کومو ترک کردن در هوای آزاد, نوشیدن در نیویورک میله

نیویورک رستوران ها و بارها در تلاش برای شناور ماندن با اسکلت کارکنان و کاهش takeout تحویل و ناهارخوری, دچار ضربه دیگر در روز پنج شنبه زمانی که رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو قرار داده و محدودیت های جدید در توانایی خود را برای خدمت به الکل است.

مهم ترین محدودیت و ممنوعیت فروش الکل به مشتریان که نمی همچنین خرید مواد غذایی. در زمان عادی تنقلات مانند ذرت بو داده و شور خواهد کرد که نیاز است اما در محیط فعلی آنها نیست آقای کومو در مصاحبه ای گفت: پس از اعلام.

کافه ها و رستوران ها ارائه ناهار خوری در خدمت باید چیزی بیشتر از نزدیک شبیه یک غذا با هر گونه الکل آقای کومو گفت: در مصاحبه. یک مالک در خدمت یک کیسه چیپس سیب زمینی با یک زن و شوهر از آبجو را نقض کرد.

اندرو Rigie مدیر اجرایی NYC مهمان نوازی داد یک گروه تجارت پیش بینی شده است که حکومت را به ایجاد امنیت عمومی مشکلات.

“منع مردم نشسته در یک جدول از داشتن یک آبجو در یک روز گرم تابستان مگر اینکه سفارش غذا معکوس است” آقای Rigie گفت. “مردم را به سادگی جذب به stoops خیابان ها و پارک ها با باز کردن ظروف کمتر ایجاد شرایط ایمن در جای دیگر.”

این قانون در حال حاضر اعمال می شود به به به الکل سفارشات. اما معلوم نیست که چگونه به شدت کافه ها و رستوران ها از جان گذشته برای جبران خرد کردن ضرر و زیان مالی شد مطیع آن و یا چگونه به طور جدی آن را در حال اجرا. در حال حاضر آن را نیز پوشش می دهد سفارشات مصرف در رستوران فضای باز صندلی.

در یک مربوط به حرکت آقای کومو گفت: وجود خواهد داشت افزایش نظارت های موجود و حکومت است که تا به حال شده است به طور گسترده ای مسخره: کاربران باید صندلی. هیچ ایستاده و طولانی با نوشیدنی در دست خواهد شد مجاز است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • چهار کشور به حساب دو سوم از جهان موارد است.
  • هکرها روسیه شده اند با استفاده از نیزه فیشینگ و نرم افزارهای مخرب برای هدف قرار دادن آمریکا و کانادا قرار گرفتند.
  • کاخ سفید وزیر مطبوعات می گوید: “علم باید در راه ایستاده’ بازگشایی مدارس.

“بدون غذا ؟ سپس بدون الکل” آقای کومو گفت: “در اخبار صبح جلسه مطبوعاتی که در آن او اعلام كردم.

فرماندار گفت: در این جلسه که حرکت می کند که می توانند در سطح ایالت قرار بود به اجرا اجتماعی فاصله و با پوشیدن پوشش صورت و برای جلوگیری از دوم coronavirus موج در آنچه که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده در اوایل این سال است.

آقای کومو و دیگران بیان شده هشدار در مورد صحنه های گرفته شده در عکس ها و فیلم هایی که به اشتراک گذاشته شد به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی از گروه های بزرگ جمع آوری شده در شرق روستا و جهنم آشپزخانه در منهتن و مناطق بروکلین و کوئینز با کمی آشکار توجه به حفظ فاصله اجتماعی.

“این اشتباه است” آقای کومو گفت: در اخبار جلسه. “این خطرناک است. خودخواه. این غیر قابل قبول است. آن را نیز غیر قانونی است.”

“مفهوم در اینجا بود که کافه ها و رستوران ها خواهد بود و مجاز به انجام غذاخوری” او ادامه داد. “است که یک ناهار خوری وضعیت. شما با چند نفر شما نشستن در یک جدول و شما باید یک وعده غذایی. که محدود کردن قرار گرفتن در معرض به مردم در آن جدول و سپس جداول اجتماعی فاصله گرفته.”

به جای فرماندار گفت: “اگر شما در حال خوردن یک وعده غذایی و شما فقط نوشیدن و سپس آن را فقط یک بار و مردم mingling و از آنها جدا نیست و فردی جداول و این چیزی است که ما می بینیم.”

از رستوران ها و کافه در شهر نیویورک اجازه داده شد برای باز کردن برای خدمات در ژوئن 22, جمعیت کثیری از مردم که تا به حال تا حد زیادی گیر شده است در خانه برای ماه پر از خیابان های محله های سنگین با کافه ها و رستوران ها به نوشیدن و معاشرت.

در این مصاحبه آقای کومو با اشاره به چند مسائل مربوط به او امیدوار سرکوب می آدرس: میله که در خدمت به الکل به-بروید و سپس اجازه دهید مشتریان با تنبلی حرکت کردن و نوشیدن در نزدیکی; میله است که سعی کنید برای عبور از تنقلات به عنوان “ناهار خوری” برای مشتریان و میله که حتی نمی زحمت انجام آن است.

“ما گفت: فضای باز ناهار خوری,” او گفت:. “ما نمی گویند, هوای آزاد, میله های زندان است.”

دولت مشروب اقتدار محققان را اجرای قوانین و مقامات محلی انتظار می رود به انجام همان آقای کومو گفت: در مصاحبه. هر استقرار که دریافت سه تخلفات تعطیل خواهد شد و به ویژه نقض فاحش می تواند در نتیجه فوری از دست دادن یک مشروب مجوز و یا بسته شدن قبل از یک سوم نقض.

برای صنعت مواد غذایی خدمات — یک بخش است که بسیار حیاتی برای شهر نیویورک, هویت در هزاران راه و روش دیده است 189,000 کارگران گذاشته و یا furloughed در مارس و آوریل — فرماندار اعلام شد دومین عمده شکست در هفته های اخیر.

رستوران ها و بارها شده بود آماده بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در هفته گذشته در کاهش ظرفیت و با محدودیت های دیگر به این شهر نقل مکان کرد و به سمت فاز چهارم از بازگشایی روند.

اما در جولای 1, شهردار, بیل د Blasio, در مشورت با آقای کومو متوقف بازگشت از داخل سالن ناهار خوری به طور نامحدود به عنوان تعدادی از ویروس موارد یافت در آمده است که نقل مکان کرده بود با سرعت بیشتری به آن اجازه می دهد بالا بردن شبح موج دوم از عفونت در نیویورک است.

ملیسا Fleischut رئیس جمهور از نیویورک, رستوران, انجمن گروه تجارت گفت: او گیج فرماندار اعلام و فقدان اطلاعات گیج کننده بود.

“ما در حال تلاش برای روشن شدن دقیقا آنچه که او به معنای این” خانم Fleischut گفت: “ما در حال گرفتن سوالات در حال حاضر از مردمی:” یک بسته چیپس ، باریک جیم مواد غذایی ؟ چه مواد غذایی؟'”

آقای Rigie از مهمان نوازی داد همچنین در زمان موضوع را با فرماندار برای قرار دادن بیش از حد از تعهد برای اجرای اجتماعی-دورى و بهداشت عمومی قوانین در کافه ها و رستوران داران و کارکنان.

“کسب و کار نیاز به مسئول فعالیت در اموال خود را,” او گفت:. “اما قطعا کارکنان نمی تواند deputized به پلیس خیابان.”

در فیتزجرالد میخانه در خیابان سوم در منهتن Kips Bay محله اعلام شده Denis فیتزجرالد, صاحب, فکر می کنم از یکی از خود را به طور منظم: یک مرد در 70s که متوقف می شود توسط هر شب پس از شام به نشستن و دو تا آبجو.

“اگر این مقررات جدید را به عنوان آنها به نظر می رسد” آقای فیتز جرالد گفت: “این بدان معناست که ما نمی توانیم او خدمت می کنند.”

فیتزجرالد را ارائه می کند این نوع از مواد غذایی که واجد شرایط زیر آقای کومو قوانین: انتشارات کالاهای اساسی مانند پای چوپان و ماهی و چیپس خدمت در بداهه خیابان صندلی داخل آلاچیق مد پلاستیک موانع.

“آن را مانند میله های زندان وجود ندارد” آقای فیتزجرالد گفت. “همه چیز ناهار خوری در حال حاضر.”

فرماندار اعلام کرد که فقط از آخرین در یک سری از تغییر مورد نیاز است. ایمیل با دستورالعمل های مختلف از سازمان های دولتی می رسند در نیمه شب — اگرچه هیچ کدام تا کنون در مورد قوانین اعلام شده در روز پنج شنبه و امکان داخل سالن ناهار خوری باقی می ماند به دور از خاص.

“ما با استخدام شش نفر پشت در آماده سازی برای داخل سالن ناهار خوری” آقای فیتزجرالد گفت. “دو روز بعد به ما گفتند” نه داخل سالن ناهار خوری.'”

بیش از هر چیز او گفت: او می خواهد شفافیت و ثبات از مقامات منتخب و تنظیم کننده.

“ما قطعا انجام بخشی از ما,” او گفت:. “ما بسته کسب و کار ما را برای چهار ماه.”

لوئیس Ferré-Sadurní متی Haag و شان Piccoli کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de