کله خر ‘Mad Mike’ هیوز در تصادف می میرد و خود را در خانه موشک در کالیفرنیا

“Mad” مایک هیوز که پس از یک موشک او در سقوط فرود آمد در صحرا در نزدیکی برستو, کالیفرنیا, ایالات متحده دیده می شود در یک رتبه تصویر

توسط Dan Whitcomb

لس آنجلس (ایسنا) – “Mad Mike” هیوز خودخوانده اکسپلورر و کله خر خم در اثبات این است که زمین مسطح است کشته شد و بیش از آخر هفته هنگامی که او در خانه موشک سقوط کرد و در صحرای کالیفرنیا بیش از آخر هفته.

“مایکل ‘Mad Mike’ هیوز غم انگیز در گذشت, امروز در تلاش برای راه اندازی خود را در خانه موشک” علم کانال بود که برنامه ریزی به ویژگی های او را در آینده مجموعه ای به نام “خانه فضانوردان گفت:” در توییتر.

“افکار ما & donating به خانواده و دوستان در طول این زمان دشوار است. آن بود که همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علوم کانال وجود دارد به وقایع سفر خود را” شبکه گفت.

یک نوار ویدئویی از این حادثه که در آن موشک به نظر می رسد به شکست پس از مدت کوتاهی را در صحرای موهاوی در خارج برستو کالیفرنیا ارسال شده به توییتر توسط جاستین چپمن یک روزنامه نگار مستقل که فیلمبرداری راه اندازی.

“Mad Mike هیوز فقط راه اندازی خود را در خود ساخته بخار مجهز به موشک و سقوط فرود آمد. به احتمال بسیار زیاد نه زنده ماندن” چپمن نوشت: در یک عنوان برای این ویدئو. برستو در حدود 100 مایلی شمال شرقی لس آنجلس.

چپمن گفت: لس آنجلس تایمز در مصاحبه ای که هیوز, 64, ممکن است ناخودآگاه زدم در هنگام take-off.

“چتر نجات پاره پاره کردن در راه اندازی” چپمن مقاله گفت. “بنابراین موشک راست رفت تا در یک قوس و آمد راست پایین.”

این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن launcher متصل به پشت یک کامیون. سان برناردینو شهرستان کلانتر دفتر گفت: این بار که این امر انجام تحقیقات به این حادثه.

هیوز به دست اورد شهرت در سال 2002 زمانی که او شروع به پریدن کرد یک لینکلن شهر ماشین کشش اتومبیل کالسکهای 103 فوت در جاده سریع السیر در پرریس کالیفرنیا یک شیرین کاری تایید شده توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان “طولانی ترین لیموزین رمپ پرش.”

نقره ای با موهای کله خر بعد از آن زمان به تلاش برای ثابت کند که زمین مسطح بود و ساخت موشک در تلاش برای راه اندازی خود را در گذشته Karman خط مرز بین جو زمین و فضا.

(گزارش شده توسط Dan Whitcomb; ویرایش توسط ریچارد چانگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im