Databricks Data Lakehouse را برای مشتریان خرده فروشی و کالاهای مصرفی راه اندازی می کند

[ad_1]

Databricks Lakehouse Retail با پشتیبانی اولیه شرکای پیشرو از جمله Deloitte و Tredence راه اندازی می شود
SAN FRANCISCO، 13 ژانویه 2022 / PRNewswire / – Databricks، شرکت داده و هوش مصنوعی و پیشگام در معماری دریاچه داده، امروز Databricks Lakehouse Retail، اولین پایگاه داده صنعت خاص برای خرده فروشان و مشتریان کالاهای مصرفی (CG) را معرفی کرد. با Lakehouse Databricks Retail، تیم های داده دارای یک پلت فرم داده متمرکز و هوش مصنوعی هستند که برای کمک به حل بحرانی ترین چالش های داده پیش روی خرده فروشان، شرکا و تامین کنندگان آنها طراحی شده است. اولین کاربران دیتابریکس Lakehouse برای خرده فروشی شامل مشتریان و شرکای پیشرو در صنعت مانند Walgreens، Columbia، H&M Group، Reckitt، Restaurant Brands International، 84.51 ° (یکی از شرکت های تابعه Kroger Co.)، Co-Op Food، Gousto، Acosta و دیگران است. . . .

از آنجایی که صنایع خرده‌فروشی و مراقبت‌های بهداشتی همچنان دستخوش تغییرات دگرگونی می‌شوند، Walgreens یک پلت‌فرم داده‌های مشترک پیشرفته را اتخاذ کرده است که مزیت رقابتی را برای مشاغل فراهم می‌کند و مهم‌تر از همه، اطلاعات به موقع و دقیق بیمار را به داروسازان و تکنسین‌های ما ارائه می‌کند. لوئیجی گوادانجو، معاون فناوری در پلتفرم داروسازی و مراقبت های بهداشتی Walgreens، گفت: برای نتایج بهتر سلامتی. “با صدها میلیون نسخه پردازش شده توسط Walgreens در هر سال، Databricks Retail Lakehouse به ما اجازه می دهد تا همه این داده ها را ترکیب کرده و آنها را در یک مکان برای مجموعه کاملی از تحلیل ها و بارهای کاری ML ذخیره کنیم. با حذف سیلوهای داده قدیمی پیچیده و گران قیمت، ما همکاری دامنه را با یک پلتفرم داده هوشمند و یکپارچه فعال کرده‌ایم که به ما انعطاف‌پذیری برای سازگاری، مقیاس‌بندی و خدمات بهتر به مشتریان و بیماران را می‌دهد.»

علی گودزی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران دیتابریکس، گفت: “Databricks همیشه از طرف مشتریان ما نوآوری کرده است، و چشم انداز Lakehouse به رفع بسیاری از چالش هایی که سازمان های خرده فروشی به ما گفته اند با آن مواجه هستند، کمک می کند.” این یک نقطه عطف مهم در سفر ما برای کمک به سازمان‌ها برای کار در زمان واقعی، ارائه تجزیه و تحلیل دقیق‌تر و استفاده از تمام داده‌های مشتریان خود برای کشف بینش‌های ارزشمند است. Lakehouse for Retail همکاری و به اشتراک گذاری داده محور را بین مشاغل و شرکا در صنعت خرده فروشی امکان پذیر می کند.

Lakehouse برای خرده فروشی Databricks یک پلت فرم داده باز و انعطاف پذیر، همکاری و به اشتراک گذاری داده و همچنین مجموعه ای از ابزارها و شرکای قدرتمند برای صنایع خرده فروشی و کالاهای مصرفی ارائه می دهد. شتاب‌دهنده‌های راه‌حل خرده‌فروشی جدید Lakehouse که برای سرعت بخشیدن به فرآیند تجزیه و تحلیل طراحی شده‌اند، یک طرح موردی برای استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌ها و یادگیری ماشین و بهترین شیوه‌ها ارائه می‌کنند تا هفته‌ها یا ماه‌ها در زمان صرفه‌جویی در زمان مهندسین داده برای توسعه و دانشمندان داده در سازمان صرفه‌جویی کنند. شتاب‌دهنده‌های راه‌حل محبوب برای مشتریان Databricks’ Lakehouse برای مشتریان خرده‌فروشی عبارتند از:
جمع‌آوری داده‌های جریانی در زمان واقعی: تصمیم‌هایی در زمان واقعی بگیرید که برای برنده شدن در خرده‌فروشی همه‌کاناله با فروش در محل، برنامه تلفن همراه، موجودی و داده‌های عملکرد بسیار مهم هستند. پیش‌بینی جستجو و پیش‌بینی سری‌های زمانی: پیش‌بینی‌های دقیق‌تری را در زمان کمتری با پیش‌بینی جستجوی دقیق ایجاد کنید تا تقاضا برای همه اقلام و فروشگاه‌ها را بهتر پیش‌بینی کنید. مدل‌های ارجاع مبتنی بر ML: مدل‌های توصیه خاص برای هر مرحله از سفر مشتری – از جمله شبکه عصبی، فیلتر کردن مشترک، توصیه‌های مبتنی بر محتوا و موارد دیگر – به خرده‌فروشان اجازه می‌دهد تا تجربه مشتری شخصی‌تری را ایجاد کنند. ارزش مشتری مادام‌العمر: کوچک‌سازی مشتری را مشاهده کنید، رفتار برداشت را بهتر پیش‌بینی کنید، و مصرف‌کنندگان را در طول عمر و ارزش با مجموعه‌ای از شتاب‌دهنده‌های تحلیل مشتری تقسیم‌بندی کنید تا به بهبود توسعه محصول و راه‌حل‌های سفارشی تبلیغات کمک کنید. علاوه بر این، شرکای پیشرو در صنعت Databricks مانند Deloitte و Tredence با ارائه راه حل های تحلیلی از پیش ساخته شده در پلت فرم Lakehouse که به موارد استفاده از مشتری در زمان واقعی می پردازد، چشم انداز و ارزش Lakehouse را هدایت می کنند. راه حل ها و پلتفرم های شریک ارائه شده به ویژه برای صنعت خرده فروشی طراحی شده اند:
شتاب‌دهنده خرده‌فروشی Deloitte’s Trellis یکی از نمونه‌های متعددی است که نشان می‌دهد چگونه Deloitte و شرکای مشتری از طراحی معماری و پلت فرم Databricks Lakehouse برای ارائه داده‌های سرتاسر و قابلیت‌های AI/ML به روشی ساده، جامع و مقرون‌به‌صرفه استقبال می‌کنند. – موثر مسیر. Trellis فرصت هایی را فراهم می کند که به چالش های پیچیده مشتریان خرده فروشی در مورد خدمات پیش بینی، تکمیل، منبع یابی، قیمت گذاری و ارتقاء می پردازد. Deloitte از صنعت گسترده و تجربه مشتری خود برای ایجاد یک شتاب دهنده راه حل یکپارچه، ایمن و چند ابری “به عنوان یک سرویس” در پلت فرم Databricks Lakehouse استفاده می کند که می تواند به سرعت برای رفع نیازهای منحصر به فرد مشتری سفارشی شود. Trellis ثابت کرده است که بازی را برای مشتریان مشترک خود تغییر می دهد و به آنها اجازه می دهد بر روی تغییرات حیاتی عرضه و تقاضا تمرکز کنند، با توانایی ارزیابی توصیه ها، تأثیرات مرتبط و بینش در زمان واقعی. خط و خط پایین. Tredence تقاضای انفجاری برای داده‌های شرکتی، هوش مصنوعی و ML را برآورده می‌کند و با ارائه راه‌حل‌های Lakehouse برای خرده‌فروشی، ارزش صنعتی متحول کننده در زمان واقعی را برای کسب‌وکار آنها فراهم می‌کند. این مشارکت برای اولین بار در آگوست 2021 شتاب‌دهنده دسترسی قفسه (OSA) را راه‌اندازی کرد که قابلیت‌های پردازش داده Databricks را با تجربه هوش مصنوعی / ML Tredence ترکیب می‌کند تا خرده‌فروشان، CPG و تولیدکنندگان را قادر سازد تا چالش تریلیون‌ها دلاری موجود در انبار را حل کنند. اکنون با Lakehouse Retail، Tredence و Databricks به طور مشترک مجموعه راه حل های صنعتی خود را برای مقابله با سایر چالش های مشتری و گرد هم آوردن آنها در سطح جهانی گسترش می دهند. برای اطلاعات بیشتر، از صفحه اصلی Databricks برای خرده فروشی و کالاهای مصرفی دیدن کنید.

درباره Databricks Databricks یک شرکت داده و هوش مصنوعی است. بیش از 5000 سازمان در سراسر جهان – از جمله Comcast، Condé Nast، H&M و بیش از 40٪ از Fortune 500 – برای ادغام داده ها، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی به پلت فرم Databricks Lakehouse متکی هستند. دفتر مرکزی Databricks در سانفرانسیسکو و دارای دفاتری در سراسر جهان است. Databricks که توسط سازندگان اصلی Apache Spark، Delta Lake و MLflow تأسیس شده است، مأموریت دارد به تیم های داده کمک کند تا سخت ترین مشکلات جهان را حل کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، Databricks را در توییتر، لینکدین و فیس بوک دنبال کنید.

تماس مطبوعاتی: [email protected]

برگه نقل قول برای مطبوعات: 84.51 درجه: 84.51 درجه همچنان با همکاری با هزاران شرکت کالاهای مصرفی هر روز به دنبال راه‌های جدیدی برای تعامل با داده‌ها و علم ما، قابلیت‌های علم داده ما را تقویت می‌کند. Retail Lakehouse به نزدیک‌تر کردن محصولات و داده‌های خود به مشتریان و شرکای خود با تقویت همکاری بهتر از همیشه کمک می‌کند. ما این را به عنوان یک مزیت رقابتی 84.51 درجه می دانیم. نیک همیلتون، معاون مهندسی، 84.51 درجه

آکوستا: یکی از بزرگترین چالش های خرده فروشی امروزه بی ثباتی در زنجیره تامین است. آکوستا در حال سرمایه گذاری روی هوش مصنوعی است تا به ما کمک کند تا تحلیل زنجیره تامین خود را بهبود بخشیم، اما ما باید این را با هماهنگی بهتر با شرکای خود مقایسه کنیم. Retail Lakehouse ما را هیجان زده می کند زیرا به اشتراک گذاری داده های باز به ما امکان می دهد با شرکای در هر اندازه برای دستیابی به عملکرد بهتر همکاری کنیم. چاد پستر، معاون داده و تحلیل، فروش و بازاریابی در آکوستا

Gousto: Gousto یک نام تجاری سریع در حال رشد است که مستقیماً به مصرف کنندگان می رسد که به مشتریان ما این فرصت را می دهد تا انتخاب های هفتگی از بیش از 60 دستور غذا را در منوی ما تهیه کنند که هر هفته تغییر می کند و بسیاری از آنها می توانند سفارشی شوند. ارائه این سطح از انعطاف پذیری برای مصرف کنندگان مستلزم هماهنگی یک زنجیره تامین پیچیده است، از مواد اولیه محلی گرفته تا شرکای تامین کننده که طراوت مواد را تضمین می کنند. Retail Lakehouse به گوستو اجازه می دهد تا با ایجاد امکان مشاهده و همکاری در زمان واقعی در سراسر زنجیره تامین و تحویل، به این وعده به مشتریان عمل کند. رابرت برهام، مدیر اطلاعات در شرکت جعبه دستور غذا، گوستو

وهکمپ: چند سال اخیر شاهد تغییرات بی سابقه ای در نحوه خرید مصرف کنندگان بوده است. Wehkamp یکی از اولین خرده فروشان الکترونیکی در اینترنت بود، اما میزان تغییر در رفتار مصرف کننده قابل توجه بود. Retail Lakehouse به Wehkamp انعطاف پذیری می دهد تا این تغییرات را نظارت کند و به سرعت به آنها پاسخ دهد و اطمینان حاصل کند که ما همیشه شخصی ترین تجربه را برای هر مشتری ارائه می دهیم. جسی بومن، متخصص داده، Wehkamp

Tredence: «با Databricks، Tredence انتظار دارد که تقاضای انفجاری برای AI / ML در سازمان را برآورده کند و به حرکت در اکوسیستم‌های داده پیچیده، تولید درآمد داده‌های سازمانی، بهبود زمان بینش و به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه کمک کند. این مشارکت شتاب‌دهنده دسترسی قفسه (OSA) را در آگوست 2021 راه‌اندازی کرد که ترکیبی از قابلیت‌های پردازش داده Databricks و تخصص AI / ML Tredence است تا به خرده‌فروشان، CPG و تولیدکنندگان کمک کند تا چالش موجودی تریلیون دلاری را برطرف کنند. اکنون با Lakehouse برای خرده فروشی، ما مشتاقانه منتظر همکاری با یکدیگر هستیم تا به کسب و کارها کمک کنیم تا به طور مؤثر موانع فعلی رشد، اختلالات آینده را مدیریت کنند و با هم برای پیشبرد مقیاس جهانی همکاری کنیم.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1160675/Databricks_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesLevitraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler