کومو و د Blasio همچنان به مشاجره بیش از بسته شدن مدارس: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • فرماندار کومو و شهردار de Blasio همچنان مخالف در شهر نیویورک مدارس.
  • 758 بیشتر افراد کشته شده در نیویورک آوردن مجموع مرده از coronavirus در دولت به 9,385.
  • شهردار De Blasio اعلام جدید تست سایت در سخت ضربه جوامع است.
  • نیوجرسی التماس کرد برای کمک به. دو صد خارج از دولت امدادگران وارد شده است.
  • آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.
اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

فرماندار کومو و شهردار de Blasio همچنان مخالف در شهر نیویورک مدارس.

یک روز پس از شهردار, بیل د Blasio گفت که شهر نیویورک مدارس خواهد بود بسته باقی مانده از سال تحصیلی فرماندار Andrew M. کومو همچنان به اصرار دارند که تصمیم نهایی او بود.

“ما نمی خواهد باز مدارس یک دقیقه زودتر از آنها باید باز شود اما ما باز نمی شود و مدارس یک دقیقه بعد از آنها باید باز هم” فرماندار گفت:.

“من نمی دانم آنچه که ما انجام خواهد شد در ماه ژوئن,” او اضافه شده در ظاهری ملامت به شهردار. “هیچ کس نمی داند آنچه که ما انجام خواهد شد در ماه ژوئن است.”

پرسید: اگر او تا به حال هیچ برنامه ای برای اعلام تعطیلی مدارس, آقای کومو demurred.

“ما که در آن ما هستند,” او گفت:. “ما که در آن ما شد.”

بازگشایی مدارس کسب و کار و حمل و نقل بود هماهنگ منطقه ای چون “شما نمی توانید راه اندازی مجدد اقتصاد بدون به طور کامل راه اندازی مجدد مدارس” آقای کومو گفت.

در اوایل روز شنبه آقای د Blasio گفت که فرماندار “انجام یک کار بسیار خوب در این بحران” اما روشن بود که مدارس باید بسته شود تا سپتامبر است.

شهردار بیل د Blasio اول اعلام تعطیلی در روز شنبه به ظاهر تایید که بیش از سه ماه به طور منظم تحصیل برای 1.1 میلیون کودک از دست رفته خواهد بود چرا که از coronavirus. در یک شنبه شب مصاحبه او گفت که به اتهام او در این شهر سیستم مدرسه همراه با مدارس صدراعظم, Richard A. Carranza.

اما آقای کومو مشاوران باید اصرار داشت که آقای د Blasio ندارد اختیارات قانونی برای تمدید تعطیلی مدارس.

شهردار گفت که او تا به حال یک وظیفه به کودکان در شهر نیویورک است.

“این است که یک حقوقی یا قضایی سوال,” او گفت:. “این یک اخلاقی سوال است.”

تصمیم به گسترش بسته را اضافه کنید به یک چالش بزرگ برای حدود 1,800 مدارس سراسر شهرستان را پنج بخش نیویورک که درهم برای تنظیم از راه دور آموزش از آنجایی که آنها در ابتدا بسته در مارس 16.

758 بیشتر افراد کشته شده در نیویورک آوردن مجموع مرده از coronavirus در دولت به 9,385.

آقای کومو گفت: 758 بیشتر مردم مرده بود در نیویورک آوردن مجموع کشته coronavirus در دولت به 9,385.

دیگر شاخص تر بودند مثبت فرماندار گفت: در ادامه هفته گذشته الگوی طی آن حتی به عنوان صدها نفر از مردم کشته شدند, روزانه, میزان بستری شدن در بیمارستان و سایر اطلاعات نشان می دهد که گسترش این ویروس تا به حال کاهش یافته است.

فرماندار در مقایسه با احساس reliving همان واقعیت روز به روز به فیلم “روز موش خرمای کوهی امریکا.”

“شما دریافت می کنید تا هر روز آن را همان روال شما تقریبا از دست دادن آهنگ از آنچه که بعد از این هفته به این دلیل است که آنها لازم نیست که هر معنی هر بیشتر,” او گفت:.

دیگر به روز رسانی از فرماندار یکشنبه جلسه:

  • 8,236 افراد جدید آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن کل ایالت به 188,694.

  • 189 جدید بيماران بستری در بخش های مراقبت ويژه آوردن که زمان ایالت رقم به 5,198.

  • 110 نفر انتوبه در نیویورک دیروز آوردن مجموع رقم به 4,449 آقای کومو گفت. که حدود یک سوم از جایی که این رقم در هفته پیش.

  • 1,862 نفر ترخيص شده از نیویورک و بیمارستان است که در رقابت برای دو روز گذشته. به طور کلی آقای کومو گفت: “شما شاهد یک کاهش در تعداد اما شما در حال دیدن یک تراز وسط قرار دارد.”

آقای کومو دوباره انتقاد فدرال اقدام در پاسخ به کروناویروس گفت که پول شده بود گمراه و که کمتر سخت-آمار داده شده بود نامتناسب مقدار بودجه.

او گفت که امضای یک فرمان اجرایی در یکشنبه که مستقیم کارفرمایان ضروری در کسب و کار به ارائه کارکنان با پارچه یا فولاد ماسک صورت برای پوشیدن در هنگام تعامل با مردم است.

به عنوان او ایستاده بود به ترک اخبار جلسه خبرنگار پرسید: فرماندار که در اوایل ظاهر در یکشنبه نمی پوشیدن یک ماسک و دستکش اگر او تا به حال یک طرح باید از او دریافت کنید.

آقای کومو پاسخ داد: “من برنامه ریزی برای انجام این کار از خانه.”

شهردار De Blasio اعلام جدید تست سایت در سخت ضربه جوامع است.

شهر نیویورک در هفته گذشته منتشر شد داده های اولیه نشان می دهد که coronavirus قتل سیاه پوست و لاتین در نیویورک در دو رای آن است که کشتن سفید نیویورکی.

در یکشنبه, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر را با مراکز تست در تلاش برای شروع به رسیدگی به این اختلافات.

“ما نمی توانیم این نابرابری” او گفت:. “ما باید برای حمله به آن را با هر ابزار ما است.”

او گفت که تا پایان هفته آینده شهرستان خواهد باز کردن مراکز تست در شرق نیویورک بروکلین; Morrisania برانکس; هارلم منهتن; Jamaica, Queens; و Clifton استاتن آیلند.

آقای د Blasio گفت که با وجود ادامه مشکلات وجود دارد ادامه داد: به نشانه های دلگرم کننده در این شهرستان را به مبارزه در برابر ویروس. وی یادآور شد نیویورکی است که در هفته گذشته بوده است انتظار می رود به یکی از دردناک ترین شیوع, اما که آن را تحویل داده بود برخی از نشانه های امیدوار کننده.

“این دشوار و دردناک هفته اما آن را نیز بسیار متفاوت هفته از یکی از ما انتظار می رود و خدا را شکر که” او گفت:. یکشنبه گذشته بود یک لحظه است که ما در حال آماده شدن برای بدترین و پس از آن ما شروع به دیدن برخی از بهبود.”

تعداد کسانی که نیاز به انتوبه به صورت روزانه ادامه به سقوط به پایین از بین 200 و 300 بيمار در روز به حدود 70 نفر در یک روز, او گفت:. او افزود که این شهر تا به حال به اندازه کافی بزرگ عرضه هواکش برای دریافت از طریق روز.

آقای د Blasio تکرار شده است که پیشرفت در مبارزه با این ویروس شد و مشروط به تست بیشتر چیزی که این شهر را ندارد قابلیت ارائه به صورت خود را.

“ما همچنان به تمنایی برای تست بیشتر,” او گفت:. “هنوز نمی آمد در هر نقطه در نزدیکی اعداد است که ما نیاز داریم.”

او گفت که او در ادامه به درخواست کاخ سفید و FEMA برای تست بیشتر.

“ما باید این تست برای کمک به ما در حرکت به سمت آن مرحله بعدی که در آن ما از گسترده انتقال coronavirus و حرکت به سطح پایین انتقال,” او گفت:.

او گفت که همه کارگران شهرستان که تا به حال در تماس با عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت شروع دوشنبه.

نیوجرسی التماس کرد برای کمک به. دو صد خارج از دولت امدادگران وارد شده است.

ترسیده بودند coronavirus همه گیر نیوجرسی مقامات هفته گذشته التماس برای حرفه ای پزشکی از کشورهای دیگر را به کمک آنها آمده.

روز جمعه صبح 75 آمبولانس با پلاک از مکان به عنوان دور به عنوان مینه سوتا و گرجستان شروع شد به خط تا در ورزشگاه MetLife در شرق رادرفورد. نزدیک به 200 متخصصین و تکنسین های پزشکی اورژانس ایستاده بود و آماده برای کمک به نیوجرسی را تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

“این یک نعمت غیر مترقبه به آنها را در اینجا گفت:” جان Grembowiec مدیر خدمات پزشکی اورژانس به بیمارستان دانشگاه در نیوآرک.

آقای Grembowiec که تیم کمک کرد منجر به بازدید از خدمه به شهرستان کاروان-مد چراغ های اضطراری گفت: مردم استقبال آنها با هیاهو.

“همسایه ها بودند با تکان دادن و باد بوسه, اتومبیل بودند beeping خود شاخ و مردم فریاد می زدند:” شما بروید! شما بروید!'” آقای Grembowiec گفت. “و مردم ما که خیلی خسته بود و اشک در چشم خود را به دلیل این بود که سواره نظام آمدن به آنها را نجات.”

اگر چه نیوجرسی خود را در سطح ایالت نیروی کار است که می تواند ارسال تقویت از یک منطقه به منطقه دیگر بسیاری از خدمه خود را غرق شده اند بحران است. روز سه شنبه وزارت بهداشت و درمان از مقامات وزارت امور خارجه تماس سازمان مدیریت اضطراری فدرال که پس از آن تبدیل به یک شبکه در سراسر کشور و درخواست داوطلبان گفت: Mike Bascom یک عضو از نیروی کار.

کوین اندرسون سرپرست عملیات برای پزشکی آمریکا پاسخ است که FEMA قرارداد یکی از کسانی که تلفن را برداشت.

شما ممکن است از دست ندهید تولد و یا سالگرد اما جامعه اولویت,” او گفت:. “ما به آن عادت کرده اند.”

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ Jan هافمن, Azi Paybarah ادگار Sandoval, Eliza شاپیرو تریسی Tully و کتی ون Syckle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>