کشتی کروز Coronavirus شیوع برگ خدمه جایی برای پنهان

یوکوهاما ژاپن — به عنوان coronavirus موارد به سرعت در حال تکثیر در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانم را بیش از 2500 مسافر در هیئت مدیره زندگی در موثر انزوا. آنها دریافت وعده های غذایی خود را در کابین. آنها را نگه دارید رسما موظف فاصله شش فوت از یکدیگر برای چند دقیقه در هر روز زمانی که آنها مجاز بر روی عرشه برای پیاده روی است.

در زیر عرشه وضعیت متفاوت است. وجود دارد صدها نفر از خدمه در حال غذا خوردن, زندگی و کار آرنج به آرنج به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن زندگی راحت به عنوان امکان پذیر است برای کسانی که در بالا. خط آنها را به صورت ساده بوفه غذا و پس از آن نشستن و با هم به خوردن. دستشویی و حمام مشترک تا چهار نفر و کابین اغلب توسط دو.

این شرایط را مطرح ترس که یک قرنطینه به منظور متوقف کردن ویروس گسترش در هیئت مدیره و حفظ سرایت از گسترش در ژاپن در سواحل است که به خطر انداختن سلامت و ایمنی خدمه.

کشتی است که تحت دو هفته قرنطینه در بندر یوکوهاما تبدیل به میزبان به بالاترین غلظت از coronavirus موارد خارج از چین, کانون شیوع. خطر ابتلا به خدمه و مسافران به طور چشمگیری تقویت شده در روز دوشنبه به ژاپن وزارت بهداشت گفت که اضافی 65 نفر تست مثبت برای این ویروس تقریبا دو برابر مجموع به 135.

در میان آنها حداقل 10 خدمه آلوده شده اند با پنج مورد اعلام کرد در روز یکشنبه و پنج در روز دوشنبه. با توجه به کارکنان آلوده خدمه شناسایی شده در روز یکشنبه بوده است غذا خوردن در ظروف سرباز یا مسافر سالن در کنار همکاران خود.

بر خلاف مسافران آنها در خدمت بسیاری از آنها می آیند از کشورهای ثروتمند کشتی کارکنان هستند به شدت از کشورهای در حال توسعه مانند هند و فیلیپین. آنها دریافت نکرده همان توجه جهانی به عنوان مسافر از کشورها مانند ایالات متحده و استرالیا و بریتانیا که رسانه های اجتماعی نوشته شده اند به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده.

در یک ویدیو ارسال به Facebook در دوشنبه Binay کومار سرکار که با این نسخهها کار در کشتی نگارخانه تهیه غذا و شستن ظروف خواسته دولت هند برای کمک به او و همکارانش کردن کشتی قبل از این ویروس گسترش بیشتر است. وجود دارد 132 سرخپوستان در میان خدمه بیش از 1000.

کشتی مانند یک “شهر کوچک” آقای سرکار گفت: در Facebook چت و آن را “بسیار آسان” به گسترش ویروس.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

در پاسخ به ایمیل فرستاده سوال یک نماینده از شاهزاده Cruises که در عمل الماس شاهزاده خانم گفت که تمام خدمه “بسیار آموزش دیده در ایمنی و استانداردهای بهداشت عمومی.” بدون ارائه جزئیات این نماینده افزود که شرکت “اجرای فرآیندهای توسعه در هماهنگی با مقامات بهداشت عمومی به حمایت از بالا مورد نیاز از این وضعیت است.”

در برخی از راه, کشتی کروز قرنطینه مشابه و البته با یک مقدار کوچکتر از مردم به مستند ووهان, چین, که در آن همه گیری آغاز شد. در ووهان و اطراف آن در استان هوبئی مقامات منع نزدیک به 50 میلیون نفر از خروج و موارد هنوز هم وجود دارد افزایش به عنوان اعضای خانواده آلوده کردن هر یک از دیگر.

“مشابه این وضعیت در ووهان اما در مقیاس کوچکتر با quarantining کشتی خدمه هستند که مجبور به ماندن با هم که باعث افزایش احتمال انتقال” گفت: John B. لینچ یک دانشیار بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن است. “ما باید به یاد داشته باشید که قرنطينه محافظت از کسانی که در خارج از قرنطینه و نه کسانی که در درون.”

کارشناسان دیگر گفت: سرپرستان در کشتی مورد نیاز برای اجرای دقیق سیاست های بهداشت از جمله مکرر دست شستن. هر دو مسافر و خدمه نیز باید “حفظ فاصله از دیگران و اجتناب از تجمع گفت:” دکتر پیتر رابینوویتز که همکاری مدیر دانشگاه واشنگتن MetaCenter برای آمادگی همه گیر و جهانی سلامت و امنیت.

اعضای خدمه که صحبت به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را گفت: آنها ارائه شده بود با ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست اما با توجه به کمی آموزش در مورد چگونه به کاهش شانس خود را از عفونت در یک وضعیت این قدر.

مانند مسافران به آنها داده شده است دماسنج و گفت: برای نظارت بر خود به خود درجه حرارت و گزارش اگر آنها دچار تب. آنها بدون دریافت راهنمایی های جدید پس از قرنطینه شروع یک هفته پیش به گفته یک کارمند.

مسافر گفت: آنها سپاسگزار به خدمه اما همچنین نگران است که کارکنان حتی اگر آنها با پوشیدن دنده محافظ هنگامی که وارد کابین ممکن است عبور عفونت به افراد جدا شده در داخل.

روز دوشنبه مسافران داده شد جدید ماسک طراحی شده برای فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد و همچنین به عنوان بسته دستمال مرطوب الکل. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا نیز با ارسال نامه ای به مسافران ارائه مشاوره به آنها را به پوشیدن ماسک صورت اگر آنها به اشتراک گذاشته شده کابین با دیگر مسافران و جلوگیری از های شخصی آیتم های خانگی.

ژاپن وزارت بهداشت گفت: تا کنون آن را تا به حال تست شده 439 نفر در کشتی برای کوروناویروس. که برگ بیش از 3000 که آزمایش نشده دریافت تنها اولیه سلامت در چک.

مقامات ژاپن گفته اند که آنها نمی باید از این ظرفیت برای تست هر کس در کشتی. اما روز یکشنبه, وزیر بهداشت, Katsunobu کاتو گفت: وزارت او نیاز به در نظر بگیرید که آیا آن را می تواند انجام این کار است.

در هنگ کنگ که در آن یکی دیگر از کشتی کروز جهان رویای برگزار شده است در بندر در حدود 1800 نفر از اعضای خدمه سرنشین تست شد و برای coronavirus پس از این مقامات گفت که آلوده مسافران بود متحرك در Jan. 24 در گوانگژو استان چین است.

هنگامی که کشتی وارد هنگ کنگ چهارشنبه گذشته در یک متعاقب آن سفر مقامات بهداشتی برای اولین بار تست شده کسانی که تا به حال تب و یا نشان داد علائم ویروس. همه کسانی که آزمون اولیه برگشتم منفی اما از فراوانی احتیاط هنگ کنگ بهداشت مقامات تصمیم به تست تمام خدمه.

کارشناسان گفت: مسئولان نیز باید تست هر کس در هیئت مدیره الماس شاهزاده در یوکوهاما.

“آن است که بسیار ممکن است که عفونت شده است منتقل می شود در کشتی” گفت: Harue اوکادا استاد بهداشت عمومی در Hakuoh دانشگاه در Tochigi ریاست. او اضافه کرد که آن را دشوار است برای شناسایی افرادی که در معرض شده بود به افراد آلوده از جمله کسانی که در تماس با افراد دیگر در طول ساحل گشت و گذار.

“علاوه بر این که فرض بر این است که وجود دارد بدون علامت است اما افراد آلوده به ویروس آزمون لازم است” دکتر اوکادا گفت.

کشتی کروز ترمینال که در آن الماس شاهزاده لنگر انداخت بسته شده است. در دوشنبه, مرتب کردن بر اساس اتاق جنگ تنظیم شده است تا جایی که حدود ده نفر نشسته در کامپیوتر و گوشی های.

برخی از آنها عینک کت که شناسایی آنها به عنوان اعضای یک حمایت روانی تیم است. اتاق را دیوار های گچ بری با نوار قصاب کاغذ که در آن اطلاعات مربوط به بيماران و یک جدول زمانی بوده است و با شتاب در ضخیم سیاه و سفید نشانگر.

در بندر, دختر مسافر تلاش برای رساندن آب و غذا به مادر مسن که او گفت: تا به حال تب و داشتن مشکل گرفتن توجه از کارکنان پزشکی.

“او احساس بیمار. من امیدوارم که او می تواند پیاده به زودی” زن Etsuko Takashima گفت: از طریق اشک او به عنوان صحبت در مورد مادرش, Ayako Jinnai, 84. “حداقل من امیدوارم که او می تواند یک قطره تزریق در اتاق پزشکی در کشتی. من فکر نمی کنم او در زمان بیماری شناخته شده به کارکنان است.”

بن دولی گزارش از یوکوهاما و Motoko غنی از توکیو است. Makiko Inoue, Eimi Yamamitsu و Hisako Ueno کمک گزارش از توکیو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>