Cuomo, را, n. y. بازگشایی طرح: 10 مناطق 4 مرحله بسیاری از هشدارهای

آلبانی, n. y. — رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو در روز دوشنبه ارائه نرم طرح برای چگونه نیویورک دولت در اقتصاد ممکن است شروع به راه اندازی مجموعه ای از معیار است که تعیین خواهد کرد که مناطق اجازه می دهد چه بخش برای بازگشایی و هنگامی که.

در سخنرانی در یک رویداد در شهرستان مونرو که در آن coronavirus کشته شدن بیش از 100 نفر آقای کومو تصریح کرد که دولت تمام خواهد باقی می ماند قفل شده است و تا 15 ماه مه زمانی که اقامت خود را در خانه به منظور برنامه ریزی شده است به پایان می رسد. شهر نیویورک و حومه آن که هنوز در محاصره این ویروس ممکن است آخرین مکان برای شروع به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی او پیشنهاد کرد.

هنوز این دستورالعمل توسط فرماندار ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای کسب و کار شده اند که ضرب و شتم به عنوان اقتصاد قرقره و ساکنان که خسته از بسته فروشگاه توقیف میله و ترس و مقهور جامعه اطراف آنها را.

“این یک وضعیت پایدار” آقای کومو گفت: از shutdown در حال حاضر در آن هفته هفتم. “بستن همه چیز تعطیل اقتصاد خود را قفل در خانه است. شما می توانید آن را برای یک دوره کوتاه از زمان, اما شما نمی توانید آن را برای همیشه.”

آقای کومو یک سوم مدت دموکرات گفت: نیویورک خواهد تکیه به شدت در حال پیشرفت در زمینه های کلیدی — کاهش مثبت جدید ویروس موارد و مرگ و میر را افزایش می دهد و در تست ظرفیت بیمارستان و تماس با ردیابی — تحت یک فرمول پیچیده است که تعیین خواهد کرد که بخش هایی از دولت هستند واجد شرایط برای بازگشایی شده است.

هنگامی که شرایط در حال برنامه ریزی برای اولین بار اجازه می دهد ساخت و ساز و تولید و برخی از فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی, برای منظقه وانت شبیه به کالیفرنیا پس از مه 15.

اثر فاز یک می تواند پس از دو هفته است. اگر شاخص هنوز مثبت مقامات دولت گفت: فاز دوم طرح شامل خدمات حرفه ای بیشتر خرده فروشان و شرکت املاک و مستغلات در میان دیگران شاید به عنوان به زودی به عنوان پایان ماه مه.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • به عنوان مرگ و میر ناشی سقوط, فرماندار کومو می دهد معیار برای بازگشایی.
  • N. J. مدارس بسته خواهد ماند تا پایان سال تحصیلی است.
  • آنها جان سالم به هولوکاست. در حال حاضر آنها صورت ویروس.

رستوران ها و هتل ها در آینده خواهد آمد و به دنبال آن یک چهارم و نهایی مرحله است که عبارتند از جاذبه های مانند سینما و تئاتر از جمله برادوی قدرتمند نیروی مالی در شهر نیویورک است.

فرماندار پس از اعلام متحده شده اند که آمار به عنوان سخت توسط pandemic نقل مکان کرد و به سمت راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در مد محدود. در یکی از این ایالت کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: کتاب فروشی, گل, لباس, مغازه ها و برخی دیگر از کسب و کار می تواند شروع جلسه مشتریان برای منظقه وانت به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

اما نیویورک, ایالات متحده آمریکا کانون شیوع بیماری های, با نزدیک به 25000 کشته و بیش از 300,000 موارد نقل مکان کرد تا با احتیاط بیشتر.

شارلوت سنت مارتین رئیس جمهور برادوی لیگ که نشان دهنده تئاتر صاحبان و تولید کنندگان گفت: تا کنون نشان می دهد پس از رفت و تیره در ماه مارس وجود داشته است به درک که برادوی خانه خواهد بود در میان آخرین کسب و کار به بازگشت.

“این فقط حس مشترک” خانم سنت مارتین گفت و اشاره کرد که برادوی تئاتر تمایل به بسته بندی و محصولات نمی تواند استطاعت برای قرار دادن در نشان می دهد در نیمی از ظرفیت. “ما از آن نفرت, اما ما آن را دریافت کنید.”

مدارس که در حال حاضر لغو شده است ایالت برای بقیه سال تحصیلی را نیز تحت پوشش نهایی بازگشایی فاز.

محاسبات اعمال می شود به دولت در 10 منطقه که شامل به شدت مناطق مانند شهر نیویورک و حومه آن و بزرگ روستایی ردیف هایی از شمال ایالت مانند ردیف جنوبی که هم مرز پنسیلوانیا است.

فرماندار روشن ساخته است که کمتر از جمعیت در مناطق که در آن نرخ ابتلا به عفونت شده اند کوچک در مقایسه با آنچه در شهر و حومه را تجربه کرده بود به ظهور مجدد از خاموش کردن.

“اگر ایالت به صبر برای downstate به آماده” آقای کومو گفت: “آنها در حال رفتن به در حال انتظار برای یک مدت زمان طولانی است.”

هر منطقه را مجبور به برآورده هفت معیارهای خاص قبل از کسب و کار و خدمات می توانید با باز کردن دوباره.

این معیار به شدت تحت تاثیر دستورالعمل های صادر شده در ماه گذشته توسط کاخ سفید و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری عبارتند از:

  • خالص بستری شدن در بیمارستان برای موارد Covid-19 بیماری ناشی از ویروس یا باید نشان می دهد مستمر 14 روز کاهش و یا مجموع بیش از 15 جدید بستری شدن در بیمارستان یک روز به طور متوسط بیش از سه روز. دومی احتمالا یک هدف واقع بینانه تنها در مناطق پر جمعیت کمتر.

  • 14 روز کاهش ویروس های مربوط به مرگ و میر بیمارستان و یا کمتر از پنج روز به طور متوسط بیش از سه روز. شهر نیویورک و بسیاری از نقاط دیگر دولت رسیده اند که معیار اما لانگ آیلند و دره هادسون ندارد.

  • سه روز نرخ جدید بستری شدن در بیمارستان زیر دو در هر 100 ، 000 ساکنان یک روز چیزی بود که فراتر از درک از شهر نیویورک و حومه آن در روز دوشنبه است.

  • بیمارستان تخت خالی میزان حداقل 30 درصد که آقای کومو گفت: لازم است برای آماده ممکن است موج جدید این بیماری در آینده است. اکثر نقاط نیویورک ملاقات کرده آستانه با وجود بیش از 9,600 coronavirus بیماران هنوز در بیمارستان بستری است.

  • دسترسی به میزان حداقل 30 درصد برای بخش مراقبت ويژه تخت; 3,330 مردم باقی می ماند در اين واحد اغلب در هواکش که مورد نیاز هستند در موارد شدید این بیماری است.

  • هفتگی متوسط 30 ویروس آزمون در هر 1000 ساکنان یک ماه. این دسته می تواند چالش برانگیز ترین, یک دیدار در بسیاری از مناطق روستایی و یا مناطق دور افتاده که در آن تست و در نتیجه نتایج مثبت است عقب مانده به مراتب پشت سر شهرهای بزرگ مانند نیویورک که در حال حاضر توسط بیش از این هدف است.

  • سرانجام فرماندار همچنین می خواهد حداقل 30 کار تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان به عنوان بخشی از یک برنامه رهبری Michael R. بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که داده شده $10.5 میلیون دلار برای این تلاش است. آقای کومو توصیف کرده است ابتکار با عنوان “به یاد ماندنی تعهد” نیاز به “ارتش” ردیاب برخی از آنها خواهد شد و کارمندان دولتی که مستقر شده اند.

اصرار به بازگشایی دولت همراه به نیویورک بودجه تحت فشار بسیار زیاد: دولت خزانه در حال تخلیه توسط هزینه outbreak — نزدیک به 3 میلیارد دلار صرف شده در آخرین گزارش — و یک سقوط ناگهانی در انواع مختلف مالیات بر درآمد.

حتی محدود را افزایش می دهد در فعالیت های تجاری می تواند کمک به شهرستان و شهرستان دولت گفت: E. J. مک ماهون یک اقتصاددان محافظه کار و بنیانگذار امپراتوری مرکز سیاست عمومی گفت که درآمد بود “حفره حفره در طول مستند.”

“با رستوران ها هنوز هم بسیار محکم ساخت و با فصلی نمایشگاه ها و جشنواره ها و رویدادهای ورزشی هنوز ممنوع, از آن خواهد شد بسیار ضعیف و بهبود نسبی” آقای مک ماهون گفت. “اما این امر حداقل به این معنی است که فروش مالیات آمار پایین.”

نماینده تام رید یک جمهوری خواه که نشان دهنده انگشت دریاچه و جنوب ردیف مناطق دو منطقه که در آن تعدادی از آزمایش های در حال انجام در حال حاضر نمی دیدار با فرماندار الزامات گفت که او و دیگر مقامات مشغول به کار بودند “برای ساخت لازم تست زیرساخت ها است.” آقای رید افزود که او امیدوار است آقای کومو درک “تاثیر طولانی مدت خاموش خواهد شد بر روی کلید صنایع محلی و تاریخی محروم جوامع روستایی.”

آقای کومو روز دوشنبه گفت که او می خواست برای دیدن کسب و کار باز دوباره, اما که او نیز نگران با صدای بلند در مورد امکان resurgences از این ویروس که تا به حال رخ داده است در مکان هایی مانند کره جنوبی.

“شما می بینید که شما بازگشایی بیش از حد به زودی و یا شما بازگشایی unintelligently و سپس شما می توانید یک واکنش فوری” آقای کومو گفت. “و نه حدس و گمان. است که به دنبال در دیگر کشورها و نگاه به آنچه اتفاق افتاده در سراسر جهان است.”

جولیا Jacobs کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>