CS Lewis را از دست داده و نامه ها نشان می دهد که چگونه مرگ همسر را آزمایش ایمان خود راتراژدی بزرگ CS Lewis زندگی از دست دادن همسرش, شادی Davidman به سرطان در سال 1960. مرگ او آزمایش ایمان از تواریخ از نارنیا نویسنده که او نیز برجسته مسیحی متفکر.

در حال حاضر یک کش قبلا منتشر نشده نامه از لوئیس نوشته شده در ماه قبل از مرگ خود را نشان می دهد که تا چه حد خود را در غم و اندوه باقی مانده خام حتی به عنوان او مواجه خود جسمی و کاهش مرگ و میر.

در سال 1963 نامه به دانشمند آمریکایی توماس ون Osdall با او زده مکاتبات در اواخر عمر این نویسنده نوشت: غم و اندوه خود را به یاد بگیرند که ون Osdall تنها فرزند توماس کشته شده بودند در یک تصادف رانندگی در سن 18 سالگی در سال 1962.

لوئیس یادآوری خود را در غم و اندوه خود را در مرگ همسر نوشت: “شما بگویید یک داستان در حال حرکت. من بیش از حد از دست داده اند و چیزی که من بیشتر دوست داشتم. به راستی مگر ما مرگ جوان ما بیشتر انجام دهید. ما باید قبل از مرگ آنها و یا آنها را ببینید قبل از مرگ ما. و هنگامی که ما آرزو و چگونه agonizingly کنیم, چگونه ای دائمی! – آن را به طور کامل برای خودمان برای ما sakes ایشان نیست.”
Joy Davidman

Davidman به عنوان یک شاعر جوان و فن زندگی در ایالت نیویورک شروع به نوشتن لوئیس در سال 1950. ازدواج آنها در سال 1956. هنگامی که او درگذشت سرطان استخوان, Lewis نوشت: غم و اندوه مشاهدهخود را کلاسیک 1961 کار در عزاداری و چگونه ایمان می تواند به زنده ماندن آن است. کتاب کمک الهام بخش یک فیلم تلویزیونی و مرحله بازی Shadowlandsو نامزد جایزه اسکار در سال 1993 فیلمی به همین نام با بازی آنتونی هاپکینز و Debra Winger.

جدید حروف – دو ون Osdall و سه توسط لوئیس برخی از این گذشته او تا کنون نوشت: – نشان می دهد که این سوالات که احسان لوئیس سپس ادامه داد: برای تسلط بر افکار خود را به پایان. نامه ها در مورخ بین 27 مارس 26 اکتبر 1963. لوئیس درگذشت تنها چند هفته بعد در 22 نوامبر و حروف را حس او چگونه خود را صرف نهایی روز.

اگر چه او دعوت کرده بود ون Osdall استاد شیمی در اشلند دانشگاه اوهایو به دیدار او در بریتانیا او همچنین گفت که او جدی فیزیکی کاهش: “زندگی من دستخوش یک تغییر بزرگ است,” او نوشت. “من تقریبا مرده بود در ماه جولای و من در حال حاضر استعفا داد و تمام قرار ملاقات من و زندگی می کنند در یک طبقه از این خانه به عنوان یک نامعتبر است.”

ون Osdall درگذشت در سال 2001 و حروف پیدا شد چند سال بعد و با توجه به دانشگاه خود که آنها را در به مایکل پترسون استاد فلسفه در اسبوری کلامی حوزه علمیه در کنتاکی.

پترسون متوجه اهمیت این مکاتبات به عنوان به زودی به عنوان او آن را دیدم او گفت: Observer: “این دانشگاه به نام من به ارزیابی حروف و به من اجازه برای اولین بار به افشای این به لوئیس فن پایه و به جهان است.”

او آنها را منتشر خواهد کرد در آینده کتاب CS Lewis و از جهان بینی مسیحیبود منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد در ماه آینده.

پترسون گفت: “با وجود حجم لوئیس نامه های خارج وجود دارد – و در حال حاضر پنج دیگران نشان می دهد. فقط برای دیدن دست خط شما کمی حس … Lewis شخصیت. او بسیار شدید است اما گاهی فرد. که می آید در سراسر.”

بین سال های 1954 تا 1963 لوئیس استاد بود از قرون وسطی و رنسانس زبان انگلیسی در دانشگاه کمبریج است. اگر چه بهترین و شناخته شده برای کودکان, اماتور, شیر, جادوگر و کمد لباساو همچنین نوشت گسترده در علم و رابطه آن با ایمان مسیحی و به طور کلی فرهنگ است.

ایمان خود را مورد آزمایش قرار گرفت و پس از Davidman مرگ اما پترسون معتقد است که باورهای خود را برگزار قوی است. خود کلامی سوال در مورد درد و رنج و مرگ او را سوار به درک عقلانی خود را ایمان “کمی متفاوت فکری” او گفت:. “یکی از این نامه ها نشان می دهد ایمان خود را نیست نابود شود. او صحبت کردن خارج از چارچوب ایمان است.”

مکاتبات بین ون Osdall و لوئیس بر خاست تا زمانی که دانشمند نوشت: برای مشاوره در برنامه ریزی کتاب در مورد علم و ایمان مسیحی است. به عنوان همکار و دانشگاهیان مؤمن مسیحیان دو مرد رفت و به کشف خود و منافع متقابل در علم و الهیات قبل از پیدا کردن خود های خصوصی افکار در مرگ عزیزان.

در نامه های خود را ون Osdall مطرح شده این سوال: “آیا می توانم آن را که علم و الهیات در واقع سفر همان جاده ای که روزی هر دو را ملاقات کرد؟”
The Lion, the Witch and the Wardrobe

به نقل از لوئیس در سال 1947 کتاب معجزه – “مردان شد, علمی چرا که آنها انتظار می رود قانون در طبیعت” – آمریکا پرسید: “آیا نگرانی خود را در این نقطه با مشکلات از عدم قطعیت موج و ذره معضل احتمال و رایگان خواهد شد؟”

لوئیس با نوعی تواضع پاسخ داد: “من flattered که شما باید مایل به استفاده از من و نه ناشی سخنان… زمانی که من صحبت در مورد فرضیه یک یاغی ‘subnature” من قطعا تا به حال در ذهن ” عدم قطعیت موج و ذره معضل نیست رایگان خواهد…

“البته شما ‘به مشکل اجرا’ اما بنابراین شما خواهد شد قطعا در هر کار ارزش نوشتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im