Da Vinci Code نویسنده دن براون است که شکایت توسط همسر سابق خود برای رهبری یک زندگی دو’


دن براون ‘راز زندگی دو’: Da Vinci Code نویسنده شکایت توسط همسر سابق خود برای انحراف مسیر هنگفتی پول برای انجام کثیف امور خرید و اسراف هدیه – از جمله $345,000 اسب – برای یکی از چهار عاشقان’

  • بلیت براون همسر سابق از داوینچی نویسنده دن براون واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا شوهر سابق او به رهبری یک زندگی دو در طول ازدواج خود را
  • او ادعا کرد که نویسنده تا به حال امور خارج از زناشویی با یک هلندی مربی اسب
  • براون گفته استعداد یک اسب بود که به ارزش $345,000 یک اسب حمل و نقل کامیون و یک خودرو جدید به اسب مربی با استفاده از پول خود را از دارایی های مشترک
  • کت و شلوار ادعا می کند که قهوه ای بود و در امور با یک مقام سیاسی و شخصی خود مربی
  • در طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در نیوهمشایر, بلیت اعتباری ادعا برای الهام بخش بسیاری از آثار او و در آینده با فرض برای داوینچی

همسر سابق از داوینچی نویسنده دن براون واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا مردی شناخته شده برای نوشتن در مورد توطئه و جوامع مخفی به رهبری یک زندگی دو در طول ازدواج خود را که شامل یک قرار ملاقات با یک هلندی مربی اسب و سه تن دیگر امور.

در طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در نیوهمشایر 68 ساله بلایت قهوه ای متهم به بهترین نویسنده فروش مخفیانه انحراف بودجه برای پرداخت هزینه های اسراف هدیه از جمله یک هلندی مربی اسب با حروف JP که متخصص در Friesian horses.

او ادعا می کند که 56 ساله آقای براون صرف $345,000 به خرید یک اسب همراه با یک ماشین جدید حمل و نقل اسب و به پرداخت هزینه برای بازسازی به هلند خانه.

بلیت یک نقاش, هنر, تاریخ و همکار شوهرش کتاب مدعی است که او نیز مخفی نمرات پروژه های آینده ارزش ‘میلیون’ از جمله یک مجموعه تلویزیونی و یک کتاب کودکان به دلیل در ماه سپتامبر.

او همچنین ادعا می کند که او الهام بخش بسیاری از کار خود را و آمد تا با فرض برای Da Vinci Code.

The Da Vinci Code author, Dan Brown, is being sued by his ex-wife, Blythe Brown (pictured together) for allegedly leading a double life and 'secretly siphoning' off large amounts of money to have affairs with multiple women

Dan Brown is pictured with his ex-wife, Blythe, in 2013

The Da Vinci Code نویسنده دن براون است که شکایت توسط همسر سابق خود, بلیت قهوه ای (چپ و راست در سال 2013) به اتهام رهبری یک زندگی دو و مخفیانه انحراف مسیر’ مقدار زیادی از پول به امور متعدد زنان

توصیف قهوه ای رفتار به عنوان “غیر قانونی و فاحش’, بلیت گفت: او تنها در مورد امور پس از جفت طلاق در سال 2019 پس از 21 سال از ازدواج.

‘Dan زندگی می کردند یک ضرب المثلی زندگی از دروغ برای حداقل شش سال گذشته ظاهرا به مظهر جهان-رمان نویس مشهور منجر به یک زندگی ساده در خانه اش در ایالت نیوهمپشایر در حالی که در واقعیت او چیزی کاملا متفاوت,’ طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

‘برای سال Dan است مخفیانه حذف بودجه قابل توجهی را از خود و بلایت را سخت به دست آورده دارایی های زناشویی برای انجام کثیف, امور خارج از زناشویی با زنان – نصف سن او – و به دنبال یک زندگی مخفی.’

بلیت گفت: او در ابتدا به ارمغان آورد و مربی اسب به آمریکا در سال 2013 به کار با یک اسب که متعلق به زن و شوهر.

این امر آغاز کرد و سال بعد در حالی که زن بود و ماندن در خانه خود را در دوره نقاهت بعد از یک آسیب دیدگی شانه او مدعی.

بلایت می گوید شوهرش سپس شروع به عمل می کنند دور متفاوت لباس پوشیدن و تحریک استدلال’.

با توجه به کت و شلوار بلیت منتقل خارج از خانه خود در ریه, ساحل, New Hampshire در سال 2018 پس از قهوه ای به او گفت که او می خواست برای جدا کردن.

این زن و شوهر که هیچ کودکان طلاق در دسامبر 2019.

بلیت ادعای او مواجه شوهرش در مورد امر با اسب مربی ماه پس از زمانی که او بستری برای انجام ” کارهای بد با تعداد زیادی از مردم و اعتراف به سه نفر دیگر از امور از جمله با یک آرایشگاه.

در آن زمان بلیت ادعا می کند که دن ‘متقاعد’ او که او تا به حال ‘آگاهی کامل از ثروت آنها انباشته شده در حالی که ازدواج کرده است.

بلیت یک اسب علاقه مندان است که در اسب و کالسکه رانندگی, مسابقات, اصرار او تنها پر کردن طرح دعوی در دادگاه به ایستادن برای خود و دفاع از او “ارزش خود را’.

“ما سخت کار می کرد تا با هم در تلاش برای ساخت چیزی معنی دار است. با موفقیت بزرگ آمد و وعده های ما را به یکدیگر که ما نمی خواهد اجازه دهید آن را تغییر دهید با ما و یا زندگی ما با هم’ او گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“من به رسمیت نمی شناسد مردی که دن تبدیل شده است. از آن زمان به او نشان می دهد فریب و خیانت. پس از درد بسیار وقت آن است که برای حقیقت است. وقت آن است که به حق این اشتباهات.’

در طرح دعوی در دادگاه بلیت مدعی است که زمانی که او خواسته دن در مورد پروژه های آینده, او به او گفت که او نمی باید هر چیزی را در کار می کند.

اما او می گوید که او پس از آن که شوهر سابق او کار بر روی چندین پروژه های جدید از جمله یک سریال تلویزیونی به نام لنگدن بر اساس شخصیت اصلی از The Da Vinci Code.

دن براون در بیانیه ای گفت او حیرت زده’ با اتهامات و به نام شکایت ‘نوشته شده را بدون توجه به حقیقت”.

او گفت که او هرگز گمراه همسر سابق خود در امور مالی خود را در طول طلاق خود را و است که او به پایان رسید تا با نیمی از منابع خود را پس از آنها طلاق گرفته است.

‘به دلایل شناخته شده تنها برای او و احتمالا او را وکیل بلیت های قهوه ای ایجاد شده از طریق این کت و شلوار داستانی و کینه جو حساب از جنبه های ازدواج ما طراحی شده برای صدمه زدن و شرمسار من قهوه ای’ گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

The most explosive allegations, however, are the extramarital affairs. Describing Brown's behavior as 'unlawful and egregious,' Blythe said she only learned about it after the pair divorced in 2019 after 21 years of marriage

انفجاری ترین اتهامات حال این امور خارج از ازدواج. توصیف قهوه ای رفتار به عنوان ” غیر قانونی و فاحش,’ بلایت گفت که او فقط در مورد آن آموخته پس از جفت طلاق در سال 2019 پس از 21 سال از ازدواج

Brown, a New Hampshire native, has had a string of bestsellers but is best known for 'The Da Vinci Code,' a puzzle-filled thriller that was turned into a movie starring Tom Hanks and Audrey Tautou (pictured in a scene from the 2006 movie)

قهوه ای جدید, Hampshire, مادری, تا به حال یک رشته از پرفروش است اما بهترین و شناخته شده برای ‘رمز داوینچی’ یک بازی پازل پر از هیجان انگیز بود که تبدیل به یک فیلم با بازی تام هنکس و اودری توتو (تصویر در یک صحنه از سال 2006 فیلم)

قهوه ای جدید, Hampshire, مادری, تا به حال یک رشته از پرفروش است اما بهترین و شناخته شده برای ‘رمز داوینچی’ یک بازی پازل پر از هیجان انگیز که معرفی خوانندگان به این مفهوم است که عیسی مسیح و مریم مجدلیه ازدواج کرده بودند ، طرح خشم مقامات کلیسا و دانشمندان.

در طرح دعوی در دادگاه بلایت به تصویر کشیده و خودش را به عنوان الهام بخش قهوه ای به آهنگسازی پس از جفت ملاقات در سال 1990 و شناخت خود ‘نامحدود بالقوه به عنوان یک نویسنده از داستان’.

او همچنین مدعی او کمک کرد تا صنایع دستی موضوعات کلیدی و ایده های بسیاری از کتاب های خود را ‘به عنوان محقق اول خط ویراستار و منتقد و Dans ادبی شریک در کمال حس.’

همانا بلیت و دن تشکیل یک مشارکت در دنیای ادبی بود که به گذشته برای نزدیک به سی سال مصرف آنها را از مکان هایی که آنها هرگز نمی توانست تصور,’ با توجه به طرح دعوی در دادگاه که در آن او به دنبال نامشخص خسارت.

براون گفت: او همیشه شناخته شده همسر سابق خود را کمک.

‘آنچه که من موفق به نسبتا اذعان ادبی سهم من همسر سابق اشتباه است’ او گفت.

در طول یک سال 2006 محاکمه در برابر ناشر از ‘The Da Vinci Code,’ دادگاه شنیده چگونه بلیت بود ضروری و کمک کننده به میلیون, فروش, تاریخی, هیجان انگیز.

دو نویسنده ناموفق شکایت کرد و ادعا کردند که قهوه ای ‘اختصاص معماری’ از کتاب خود را در مشخصات بالا لندن مورد دادگاه.

با توجه به اظهارات شاهد و دادگاه شهادت بلیت رهبری عظیم تحقیقاتی عرضه های بی شماری یادداشت ها و پیشنهادات ارائه شده و ارزشمند “مرد چشم انداز’ به صورت یک کتاب غوطه ور در ‘زنانه مقدس’.

در سال 2017, قهوه ای گفت: DailyMail.com: ‘من در حال نوشتن در مورد موزه لوور و جام بود اما بلایت که گفت: من باید نوشتن در مورد مریم مجدلیه ، من احتمالا نمی خواهد که نوشته شده [The Da Vinci Code] بدون او. او یک محقق بزرگ.’

طرح دعوی در دادگاه می آید تنها چند روز پس از آن آشکار شد که داوینچی است که به فروش 100 میلیون نسخه و شمارش — پس از آن منتشر شد که 17 سال پیش موظف است برای انگلستان در مرحله یک برتر جهان تور ملی شروع بهار آینده.

براون گفت: DailyMail.com روز جمعه که او “فوق العاده هیجان زده برای دیدن رمان” من ریخت و قلب من به تقریبا 20 سال پیش … رفتن از صفحه ای به مرحله’.

دو ساعته نشان می دهد که با توجه به کشتی سوار در یک 33-هفته تور لگد زدن به در چرچیل تئاتر در Bromley در بریتانیا در مارس 3, 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de