مقررات منع رفت و آمد آسانسور برای 11th بعد از تظاهرات در N. Y. C.: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • روز یکشنبه تظاهرات آغاز شد و با احساس شادی و موفقیت.
  • شهردار گفت که او منحرف کردن برخی از اداره پلیس بودجه به خدمات اجتماعی.
  • کاتولیک رومی رهبران خطاب تظاهرات در یکشنبه جرم است.
  • دو مرد دستگیر شده بودند برای آوردن بنزین و چاقو به یک بروکلین تجمع, پلیس گفت:.
  • این تظاهرات قرار داده اند یک قانون است که محافظت پلیس تحت سنگین موشکافی.
اعتبار…Amr Alfiky برای نیویورک تایمز

روز یکشنبه تظاهرات آغاز شد و با احساس شادی و موفقیت.

11th بعد از تظاهرات در شهر نیویورک در مکان های مختلف با آسمان آفتابی و در حال حاضر با داشتن برنده دو قابل مناقشه است ،

شهردار بیل د Blasio برداشته سراسر شهر بود منع رفت و آمد او دستور داده بود در هفته گذشته پس از یک ولگردی و قانونی شکنی از غارت و خشونت است. و او قول داد برای اولین بار به قطع این شهر بودجه پلیس و هدایت برخی از پول برای خدمات اجتماعی.

روز یکشنبه در آستانه شهر نیویورک فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از مستند با توجه به کروناویروس در این راهپیمایی بودند تا حد زیادی جايزه با پلیس در نظر گرفتن یک نقش منفعل با معترضان.

از 7 بعد از ظهر روز یکشنبه وجود دارد هیچ گزارشی از عمده درگیری یا بازداشت دسته جمعی.

به عنوان هزاران نفر از معترضان راهپیمایی در نزدیکی Columbus Circle در بعد از ظهر, پلیس نگه داشته و فاصله و نه دنباله ماه مارس با وسایل نقلیه که آنها تا به حال به صورت متعدد راهپیمایی در روز گذشته.

اما چندین افسران پلیس ضد شورش مستقر شده بودند در سراسر خیابان را از تهمت های بین المللی هتل و برج که در آن معترضان را متوقف و نفرین رئیس جمهور تهمت و شعار, “رای او را!”

به نژادی متنوع گروه های دسته جمعی در زمان زانو و مطرح مشت خود را با رعایت یک دقیقه سکوت. آنها در ادامه به شعار: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

بیشتر بالای شهر هزاران نفر از معترضان قطع در سراسر پارک مرکزی همراه 79 خیابان عرضی. جمعیت را تشویق می کردند و شعار می دادند که آنها راهپیمایی اشغال هر دو ترافیک خطوط.

در یک نقطه آنها در زمان یک زانو و شعار می دادند: “بیایید تاریخ! بیایید تاریخ! بیایید تاریخ!”

گروهی از معترضان که شروع راهپیمایی از پارک برایانت رسیده سمت غرب بزرگراه در غرب روستا و مسدود شده و بخش هایی از آن است.

دیگر معترضان شروع به جمع آوری در McCarren پارک در بروکلین و خارج Gracie عمارت در شرق منهتن.

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس شدند و به قتل یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

به روز شده

  • عمدتا مسالمت شب به پیاده روی ادامه و پس از حکومت نظامی.
  • دو مرد دستگیر شده بودند برای آوردن بنزین و چاقو به یک بروکلین تجمع, پلیس گفت:.
  • “من نمی دانم که این به پایان می رسد”: معترضان نشان می دهد حل و فصل و دریافت کمک.

این گروه که عبور از پارک مرکزی شروع به راهپیمایی در میدان اتحاد در اوایل بعد از ظهر به رهبری یک دوجین مردم بر روی دوچرخه. به عنوان گروه مواجه می شوند چندین پلیس اسکوتر در نزدیکی خیابان پنجم یک شعار در یک بلندگوی “بیدار شو بیا به بازی!”

این گروه در راهپیمایی سمت شرق مناجات “که خیابان ؟ خیابان های ما!”

شهردار گفت که او منحرف کردن برخی از اداره پلیس بودجه به خدمات اجتماعی.

Video player loading
شهردار بیل د Blasio از نیویورک گفت: برای اولین بار است که او را منحرف کردن بودجه شهرستان از اداره پلیس نیویورک به جوانان و خدمات اجتماعی.اعتباریاعتباری…Gabriela Bhaskar برای نیویورک تایمز

شهردار بیل د Blasio روز یکشنبه متعهد برای اولین بار به قطع پلیس شهر بودجه زیر 10 شب از تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نصب خواسته که او پیاده کردن یک گروه که تاکتیک باعث بهت و حیرت گسترده.

شهردار در روز یکشنبه کاهش یافته است می گویند دقیقا چقدر بودجه او برنامه ریزی شده برای منحرف کردن به خدمات اجتماعی از اداره پلیس نیویورک است که بودجه سالانه 6 میلیارد دلار به نمایندگی از بیش از 6 درصد از آقای د Blasio پیشنهاد $90 میلیارد بودجه.

آقای د Blasio گفت: جزئیات خواهد بود کار می کرد با شورای شهر در پیش از تاریخ 1 ژوئیه بودجه مهلت.

“ما متعهد به دیدن یک شیفت بودجه به جوانان خدمات به خدمات اجتماعی است که اتفاق خواهد افتاد به معنای واقعی کلمه در این دوره از سه هفته بعد اما من قصد ندارم برای رفتن به جزئیات به دلیل آن است که موضوع را به مذاکره و ما می خواهیم به کشف کردن آنچه که باعث می شود حس” آقای د Blasio گفت.

به تازگی به عنوان جمعه آقای د Blasio تا به حال ابراز شک و تردید در مورد برش بودجه پلیس حتی به عنوان او اشاره کرد که تمام شهر سازمان ممکن است در صورت کاهش وجود ندارد و بیشتر کمک های مالی از دولت فدرال است.

آقای د Blasio مواجه است ممکن است 9 میلیارد دلار بودجه شکاف و قابل توجهی ناآرامی در درون خود دولت بیش از دست زدن به او از هر دو coronavirus بحران و تظاهرات توده ای پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید.

آقای د Blasio ادعای روز یکشنبه که او را به تغییر مسیر برخی از بودجه پلیس مواجه شد با شک و تردید از هر دو معترضان و پلیس رهبران.

کاتولیک رومی رهبران خطاب تظاهرات در یکشنبه جرم است.

اعتبار…Amr Alfiky برای نیویورک تایمز

در جمعی در یکشنبه کلیسای کاتولیک روم رهبران در شهر نیویورک اعتراض به آرامش و حمایت خود را از تظاهرات مسالمت آمیز به تظاهرات ادامه داد: برای 11 روز است.

جشن توده ای نه چندان دور از جایی که هزاران نفر از معترضان را جمع آوری کرده اند هر شب اسقف نیکلاس DiMarzio از اسقف نشین از بروکلین در مقایسه با ناآرامی ها در ایالات متحده به قرن 19 فرانسه به عنوان نشان داده شده در برادوی موزیکال Les Misérables.

تظاهرات ممکن است موجب مرگ جورج فلوید, او گفت:, اما آنها سوخت “از غم و اندوه می آید که از یک درک عمیق تر از نابرابری است که هنوز هم وجود دارد در جامعه ما و بار است که مردم از رنگ باید تحمل است.”

و در حالی که اسقف به خشونت و غارت که خدشه دار برخی از تظاهرات هفته گذشته گفت: محله های کشیش نشین باید تمرکز بر “آنچه که واقعا در خطر است.”

“ما باید درک کنند که اجتماعی تغییر بد نژادپرستی باید اتفاق می افتد شاید سریع تر از تصور ما در گذشته” اسقف گفت. “هر حادثه امروز جرقه می تواند این نوع از تظاهرات زیرا آنها زیر خط احساسات از تبعیض است که بسیاری از مردم از رنگ و احساس.”

و او را ستوده و متنوع, چند نژادی شخصیت در اعتراض به لحظه گفت تظاهرات “قطعا نه تنها با حضور و توسط مردم از رنگ است.”

“بسیاری از جوانان دیگر مردم از نژادهای مختلف هستند وجود دارد” اسقف گفت. “شاید جزر و مد در حال حاضر تبدیل شده و جوان ما مردم همه چیز را ببینید و راه مردم را دیدم که آنها در گذشته است.”

ناآرامی نیز خطاب یکشنبه در کمتر مستقیم نظر توسط کاردینال تیموتی M. دولان اسقف اعظم نیویورک در طول دسته جمعی در کلیسای جامع سنت Patrick که بیرونی بود مخدوش با اسپری رنگ شعار اعتراض قبلا در این هفته است.

اگر ما اعتقاد داریم که خدا زندگی می کند در درون هر یک از ما کاردینال خواسته و سپس “چگونه می تواند من همیشه او را ضربه خرد کردن گردن خود را با زانو و یا با پرتاب یک firebomb به ماشین خود را و یا خانه خود و یا کسب و کار خود را?”

“اگر خدا فکر می کند بسیار از ما که او می سازد خانه اش در درون ما و سپس به معنای واقعی کلمه به خاطر خدا ما فقط باید خودمان را درمان و از یک دیگر بسیار زیاد با عزت و احترام” او گفت:.

“من معتقدم که عیسی مسیح دعوت کرده است ما را به معنوی و اخلاقی تجدید طریق تروما از ویروس ها و تنش ها در خیابان های ما این روزها,” او گفت:. “اجازه دهید که تجدید آغاز خواهد شد.”

دو مرد دستگیر شده بودند برای آوردن بنزین و چاقو به یک بروکلین تجمع, پلیس گفت:.

روز شنبه پلیس کمیسر, Dermot F. شیا در زمان به توییتر اعلام دستگیری دو مرد در بروکلین بود که با حضور در تجمع و حمل بنزین چاقو و کارد بزرگ و سنگین در ماشین خود را.

آقای شیا مشترک خبری در مقاله ای که نشان داد یک عکس از شوم آیتم های نمایش داده شده در یک جدول. پلیس گفت که در روز پنج شنبه یک نکته از یک معترض آنها منجر به کرایسلر با اوهایو صفحات.

زمانی که پلیس ماشین را متوقف یکی از مردان گفت: یک افسر “وجود دارد یک چاقو در خودرو” به پلیس گفت. پلیس بازیافت یک مخزن بنزین چاقو و کارد بزرگ و سنگین و two-way radios آقای شیا گفت: در توییتر شنبه. مردان روبرو هستند به اتهام در اختیار داشتن سلاح ،

“با تشکر از تمام جامعه & پلیس کار با هم” آقای شیا گفت: در توییتر.

پلیس گفت: همچنین در روز شنبه بودند نیز بازداشت یک مرد در ارتباط با یک عمل خرابکاری در کلیسای جامع سنت پاتریک. پلیس گفت: کسی ناخوانا جورج Floyd به نام “پل” برای سیاه و سفید زندگی می کند و ماده بر روی سطح خارجی دیوارهای کلیسای جامع مارس 30, فقط به عنوان تظاهرات بودند در جریان است.

این تظاهرات قرار داده اند یک قانون است که محافظت پلیس تحت سنگین موشکافی.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

در برخی از نقطه, تاریخچه ممکن است به ما نشان می دهد که پس از سال ها از تجاوز پس از مقدار زیادی خشونت که پیشنهاد بسیار کمی ترس از عکس العمل آن را در زمان غارت شانل و بازگشت از سوهو به یک زمین بایر برای غیر فعال کردن یک قانون ساخته شده است که پلیس واقعی پاسخگویی بسیار دشوار است و در شهر نیویورک است. این نیاز به یک کلاس سیاسی نقل مکان کرد و با ترس از اختلال و هتک حرمت — به جای مجبور منطق عدالت که تا به حال آشکار شده است برای مدت طولانی.

قانون شناخته شده توسط آن شناسایی در دولت مدنی — 50-a — محافظت کرده عادت متخلف ماموران پلیس برای چند دهه. با این حال بعید است آن شده اند که فقط چند هفته پیش 50-در حال حاضر یک چهره سر رسیده و چشم انداز حک.

برای چندین سال شده است وجود دارد هیچ کار حیاتی برای پایان دادن به خشونت پلیس نسبت به لغو قوانین و سیاست هایی که تضعیف شفافیت و لطافت و عکس العمل.

رئیس در میان آنها قوانین مانند 50-یک, که ضریح سوء رفتار پلیس در پنهان کاری محافظ پرسنل و سوابق انضباطی از افسران پلیس از نمایش عمومی به طوری که اغلب وجود دارد هیچ راهی برای قربانی به می دانم که اگر توهین آمیز افسر دارای سابقه مشکوک رفتار مگر اینکه کسی اتفاق افتاده است به او شکایت.

بسیاری از افسران امنیتی به این تظاهرات این هفته را پنهان خود را نشان اعداد با نوار الاستیک یا نوار الکتریکی. این گروه گفت که این عزاداری گروههای فرسوده به افتخار همکاران که درگذشت از Covid-19 اما آزادی های مدنی گروه خواستار آنها برداشته شود به طوری که بازیگران بد می تواند به راحتی شناسایی شده است.

در برخی از حس این قانون باعث می شود هر گونه تلاش در مخدوش کردن غیر ضروری. معترضان که ماسک خود را کشیده توسط افسران یا هل شد به زمین نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن اینکه آیا آنها تا به حال انجام چیزی مشابه در گذشته به هر حال.

او در اعتراض به جنگ ویتنام به عنوان یک نوجوان. در حال حاضر او می خواهد به بخشی از یک نسل جدید ،

بث لئونارد 67 ایستاده به تنهایی و در ارتش بزرگ پلازا دایره ترافیک روز شنبه با برگزاری یک نشانه است که گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” اولین بار او اعتراض شد زمانی که او یک نوجوان بود و آن را در برابر جنگ ویتنام, او گفت:.

اما در روزهای اخیر او گفت که او احساس ضروری به نمایندگی از او نسل در نسل جدید ،

شنبه بود و او برای بار سوم در خیابان ها پس از آقای فلوید مرگ است.

“آن را به خوبی برای مردم را به دیدن یک فرد مسن تر در اینجا گفت:” خانم لئونارد یک رقصنده و طراح رقص که در Gowanus. “جوان مردم همیشه مهم ترین. من به آنها گفتن من قصد دارم به آنها را به عقب. من خواهد بود برای آنها وجود دارد.”

او شروع به گریه به عنوان او در مورد شباهت ها و تفاوت های بین این دوره که در آن او بزرگ شده و او در حال حاضر خودش را می یابد در.

“من سیاسی پیچیده زمانی که من 17,” خانم لئونارد گفت. “در حال حاضر من احساس می کنم خیلی بیشتر قادر به counterargue. من نمی دانم اگر من می تواند متقاعد کردن هر کسی, اما من فکر می کنم من می توانم با احترام مخالفت با کسی.”

“این باید اتفاق می افتد,” او اضافه شده چشمک زدن از طریق اشک او. “ما نمی توانید صبر کنید دیگر هیچ.”

گزارش شد کمک توسط شری فینک کوری Kilgannon الیزا شاپیرو و لیام پشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>