دا گفت: قتل هل دهنده Ahmaud Arbery, 25, توسط دو نفر مسلح مردان سفید شد ‘قتل موجه’


اخبار: گرجستان AG می پرسد وزارت دادگستری را بیش از این تحقیقات به Ahmaud Arbery تیراندازی توسط دو مرد سفید آن را به عنوان نشان داد recused دا گفت: قتل شد قتل موجه’

  • جورج Barnhill, Sr, بالا دادستان ویکراس قضایی مدار کاهش یافته است را به اتهام دو برابر مردان سفید پوست در قتل یک غیر مسلح سیاه هل دهنده
  • Barnhill گفته محققان در Glynn County, Georgia, که حمله Ahmaud Arbery, 25, شد ‘قتل موجه’
  • Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در محله خود را پس از او مواجه شد توسط گرگ McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34
  • محلی دادستان کاهش یافته است به اتهام McMichaels بیان کرد که ‘ایستاده خود زمین’ قوانین اجازه مسلح از شهروندان به دستگیری کسانی که مظنون به جرم
  • مقامات دولتی در پا و بازداشت پدر و پسر بعد از فیلم شروع به گردش در رسانه های اجتماعی نشان از تیراندازی مرگبار از 23 فوریه
  • این McMichaels دستگیر شدند در نیوبرانزویک خانه در روز پنج شنبه و به اتهام قتل و تشدید حمله دو ماه پس از این واقعیت
  • نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson مسدود پلیس از دستگیری دو مرد برای قتل Arbery, 25
  • “او آنها را تعطیل برای محافظت از او را دوست McMichael گفت: Glynn شهرستان کمیسر آلن بوکر
  • آنها ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه روز شنبه از طریق لینک ویدئو از زندان

گرجستان دادستان کل در روز یکشنبه خواسته وزارت دادگستری ایالات متحده به منظور دست زدن به کشتار غیر مسلح سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید را به عنوان او را از طریق یک محله.

Arbery کشته شد فوریه 23 سال 2020 است. هیچ دستگیری ساخته شد تا این ماه است. ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید هفته گذشته پس از ظاهر که نشان داد تیراندازی.

“ما متعهد به کامل و شفاف بررسی چگونگی Ahmaud Arbery مورد به کار گرفته شد از ابتدا’ دادستان کل کریس کار در بیانیه ای گفت.

‘خانواده, جامعه و دولت گرجستان شایسته پاسخ و ما را با دیگران در اجرای قانون در سطح فدرال و ایالتی برای یافتن پاسخ آن.’

George Barnhill, Sr, the top prosecutor for the Waycross Judicial Circuit

Ahmaud Arbery

جورج Barnhill, Sr (سمت چپ) بالا دادستان برای ویکراس قضایی مدار گفت: پلیس در ماه فوریه که منجر به مرگ عکسبرداری از Ahmaud Arbery (راست) 25 توسط دو مرد سفید بود و یک “قتل موجه’

وکلای مدافع برای Arbery پدر و مادر تحسین Carr برای رسیدن به مقامات فدرال.

‘ما به درخواست دخالت DOJ از آنجایی که ما برای اولین بار در زمان این مورد’ وکلای S. Lee مریت بنیامین Crump و L. کریس استوارت در بیانیه ای گفت.

‘وجود دارد بیش از حد بسیاری از سوالات در مورد چگونه این مورد به کار گرفته شد و به همین دلیل آن را در زمان 74 روز برای دو نفر از قاتلان دستگیر و به اتهام در آقای Arbery مرگ است.’

هفته گذشته یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: اف بی آی کمک در تحقیقات و DOJ خواهد کمک کند اگر یک جرم فدرال است کشف شده است.

می آید پس از آن پدید آمده گرجستان دادستان منطقه که recused خود را از Ahmaud Arbery مورد محققان گفت که این تیراندازی مرگبار بود “قتل موجه” و است که آنها نمی باید شارژ می شود.

جورج Barnhill, Sr, بالا دادستان برای ویکراس قضایی مدار گفت: پلیس در Glynn شهرستان در تاریخ 24 فوریه – روز پس از تیراندازی – که شواهد کافی برای شارژ تراویس McMichael, 34 و 64 ساله پدر افسر سابق گرگ McMichael.

این Glynn اداره پلیس شهرستان منتشر شد بیانیه ای به نیوبرانزویک, اخبار روز شنبه در گفت تراویس و گرگ McMichael آورده بودند برای بازجویی در حدود 3.30 pm در فوریه 23.

Ex-cop Gregory McMichael, 64, (pictured) is pictured during his first court appearance on Friday.

Ex-cop گرگوری McMichael, 64, (تصویر) تصویر در اولین حضور در دادگاه در روز جمعه.

Gregory McMichael's son Travis McMichael, 34, is seen wearing an orange prison uniform. The two men were arrested and charged after the Georgia Bureau of Investigation took over the case

گرگوری McMichael پسر تراویس McMichael, 34, دیده می شود با پوشیدن لباس نارنجی رنگ زندان. دو مرد دستگیر شدند و متهم پس از گرجستان دفتر تحقیقات بیش از زمان مورد

فقط بعد از 1 بعد از ظهر آن روز Arbery 25 سال سابق فوتبال دبیرستان بازیکن و مشتاق دونده رفت برای تنه زدن در Satilla سواحل محله در نزدیکی Brunswick, گرجستان.

به عنوان Arbery زد گذشته McMichaels’ خانه دو مرد برداشت دو تفنگ ساچمه ای به کامیون خود را و او را به دنبال.

تصویری که منتشر شده در روزهای اخیر نشان داد تراویس McMichael بیرون از کامیون و accost Arbery در حالی که brandishing سلاح خود را.

Arbery است و پس از آن دیده می شود تلاش برای مبارزه با McMichael قبل از سقوط به زمین پس از او تا به حال ظاهرا ضرب گلوله کشته شده است.

Barnhill مشخص بود که هیچ زمینه قانونی برای دستگیری و سعی کنید McMichaels پس از Georgie بازداشت و دفاع از قوانین اجازه می دهد تا شهروندان به بازداشت هر کسی که مظنون به ارتکاب جرم است.

این Glynn شهرستان اداره پلیس می گوید که Barnhill, Sr recused خود را از مورد در مارس 6 – پنج روز پس از دریافت نتایج کالبد شکافی.

Barnhill را recusal نیز خواستار Arbery خانواده از آنجا که دادستان منطقه, پسر جورج Barnhill, Jr مشغول به کار به عنوان دستیار دادستان منطقه در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه.

Brunswick DA Jackie Johnson blocked police from arresting a father and son accused of the murder of Ahmaud Arbery because one of them used to work in her office, it is claimed

نیوبرانزویک دا Jackie Johnson مسدود پلیس از دستگیری یک پدر و پسر متهم به قتل Ahmaud Arbery چرا که یکی از آنها استفاده می شود به کار در آن است که ادعا

قبل از بازنشستگی اش در سال 2019, گرگ McMichaels مشغول به کار به عنوان یک محقق که در همان اتاق.

این McMichaels دستگیر شدند روز پنج شنبه پس از این مورد بود تبدیل به گرجستان دفتر تحقیقات.

GBI در زمان بیش از این مورد پس از ویدئو های منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان کشتار Arbery.

در اوایل این هفته دو Glynn شهرستان کمیسیون گفت که زمان Brunswick منطقه وکیل Jackie Johnson, مسدود پلیس از دستگیری McMichaels چون او دوستان با یکی از آنها است.

گرگوری McMichael و پسرش دستگیر شدند در نیوبرانزویک در روز پنج شنبه و به اتهام قتل و تشدید حمله بیش از دو ماه پس از مرگ Arbery.

ماموران بررسی صحنه تیراندازی مرگبار در فوریه 23 گفته جانسون را که آنها تا به حال باعث به دستگیری پدر و پسر در زمان اما DA آنها تعطیل است.

گرگوری McMichael کار کرده بود به عنوان یک محقق در دفتر او تا زمان بازنشستگی اش در سال 2019 باعث جانسون به recuse خودش از این پرونده چند روز پس از تیراندازی.

“او آنها را تعطیل برای محافظت از او را دوست McMichael,’ Glynn شهرستان کمیسر آلن بوکر گفت: مجله آتلانتا Constition.

این McMichaels ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه به صورت جداگانه بعد از ظهر جمعه از طریق یک لینک ویدئو از داخل Glynn زندان شهرستان است.

دادرس قاضی والاس Harrell حکومت اوراق قرضه که در هر دو اتهام را به مجموعه توسط یک دادگاه عالی قضاوت کرد. هر دو مردان خوانده شد از حقوق خود و صحبت تنها برای تایید نام خود را.

نه تا به حال وکیل به نمایندگی از آنها در دادگاه و بیشتر شنیدن تاریخ برنامه ریزی شده بودند.

A picture shared by Arbery's mother, Wanda Cooper Jones, on his 25th birthday. Protesters gather in Brunswick, Georgia, Friday on what would have been his 26th birthday, a day after two men were arrested for his murder on February 23

یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط Arbery را واندا جونز کوپر در تولد 25. تظاهرات مخالفان جنگ در نیوبرانزویک گرجستان روز شنبه در آنچه امر شده اند خود را 26th, تولد, یک روز پس از دو مرد دستگیر شدند و برای قتل او در فوریه 23

Ex-cop Gregory McMichael, 64, and his son Travis McMichael, 34, were arrested in Brunswick, Georgia, Thursday and charged with murder and aggravated assault of Ahmaud Arbery after this shocking video was released earlier this week

Ex-cop گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند در نیوبرانزویک گرجستان دوشنبه به اتهام قتل و تشدید حمله Ahmaud Arbery پس از این ویدئو تکان دهنده بود که اوایل این هفته منتشر شد

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در مورد ‘نگران کننده’ فیلم از تیراندازی مرگبار به او گفت که اجرای قانون بود ‘میخوام انجام آنچه درست است’.

دختر خود را Ivanka نیز در نظر پرسیدن “چرا آن را به ظاهر در زمان ماه از انتشار یک ویدیو مربوطه و خشم عمومی برای تسریع عمل’.

مریت خانواده وکیل به نام کشتن ‘مجازات’ در اوایل این هفته.

صحبت در چهارشنبه مریت اظهار داشت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این مردان بودند و نه انجام هر گونه عملکرد پليس و یا هر وظیفه به عنوان شهروندان گرجستان… این مردان بودند و اوباش بودند با انجام یک مجازات در وسط روز است.’

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز گفت: “وجود بیش از کافی است علت احتمالی در این مورد جنایت قتل است.’

رینولدز کاهش یافته است به صراحت انتقاد پلیس محلی که در ابتدا به بررسی در مورد دو ماه پس از Arbery کشته شد اما اعتراف ‘وجود دارد چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود و انجام شده است دیروز.’

‘با توجه به این واقعیت است که ما آمار زمین در حال اجرا در صبح روز چهارشنبه و در عرض 36 ساعت ما تا به حال امن حکم برای دو نفر برای قتل – من فکر می کنم که صحبت می کند حجم در خود,” او گفت:.

او نمی خواهد رد شارژ راننده یک ماشین دوم ویلیام برایان که فیلم برداری عکسبرداری است.

‘هنوز نمی دانیم – ما به هر کجا شواهد به ما طول می کشد. اگر علت احتمالی برای دستگیری این کار را خواهیم کرد. اگر وجود ندارد ما نمی گفت: مدیر رینولدز و اضافه کرد که برایان تصویری از رویارویی منجر به مرگ که صورت گرفت در فوریه 23, یک قطعه کلیدی از شواهد.

ظهور آن جمعه که پلیس پیدا کرده بود علت احتمالی برای دستگیری پدر و پسر در روز پس از تیراندازی اما آنها گفته می شود مانع از دستگیری توسط گرگوری سابق co-worker جانسون.

‘پلیس در صحنه رفت و به او گفت: آنها آماده بودند برای دستگیری هر دو آنها است. این پلیس در صحنه که تا به حال انجام تحقیقات’ کمیسر آلن بوکر که صحبت با Glynn پلیس شهرستان گفت: Atlanta Journal-Constitution.

“او آنها را تعطیل برای محافظت از او را دوست McMichael.’

‘به آنها گفته شد نه به دستگیری’ افزود: کمیسر پیتر مورفی, که گفت که او نیز صحبت به طور مستقیم به Glynn پلیس شهرستان در مورد این حادثه و این که ماموران گفته بود وجود دارد علت احتمالی برای دستگیری قبل از این.

DailyMail.com به خارج از دا نظر اما یک نماینده در دسترس نیست.

این Arbery خانواده گفته شد در ماه فوریه که Ahmaud به ضرب گلوله کشته شد توسط صاحب خانه در طول یک اقدام به سرقت خود را وکیل مریت گفت Yahoo.

این بود تنها پس از فیلم ضبط شده توسط Bryan به بیرون درز شد و باعث خشم که گرجستان اداره تحقیقات درگیر شدم و دستگیری ساخته شد.

Ivanka Trump tweeted about the arrest Friday and asked why it had taken so long to happen

Ivanka Trump توییتی در مورد دستگیری پنج شنبه و پرسید: چرا آن را گرفته بود تا به اتفاق می افتد

Shocking cellphone video captured the moment the McMichaels confronted Arbery in the street

In the footage Travis is seen engaging in a physical fight with Arbery before shooting him with a shotgun

تکان دهنده تلفن همراه تصویری اسیر لحظه McMichaels مواجه Arbery در خیابان. در این فیلم تراویس دیده می شود درگیر شدن در یک مبارزه فیزیکی با Arbery قبل از تیراندازی او را با یک تفنگ ساچمهای

جدول زمانی از BOTCHED دست زدن به صورت

فوریه 23: Ahmaud Arbery است در خیابان در نیوبرانزویک, گرجستان.

گرگوری و تراویس McMichael رفته بود در ماشین خود را با اسلحه به تعقیب او را به خاطر آنها اشتباه او را برای یک سارق است.

هنگامی که آنها به او تراویس از ماشین.

Jackie Johnson recused herself because McMichael used to work in her office

Jackie Johnson recused خودش چون McMichael استفاده می شود به کار در دفتر او

گرگ می گوید آنها گفت Arbery که آنها می خواستم به صحبت کردن با او و او با حمله تراویس. مبارزه در گرفت و تراویس شلیک تفنگ خود را دو بار قتل Ahmaud, 25.

اواخر فوریه – اول دادستان recuses خودش

Jackie Johnson, نیوبرونزویک دادستان منطقه پا را از این مورد به دلیل گرگوری استفاده می شود به کار در دفتر او به عنوان یک محقق.

اواسط ماه آوریل – دوم دادستان می گوید او نمی خواهد اتهامات مطبوعاتی و سپس recuses خود

George Barnhill said Ahmaud initiated the fight

جورج Barnhill گفت Ahmaud آغاز مبارزه

جورج Barnhill داده شد در این مورد.

او در ابتدا گفت که او فکر نمی کنم آن merited اتهامات به دلیل McMichaels شد اقدام قانونی با تلاش برای انجام یک شهروند بازداشت است که حقوقی در گرجستان است.

او همچنین گفت که تصویری ‘نشان’ Arbery برای رسیدن به تراویس’ تفنگ.

Barnhill recused himself because his son, also called George Barnhill, works in the office where McMichael used to

Barnhill recused خود را چون پسر خود را نیز به نام جورج Barnhill, با این نسخهها کار در دفتر که در آن McMichael استفاده می شود به

اولین شات از کار اخراج شده است با این حال هنگامی که این جفت ارز در خارج از قاب.

هنگامی که دوربین panned به آنها در تلاش بودند دوباره به سمت خودرو.

Barnhill گفت: Travis ایستاده بود و زمین را با شلیک سه عکس که آمار Arbery.

او بعد از آن تا به حال به recuse خود را پس از آن پدید آمده است که پسر خود را با این نسخهها کار در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه که در آن گرگوری خدمت کرده است.

ممکن است 5 – سوم دادستان عبور از آن را به هیئت منصفه

تام Durden سوم دادستان به پرونده سراسر میز خود را.

او گفت که دفتر او آن را روش بدون هرگونه تعصب است.

این هفته اعلام کرد که او نمی خواهد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به شارژ و که او می خواهد برای تشکیل یک هیئت منصفه به آن را در.

ممکن است 7 – گرجستان دفتر تحقیقات فایل اتهامات

این GBI اعلام کرد که آن را آوردن اتهام قتل و تشدید حمله علیه گرگوری و تراویس در مارس 7.

‘من در یک تصویر که مرد جوان. او در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی … من می گویند که به نظر می رسد واقعا خوب پسر جوان’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

‘وجود دارد می توانست چیزهایی که ما نمی بینیم در نوار کردن نوار و سپس دوباره روی نوار بود اما نگران قطعا برای هر کسی که آن را تماشا کردند. آن را نگران کننده ویدئو.

‘قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان’ وی افزود: در حالی بیان کرد که به اعتقاد او در گرجستان فرماندار برایان کمپ را بررسی ماده ‘به شدت’.

‘[برایان کمپ] در حال رفتن به انجام آنچه درست است. این یک دلخراش چیز. بود که بسیار خشن ،

“عدالت انجام شدن است و این چیزی است که حل [نژادی مشکل]. دوباره آن را در دست فرماندار و من مطمئن هستم که او به انجام کار درست. این می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار. اگر شما را دیدم همه چیز رفت و نوار کاست و سپس در نوار.’

این McMichaels تا به حال ادعا کرد که پلیس آنها به رسمیت شناخته شده Arbery از نظارت تصویری گرفتن های اخیر سرقت در آنها بیشتر سفید محله.

هیچ شواهد نشان می دهد که Arbery بود مسئول هر گونه منازل به قصد سرقت در منطقه و Glynn اداره پلیس شهرستان روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال هیچ گزارش مربوط به منازل به قصد سرقت یا نمیتوانیم خانه در Satilla سواحل محله بین 1 ژانویه و فوریه 23.

روز پنج شنبه این Atlanta Journal-Constitution گزارش داد که گرگ McMichael حال بررسی Arbery قبل از زمانی که او به عنوان یک محقق در نیوبرانزویک دا ،

در نامه ای به گرجستان دادستان کل کریس کار recusing خود را از مورد Barnhill گفت که پسر خود را و گرگوری ‘هر دو کمک کرده با قبلی پیگرد قانونی (Ahmaud) Arbery’.

Arbery قبلا محکوم به پنج سال مشروط به عنوان یک مجرم به اتهام حمل سلاح در محوطه دانشگاه و چند فقره از مانع یک افسر اجرای قانون.

با توجه به این Atlanta Journal-Constitution او همچنین محکوم به نقض آزادی مشروط در سال 2018 پس از او به اتهام دزدی از مغازه.

گرگوری که بازنشسته و از دا را در سال 2019 به حال ذکر نشده دخالت خود را در این مورد به پلیس.

Barnhill دوم دا به recuse خود را در اواسط ماه مارس زیر فشار از Arbery خانواده.

او ادعا می کند او تنها آموخته پسر خود را لینک به قربانی ‘سه یا چهار هفته پیش.

در نامه خود Barnhill اضافه شده است که اتهامات جنایی علیه McMichaels بی جا بود با استناد به سابقه کیفری Arbery برادر و پسر عموی.

مریت خانواده, وکیل پرسید که چگونه این ارتباط بود به مرد جوان مرگ است.

“این صحبت می کند به گسترده تر موضوع جرم حبس’ مریت گفت. “اگر مردم سیاه و سفید هر نوع سابقه کیفری به نحوی که توجیه خود را از قتل است.’

خانواده برگزار می شود اختصاص داده شده فاصله اجرای جمعه در چه بوده است Arbery 26 تولد به عنوان معترضان همچنین با تجمع در نیوبرانزویک.

یک جمعیت چند صد نفر بیشتر با پوشیدن ماسک, خواند, ‘تولدت مبارک’ به افتخار او در خارج از Glynn County Courthouse. بسیاری از ابراز سرخوردگی در طولانی صبر کنید قبل از هر گونه دستگیری ساخته شد و ترس که سیستم عدالت خواهد آنها را شکست.

People react during a rally Friday morning outside the courthouse in Brunswick, Georgia, to protest the shooting of Ahmaud Arbery, an unarmed black man what would have been his 26th birthday

مردم واکنش نشان می دهند در طول یک تظاهرات صبح روز جمعه در خارج از دادگاه در نیوبرانزویک گرجستان در اعتراض به تیراندازی از Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه چه بوده است خود را 26th, تولد

Georgia Bureau of Investigation director Vic Reynolds (pictured center) briefed the news media on the arrests of Travis McMichael and his father, Gregory McMichael, Friday. He said that further arrested had not yet been ruled out

گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز (تصویر وسط) در جریان اخبار رسانه ها در بازداشت تراویس McMichael و پدرش, Gregory McMichael جمعه. او گفت که بیشتر دستگیر هنوز رد

A picture shared of Arbery's family. His sister Jasmine spoke on Thursday night about her relief that Gregory McMichael, 64, and Travis McMichael, 34, had been arrested for his murder two and a half months after he was shot dead

یک تصویر مشترک از Arbery خانواده. خواهر یاس صحبت در پنج شنبه شب و در مورد کمک های که گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شده بود به قتل او دو ماه و نیم پس از او به ضرب گلوله کشته شد مرده

رئیس جمهور تهمت توصیف AHMAUD ARBERY تیراندازی ‘نگران کننده’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در مورد ‘نگران کننده’ فیلم از تیراندازی مرگبار Ahmaud Arbery جمعه به عنوان او گفت که اجرای قانون بود ‘میخوام انجام آنچه درست است’.

‘من تو را دیدم نوار کاست و آن را بسیار بسیار نگران کننده نوار آن را نگران کننده’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Fox & Friends.

‘من در یک تصویر که مرد جوان. او در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی … من می گویند که به نظر می رسد واقعا خوب مرد جوان است.’

او همچنین ادعا کرد که وجود دارد ممکن است یک بخشی از این درگیری بود که دیده نمی شود را بر روی دوربین.

‘وجود دارد می توانست چیزهایی که ما نمی بینیم در نوار کردن نوار و سپس دوباره روی نوار بود اما نگران قطعا برای هر کسی که آن را تماشا کردند. آن را نگران کننده ویدئو.

‘قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان’ وی افزود: در حالی بیان کرد که به اعتقاد او در گرجستان فرماندار برایان کمپ را بررسی ماده ‘به شدت’.

‘[برایان کمپ] در حال رفتن به انجام آنچه درست است. این یک دلخراش چیز. بود که بسیار خشن ،

“عدالت انجام شدن است و این چیزی است که حل [نژادی مشکل]. دوباره آن را در دست فرماندار و من مطمئن هستم که او به انجام کار درست.

“اما آنها بسیار خوب اجرای قانون در دولت گرجستان و من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به آمده تا با دقیقا چه اتفاقی افتاده است.’

دختر خود را Ivanka همچنین صحبت در مورد دستگیری در یک صدای جیر جیر جمعه که پرسید که چرا از آن گرفته شده بود دو ماه اتفاق می افتد.

‘در حالی که دستگیری 2 مظنون در تیراندازی از Ahmaud Arbery یک گام مهم به سوی عدالت, سوالی که باید پرسید این است که چرا آن را به ظاهر در زمان ماه از انتشار یک ویدیو مربوطه و خشم عمومی برای تسریع عمل,” او نوشت.

‘با تشکر از شما @GovKemp [فرماندار برایان کمپ] برای پله در نظر گرفتن عمل به عنوان حقیقت پاسخ و عدالت هستند به دنبال.’

‘کار تازه شروع شده است,’ John Perry, رئیس جمهور, نیوبرانزویک, NAACP فصل به جمعیت گفت. ‘ما می تواند به توقف در حال حاضر. ما نمی توانیم از دست دادن تمرکز و ما رو به مطمئن شوید که دادستان انجام می شود.’

Anthony Johnson, 40, گفت Arbery بود که همسایه خود را برای حدود یک دهه است. او گفت که او می خواهد برای دیدن McMichaels همان درمان در سیستم حقوقی به عنوان سیاه و سفید متهمان.

‘فقط دستگیری آنها که نمی خوای انجام هیچ چیز” جانسون گفت. “ما می خواهیم آنها را محکوم کرد. ما می خواهیم آنها را به زندان فرستاده شده برای زندگی است.’

در سخنرانی خود در روز جمعه در کنفرانس خبری GBI مدیر ویک رینولدز گفت: از دستگیری ‘ما آمد تا نسبتا به سرعت با جامد اعتقاد دارد که علت کافی آنها را به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله’.

او اضافه کرد که “هر سنگ را کشف’ در تحقیقات.

اما در پاسخ به یک سوال در مورد هر نژادی قصد رینولدز گفت: “هیچ جرم و جنایت نفرت در گرجستان است. وجود ندارد. آن را یکی از چهار یا پنج کشور که ندیده اند یک”.

رینولدز گفت که هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود’ به عنوان بخشی از این بررسی است.

“در یک دنیای کامل ما ترجیح داده اند به خواسته شده است برای تبدیل شدن به درگیر در فوریه, البته,” او اضافه شده است.

آن را به عنوان آمد Arbery را خواهر بزرگتر یاس با سی ان ان گفت از او امداد بیش از مدتها در انتظار دستگیری مردان گفته مسئول او را برادر مرگ است.

“ما احساس تسکین,’ یاس گفت کومو زمان نخست روز پنج شنبه شب. ‘آن بوده است مدت زمان طولانی احساس می کند مانند آن بوده است مدت زمان طولانی. بنابراین این روز نقطه عطفی در دوره نقاهت برادر من است و عدالت برای او. بنابراین ما در حال رها و شاد.’

“من معتقدم که این یک جنایت نفرت,’ خواهر یاس گفته بود به سی ان ان. ‘وجود دارد یک زن و سه بچه.

‘کل این وضعیت بی معنی. این می تواند اجتناب شده است.’

چهار خودرو کاروان از گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) کشیده تا در خارج از خانه گریگوری و تراویس McMichael در 7.50 ب. ظ روز شنبه به مردان به زندان به اتهام قتل و تشدید حمله.

چشمگیر دستگیری آمد روز پس از تلفن همراه به بیرون درز تصویری از McMichaels’ کشنده رویارویی با Arbery عناوین ساخته شده در سراسر کشور جرقه fevered خشم و خواستار عدالت در چه خانواده مقتول به نام ‘مجازات’.

این فیلم تکان دهنده نشان داد دو مرد ‘ambushing’ Arbery به عنوان او تلاش برای اجرای گذشته خود وانت جوان McMichael وارد شدن به یک مبارزه فیزیکی با Arbery قبل از تیراندازی او را با یک تفنگ ساچمهای.

حدود یک دوجین GBI افسران مجهز به جلیقه های ضد گلوله و تفنگ فرود در McMichaels’ دو خوابه $280,000 ملک در حومه نیوبرانزویک برای اجرای حکم بازداشت پنج شنبه.

مریت گفت: DailyMail.com: “این یک گام بزرگ است, اما این تنها اولین گام در راه عدالت است.’

ماموران وارد خانه فقط قبل از ساعت 8 بعد از ظهر و ظهور دقیقه بعد با گرگوری McMichael در دستبند.

پوشیدن ژولیده پیراهن سیاه و سفید, کلاه و شلوار جین بازنشسته پلیس خیره میماند و نادیده سوال از DailyMail.com به عنوان او قرار داده شده در یک ماشین پلیس.

تراویس ظهور لحظه بعد بدون مبارزه با پوشیدن یک بررسی پیراهن کلاه و شلوار جین.

او گفت: هیچ چیز به او منجر به یک وسیله نقلیه در دستبند.

مردم محلی پدید آمده از خانه های خود به تماشای نمایشی از بین بردن, با دو نفر بطور شفاهی سوء استفاده DailyMail.com عکاس خبری, تماس او را “تفاله” و سفارش او را به ترک.

محققان در خانه برای حدود ده دقیقه قبل از اینکه به طور ناگهانی به عنوان آنها وارد شده بود.

یک زن میانسال حمل یک کودک راه می رفت از خانه خانواده نگاه به بالا و پایین خیابان قبل از رفتن به یک همسایه ،

و در یک پیچ و تاب و تازه آژانس گفت: همچنین بررسی تهدیدات ساخته شده نسبت به افسران و افراد درگیر در این تحقیقات.

وکیل مریت گفت: DailyMail.com آنها تا به حال هیچ اخطار در مورد دراماتیک دستگیری پنج شنبه شب.

Officers entered the house just before 8pm and emerged minutes later with Gregory, 64, in handcuffs

ماموران وارد خانه فقط قبل از ساعت 8 بعد از ظهر و ظهور دقیقه بعد با Gregory, 64, در دستبند

Wearing a scruffy black shirt, cap and jeans, Gregory stared straight ahead and ignored questions from DailyMail.com as he was placed in a police car

پوشیدن ژولیده پیراهن سیاه و سفید, کلاه و شلوار جین, Gregory مستقیم به جلو خیره شد و نادیده گرفته سوال از DailyMail.com به عنوان او قرار داده شده در یک ماشین پلیس

Travis said nothing as he was led to a waiting law enforcement vehicle in handcuffs

تراویس گفت: هیچ چیز به او منجر به یک انتظار اجرای قانون خودرو در دستبند

حدود یک دوجین GBI افسران مجهز به جلیقه های ضد گلوله و تفنگ فرود در McMichaels’ دو خوابه ملک در حومه نیوبرانزویک برای اجرای حکم بازداشت روز پنج شنبه

A four-vehicle convoy from GBI pulled up outside the home of Gregory and Travis McMichael at around 7.50pm Thursday

چهار خودرو کاروان از GBI کشیده تا در خارج از خانه گریگوری و تراویس McMichael در اطراف 7.50 ب. ظ روز شنبه

The sight of so many heavily-armed law enforcement officers drew a crowd of neighbors around the house

نزد بسیاری به شدت مسلح به مأموران اجرای قانون به خود جلب کرد یک جمعیت از همسایگان در اطراف خانه

A GBI officer is seen checking his phone after both suspects were placed into vehicles

یک GBI افسر دیده می شود چک کردن تلفن خود را پس از هر دو مظنون قرار داده شد به وسایل نقلیه

GBI officers carried out the arrests quickly, leaving the scene about 10 minutes after they arrived

GBI افسران انجام این دستگیری به سرعت ترک صحنه حدود 10 دقیقه پس از آنها وارد

“آنها در مورد آن شنیده در اخبار مانند هر کس دیگری او گفت:.

‘واندا به شدت رها کرد اما او همچنان صبور به عنوان او شده است پس از این همه آغاز شده است.’

مریت گفت که او heartened توسط این واقعیت گرجستان دفتر تحقیقات پا بود تا پس از تیم اصلی پلیس و دادستان اختصاص به مورد ‘شکست خورده در وظیفه خود را’ را بازداشت.

‘یک مورد مثل این نژاد بی اعتمادی در جامعه است. آن لطمه می زند و مردم درگیر آن لطمه می زند و اجرای قانون جامعه دادستانی جامعه جامعه سیاه و سفید, همه, ” او اضافه شده است.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او معتقد است که او پسر یک بازیکن سابق فوتبال فقط دویدن در Satilla سواحل محله قبل از او کشته شد در یک بعد از ظهر یکشنبه.

این ویدئو نشان می دهد Arbery در دویدن سرعت در سمت چپ جاده. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او. گرگوری داخل وانت تخت در حالی که تراویس ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

The dramatic arrests come days after leaked cellphone video of the McMichaels' fatal confrontation with Arbery on February 23 made headlines nationwide

چشمگیر دستگیری آمدن روز پس از تلفن همراه به بیرون درز تصویری از McMichaels’ کشنده رویارویی با Arbery در فوریه 23 عناوین ساخته شده در سراسر کشور

Arbery عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون.

یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدئو را نشان می دهد Arbery دست و پنجه نرم کردن با تراویس در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ.

یک شات دوم شنیده می شود و Arbery دیده می شود پانچ تراویس. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده.

Arbery staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

نیوبرانزویک دفاع وکیل آلن تاکر شناسایی خود را روز شنبه به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته شده با ایستگاه های رادیویی.

در یک بیانیه تاکر گفت که او در حال حاضر نشان دهنده هر کسی که درگیر در این پرونده است.

او گفت: او منتشر شد تصویری ‘از آنجا که جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و مفروضات’.

یک 911 تماس ساخته شده و فقط چند دقیقه قبل از Arbery ضرب گلوله کشته شد, منتشر شد, در روز پنج شنبه صبح.

‘سلام. گمراه من در اینجا در Satilla سواحل. وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان’ می گوید تماس گیرنده گفته می شود که گرگوری.

“من نمی دانم آنچه در خیابان ما:” او می افزاید: پریشان و از نفس زمانی که اپراتور از او می پرسد برای آدرس دقیق در محله.

Arbery is pictured

Arbery is pictured with his mom , Wanda Jones

‘او پسر بچه من است که من تا به حال در روز مادر از سال 1994. او خواهر و برادر حافظ… روح او خوب بود. او بله خانوم و هیچ چیزش نوع همکار’: Arbery در حالی که حق با مادر خود واندا جونز

گرگوری قطع تماس به طور ناگهانی با یک نامفهوم فریاد و اضافه کرد: ‘Goddamn آن c’mon, تراویس.’

باقی مانده از 4:46-دقیقه تماس اپراتور بارها و بارها می پرسد بیهوده برای اطلاعات گفت: “سلام که در آن شما در?’ بدون اخذ هر گونه پاسخ.

که یکی از این دو قرار می گیرد به 911 مربوط به Arbery قرار است رفتار مشکوک در لحظات قبل از تیراندازی با یک دوم ساخته شده به غیر از شماره های اضطراری از Brunswick اداره پلیس.

‘وجود یک مرد در خانه در حال حاضر یک خانه در حال ساخت’ می گوید که تماس گیرنده است که نام redacted در دو دقیقه کلیپ های به دست آمده توسط DailyMail.com.

او می گوید اپراتور ملک در 219 یا 220 Satilla رانندگی خواهد بود که حدود 500 متری از خانه که در آن تراویس و گرگوری McMichael زندگی می کنند.

و می گفت: کسی را شکستن به آن در حال حاضر ؟ ‘ اپراتور می پرسد.

‘هیچ, این همه, باز, این, تحت ساخت و ساز,’ تماس گیرنده توضیح می دهد. ‘و او را در حال اجرا در حال حاضر وجود دارد او می رود در حال حاضر.’

اپراتور پاسخ: ‘خوب چه او انجام شده است ؟

‘او را در حال اجرا پایین خیابان,’ تماس گیرنده می گوید.

‘خوب است که خوب است. من آنها را خارج وجود دارد. من فقط نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده بود اشتباه’ اپراتور می گوید.

تماس گیرنده مدعی است که Arbery تا به حال دیده شده است که قبلا در محله.

“او گرفتار شده است در دوربین یک دسته قبل از شب” او ادعا می کند ” این نوع مداوم چیزی که در اینجا.’

اپراتور می پرسد تماس گیرنده برای روشن شدن آنچه ادعا مشکوک است گفت: کسی را می توان فرستاده شده به آن را بررسی کنید.’

‘سیاه و سفید تی شرت. و او رفته در حال اجرا بازگشت به محله’ تماس گیرنده می افزاید.

Arbery پدر مارکوس برچسب خواب و مرگ یک جنایت نفرت’.

من پسر جوان هیچ چیزی انجام نمی دهد – مراقبت از کسب و کار خود را در حال اجرا و کار کردن. و این جرم است ؟ به کار و اجرا و او ain’t شکستن هیچ قانون ؟ هیچ. زمان است.”

این فیلم موجب هتک حرمت از بینندگان در سراسر آمریکا با جمعیت معترضان مونتاژ در نیوبرانزویک brandishing نشانه و شعار برای عدالت است.

A pile of flowers and other mementos is seen at the site where Arbery was killed on Thursday night

توده ای از گل و دیگر یادگاران دیده می شود در سایت که در آن Arbery کشته شد و پنج شنبه شب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>