دیوید Roback, Mazzy ستاره بنیانگذاران درگذشت 61این Mazzy ستاره بنیانگذاران و چند نوازنده دیوید Roback درگذشت یک نماینده برای این گروه اعلام کرد. او 61. علت مرگ هنوز منتشر نشده است.

یک تولید کننده و گیتاریست و کیبورد, Roback تشکیل Mazzy ستاره در کنار امید Sandoval. این جفت ارز را به نوشتن همه گروه ها.

Roback نقش برجسته ای در نئو روانگردان احیای 1980s و ’90s, لس آنجلس تایمز, گزارش, کمک به پیدا باران رژه یک باند مرکزی به LA “پیزلی زیرزمینی” از اوایل ’80s.

پس از تشکیل Mazzy ستاره در سانتا مونیکا در سال 1989 گروه فرود آمد خود بزرگترین ضربه را در سال 1994 با محو شدن به شما یک آهنگ که رسید هیچ 44 در Billboard Hot 100 و که gauzy صدا شد سمبل دوران است.

Mazzy Star منتشر شد سه تحسین آلبوم بین سال های 1990 و 1996 ایجاد یک امضای صوتی رولینگ استون به عنوان یک ترکیب از “dream pop, psychedelia و لمس بلوز و عامیانه با برخی از دمیده از بافت نود alt-راک”.

پس از سال 1997 گروه باقی ماند عمدتا آرام برای 14 سال تا سال 2011 زمانی که آن را منتشر واحد و در سال 2013 چهارمین آلبوم فصل از روز خود را. Sandoval و Roback گفت: نورد سنگ آنها در حال صرف سال ها در بین آلبوم های نوشتن و ضبط اما انجام نشده و یا انتشار موسیقی.

“زمانی که من کار بر روی موسیقی با امید به فرد است که در درجه نخست در افکار من است امید” Roback گفت: مجله موسیقی. “ما تمایل به دریافت بسیار کم فقط در ساخت موسیقی برای خودمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im