کومو برنده ستایش برای ‘عقل’ در میان coronavirus بحران به عنوان برگ برنده blustersدر کلمات John C ماکسول محترم نویسنده پرفروشترین کتاب های الهام بخش, یک رهبر واقعی “کسی است که می داند راه راه را نشان می دهد و می رود راه است.” به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بحث راه خود را از طریق روزانه Coronavirus جلسات با چیدن دعوا با روزنامه نگاران و تناقض مشاوره از کارشناسان پزشکی نیویورک فرماندار اندرو کومو در حال افزایش است به عنوان یک جایگزین نیروی هدایت برای یک ملت در بحران و رئیس جمهور کارکنان در حال شروع به گرفتن اخطار.

ظاهرا کومو را تلویزیونی در سراسر کشور آدرس با هدف تقریبا 20 میلیون نفر از ساکنان یک کشور را تحت تاثیر قرار بیش از هر دیگر توسط ویروس. اما “حکمت و شایستگی” با توجه به سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر آنتونی Scaramucci است طنین در هر گوشه ای از ایالات متحده و همچنین ارائه رهبری نشانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران.

برایان Stelter سی ان ان رئیس رسانه خبرنگار گزارش روز یکشنبه که ارشد مدیریت منابع به او گفت که رئیس جمهور را در تیم نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی کومو روزانه جلسات. در ضمن دیگر احترام مفسران با اشاره به تضاد بین مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی و اغلب درهم و برهم حضور در پشت تریبون و کومو مستقیم صحبت رویکرد که از آنها می گویند که رئیس جمهور می تواند برخی از اشاره گرها.
President Trump at the White House during a Covid-19 task force briefing

روز یکشنبه کومو هشدار داد که تا 80 درصد از دولت خود می تواند قرارداد Covid-19 مگر اینکه اقدام گرفته شد و خواستار آن شدند که مقامات فدرال را بیش از کسب و توزیع لوازم پزشکی برای جلوگیری از ایالت داشتن به رقابت با یکدیگر برای خرید تجهیزات ضروری.

او به پایان رسید آدرس خود را با تشبیه بحران به چالش های مواجه شده توسط “بزرگترین نسل” که جان سالم به در جنگ جهانی دوم و قول داد: “ما قصد داریم برای غلبه بر این آمریکا خواهد بود که بیشتر برای آن است.”

“[این] رهبری واقعی از نوع رئیس جمهور ایالات متحده باید در اختیار مردم آمریکا در طول این بحران اما هنوز نمی” کارل برنشتاین سابق واشنگتن پست و روزنامه نگار که شکست رسوایی واترگیت گفت Stelter.

“ما به نیویورک خوش شانس را به یک رهبر مانند فرماندار کومو در این بحران” مارک رافالو بازیگر و تغییر آب و هوا فعال گفت: در یک صدای جیر جیر که تکرار دیگران مقایسه او مطلوب به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Cuomo, 62, پسر سه اصطلاح فرماندار نیویورک ماریو کومو و برادر روزنامه نگار, Chris Cuomo, سی ان ان لنگر با آنها مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب درگیر شدند. او نه سال در فرمانداری عمارت او را توسعه داده است شهرت صریح صحبت کردن, اما همچنین برنده ستایش برای نشان دادن شخصی و اطمینان بخش در تن است که به ميدان آمده است در یک سری از جلسات این هفته است.

روز یکشنبه او اختصاص بخشی از کنفرانس مطبوعاتی خود به تاثیر عاطفی که خود انزوا بود داشتن در خانواده, به خصوص در حال مستور با هم برای مدت طولانی از زمان. “این پیچیده” او اذعان کرد. “من به تنهایی زندگی می کنند من حتی اذیت شدن با سگ.”

به امید کومو تا به حال این پیام: “آن را به سخت وجود دارد شکی نیست. اما در همان زمان آن را در حال رفتن به خوب است. فروشگاه های مواد غذایی در حال رفتن به تابع وجود دارد رفتن به مواد غذایی سیستم های حمل و نقل در حال رفتن به عملکرد داروخانه ها در حال رفتن به باز کردن. تمام خدمات ضروری خواهد بود نگهداری می شود.

“وجود ندارد رفتن به هرج و مرج وجود ندارد رفتن به هرج و مرج. منظور و عملکرد خواهد شد. زندگی در حال رفتن به در, متفاوت, اما زندگی در حال رفتن به. بنابراین یک نفس عمیق بکشید در همه است.”

در شاید یکی دیگر از نشانه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن است با الهام از فرماندار مدیریت بحران توانایی های کومو نام داشت به طرز محسوسی وجود ندارد و از یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور روز یکشنبه با حمله به دیگر رهبران دولت برای درک “کاستی”. پیش از آن در هفته جفت ارز رد و بدل شده بود توییتر, توهین با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که کومو نیاز به “کار بیشتر” و فرماندار خوراکی برگشت: “شما باید برای انجام کاری. شما قرار بود رئیس جمهور.”

در روزهای اخیر تن بوده است که آشتی جویانه با دو مرد گرفتن نوبت به تعریف هر یک از دیگر.

کومو گفت: او رسیده بود دست خود را خارج استعاری به مغلوب ساختن پیشی جستن: “اگر شما می تواند کمک به مردم من اگر شما می توانید کمک به کشور, God bless you,” او گفت:. “ما همه آمریکایی ها. هیچ چیز دیگری مهم در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im