داده ها را از ما جنوبی نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار در سخت ترین ضربه Covid-19Coronavirus است بسیار آلوده کردن و کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر بسیاری از غرب, منطقه ای که در آن سیاه و سفید آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به در فقر زندگی می کنند و رنج می برند از بیماری مزمن یک نگهبان و تحلیل چندین ایالت های جنوبی نشان می دهد.

لوئیزیانا عمده ما کانون بود که برای اولین بار در جنوب کشور به دسته بندی Covid-19 مرگ در مسابقه. روز دوشنبه فرماندار جان ادم ادواردز اعلام کرد که تکان دهنده از 70 درصد از مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار با وجود ساخت تا تنها 33 درصد از جمعیت این ایالت. این ویروس به تقریبا هر محله در دولت اما بدترین شیوع متمرکز شده است در نیواورلئان اکثریت سیاه و سفید شهر با یکی از این کشور بالاترین مترو نرخ فقر.

در گرجستان ناقص اطلاعات تصویر هنوز هم نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار – که 33 درصد از جمعیت این ایالت در مقایسه با 60% برای سفید پوستان – در حال ضربه نامتناسب با ویروس.

روز چهارشنبه گرجستان وزارت بهداشت شروع به انتشار نژادی تفکیک تایید coronavirus موارد است. بیست درصد از 9,901 تایید coronavirus موارد سیاه در مقایسه با 15% که سفید هستند. اما اکثریت قریب به اتفاق موارد – 64% – از ناشناخته “نژاد”.

یک سخنگو گفت: این سازمان مشغول به کار بود به عطف به ماسبق جمع آوری اطلاعات از دست رفته در مسابقه.

می سی سی پی را وزارت بهداشت هنوز به انتشار هر گونه اطلاعات در مورد تفکیک نژادی از coronavirus تاثیر. اما در یک ایمیل فرستاده بیانیه سخنگوی گفت: “در این زمان آمریکایی آفریقایی جامعه به نظر می رسد ضربه سخت است.”

در آلاباما یک داستان مشابه در حال پخش است.

آمار منتشر شده در روز سه شنبه توسط دولت و وزارت بهداشت نشان داد سیاه Alabamians در حال آلوده شدن و کشته شدن توسط ویروس در یک نامتناسب هستند. سیاه و سفید بيماران ساخته شده تا به یک نسبت مساوی مرگ و میر در حدود 44% هر. اما از بیش از 2000 عفونت تایید ایالت 6 مارس تنها 37 درصد سیاه و سفید در حالی که 50 درصد ،

آلاباما جمعیت است که حدود 27% و 69% سفید, با توجه به آخرین داده های سرشماری.

کارولینای جنوبی گزارش 36 درصد از Covid-19 موارد آفریقایی در مقایسه با 56% سفید. تعداد کسانی که به نظر می رسد بر اساس حدود 1000 موارد کمتر از نیمی از دولت فعلی coronavirus شمارش 2,417. وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای به روز رسانی داده ها و یا نژادی تفکیک coronavirus مرگ و میر.

تنسی وزارت بهداشت گفت که قصد دارد به انتشار اطلاعات در مسابقه و coronavirus این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>