرفتن ماساژ. روز یکشنبه پس از مالزی در اطلاعیه ای باقی مانده مسافران و خدمه بودند محدود به کشتی و اتوبوس است که برنامه ریزی شده بود برای حمل و نقل آنها پارک شده در نزدیکی.

معلوم بود که آیا کامبوج به دنبال قرنطینه مسافران که هنوز در کشور, و یا اینکه آیا کسانی که تا به حال سمت چپ هواپیما را قرنطینه در کشور خود هستند. اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که 14 روز دوره قرنطینه باید اجباری است.

هماهنگی بین مالزی و کامبوج به نظر می رسد شده اند به حداقل است. در نامه ای به مالزی همتای روز یکشنبه, وزیر بهداشت کامبوج مام Bunheng گفت که او تا به حال آموخته شده از طریق رسانه های خبری که از آزمون اول از زن آمریکایی تا به حال مثبت بوده است.

تلاش برای تماس با مقامات کامبوج از نظر بودند بلافاصله موفق است.

هلند و امریکا گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه که دیگر مسافران یا خدمه گزارش شده بود هر گونه علائم و مسافرانی که به خانه بازگشته بود خواهد بود تماس خود را محلی ادارات بهداشت. وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که می توان مرتب شده اند.

“ما در هماهنگی نزدیک با برخی از کارشناسان از سراسر جهان,” دکتر گفت: اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای Holland America Line. “این کارشناسان در حال کار با مناسب ملی, مقامات بهداشت و درمان به منظور بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با مهمان.”

این شرکت گفت که قبل از مسافران خروج گذرنامه از هر کس در هیئت مدیره شده بود بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ یک سفر را از طریق سرزمین اصلی چین در 14 روز قبل از کروز.

شرکت در دفاع از سلامت غربالگری آن در حال انجام در طول کروز و در بدو ورود در کامبوج. اما پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا آن را به حال شده است مناسب برای اجازه Westerdam مسافران سفر به بسیاری از نقاط جهان بدون قرار دادن آنها را در قرنطینه ،

کریستینا Kerby, 41, یک مدیر ارتباطات با BlueShield در کالیفرنیا گفت: او در میان یک گروه از مسافران که به بینی و گلو سواب گرفته شده در پنوم پن در روز یکشنبه. خانم Kerby قرار بود به پرواز به سنگاپور روز یکشنبه و پس از آن به سان فرانسیسکو.

“استرس مطلقا عوارض خود را گرفته,” خانم Kerby گفت از طریق تلفن. “من قطعا احساس نمی مثل خودم پس از coaster غلتکی است که ما از طریق بوده است.”

خانم Kerby گفت: متوسط گرفته شد دو یا سه بار در طول زمان خود را در کشتی و مسافران بودند نیاز به پر کردن پرسشنامه سلامت جزئیات که آیا آنها تا به حال علائمی مانند سرفه و تب و اسهال.

“من واقعا نمی توانم اظهار نظر در مورد چگونه این از دست رفته بود اما من احساس بسیار امن و خوبی برای مراقبت در کشتی,” او گفت:, و اضافه کرد که او بر این باور هلند امریکا “بود و عامل مناسب با توجه به وضعیت.”

خانم Kerby گفت که او تا به حال در مورد خطر از بین رفتن کروز به همراه خانواده اش. او سوار کشتی در هنگ کنگ و سفر با 75 ساله و مادر و برادرش.

“ما تصمیم است که آن را به ارزش گذراندن بالقوه به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده و ببینید که جهان فقط از ترس” او گفت:. “همین دلیل است که من پیوست و من فکر می کنم دیگر مسافران را به همان احساس است.”

خورشید نارین کمک گزارش از سیهانوکویل کامبوج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im