کشتی کروز منتظر خاموش کالیفرنیا به عنوان هلیکوپتر ارائه coronavirus آزمونمسافران در یک گرند شاهزاده کشتی کروز مرتبط با اولین مرگ ناشی از کروناویروس در کالیفرنیا باقی مانده در سواحل در روز پنج شنبه به عنوان مقامات ایالات متحده کار می کرد برای تست برخی از کسانی که روی.

یک هلیکوپتر گارد ساحلی راه اندازی شد به ارائه کیت های آزمایش برای کشتی کروز و سپس آنها را به عقب پرواز به یک آزمایشگاه بعد در روز. در حالی که کشتی 2,422 مسافران و 1,111 خدمه پردازنده با توجه به خط کروز, کمتر از 100 تا کنون شناسایی شده برای تست.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” گفت: Gavin Newsom, کالیفرنیا فرماندار در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

مرگ 71 سال در روز چهارشنبه برای اولین بار بود USfatality گزارش خارج از واشنگتن آوردن تعداد به 11 و ارشاد فرماندار کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری است. دولت مبارزه با این ویروس در چند جبهه با 53 مورد تأیید.

مردی که مرده بود و یکی از سه نفر که تست مثبت برای coronavirus پس از سفر در یک رفت و برگشت Grand شاهزاده خانم کروز از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه گذشته.

پس از کشتی لنگر انداخت در سان فرانسیسکو در 21 فوریه بیش از هزاران مسافر سوار و هزاران نفر دلپذیر است. این کشتی پس از آن شروع به رفت و برگشت سفر به هاوایی.

یکی دیگر از قبلی مسافر نیز در بیمارستان بستری شده است. خط کروز گفت که هیچ موردی از این ویروس تا به حال تایید شده است در میان کسانی که هنوز در این کشتی است اما که برخی از مسافران را تا به حال تجربه علائم شبه آنفولانزا.

در برگشت از سفر هاوایی, 11 مسافر و 10 خدمه گزارش آنفولانزا مانند علائم Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری. یک عضو خدمه اضافی که در حال خدمت در مکزیک سفر پزشکی متحرك در هاوایی با علائم شبه آنفولانزا و آزمایش منفی برای coronavirus با توجه به سن فرانسیسکو مقامات بهداشت عمومی.

در علاوه بر این به 21 نفر گزارش آنفولانزا مانند علائم مقامات برنامه ریزی برای آزمون 62 مسافران از مکزیک سفر که باقی مانده در هیئت مدیره برای هاوایی سفر و همچنین تعداد نامعلومی از خدمه. این مهمانان بودند توسط دستور خط کروز به ماندن در staterooms تا زمانی که پاک شد توسط پرسنل پزشکی.

توسط یکی از برآورد بیش از 50 درصد از مسافران که متحرك از کشتی کروز در 21 فوریه بودند کالیفرنیا, Newsom گفت: از جمله خدمه. در مجموع دولت و CDC در حال تلاش برای پیگیری کردن حدود 2500 نفر در سراسر کشور که متحرك از کشتی و می تواند در معرض خطر.

تصمیم به برگزاری کشتی دریایی آمد و به عنوان مقامات بهداشتی فدرال اعلام کرد بررسی زندگی پرستاری مراقبت در خانه در کرکلند برای تعیین اینکه آیا آن را به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت.

در ماه آوریل گذشته دولت جریمه زندگی مراقبت $67,000 بیش از عفونت-کنترل کمبود زیر دو آنفولانزا شیوع بیماری که مبتلا 17 بیماران و کارکنان.

حداقل 70 coronavirus موارد گزارش شده در واشنگتن است. محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش در منطقه سیاتل کشف نشده برای هفته ها.

در روز پنج شنبه, ما مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار می رود به مراتب پایین تر مرگ و میر از سازمان جهانی بهداشت بین المللی برآورد 3.4 درصد – نرخ مسلما بیش از حد بالا به دلیل آن حساب نمی کند برای موارد خفیف که کشف نشده.

برت Giroir, معاون وزیر بهداشت آمریکا به جای ذکر یک مدل است که شامل موارد خفیف می گویند ما می تواند انتظار مرگ و میر در جایی بین 0.1% مانند آنفلوآنزای فصلی – و 1%.

نیویورک فرماندار اندرو کومو تایید کرد تعداد موارد در دولت دو برابر شده بود به 22. “ما در حال تلاش برای مهار آنجا که ممکن است گسترش از هر مورد پیدا کنیم – اما ما انتظار داریم بیشتر موارد,” او گفت:.

خطر بالاترین است برای افراد مسن و هر کسی با شرایط پر خطر مانند قلب یا ریه بیماری دیابت و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن از جمله از درمان سرطان.

در همین حال مقامات دولتی در واشنگتن تحت فشار را بیشتر مراحل تهاجمی در برابر شیوع بیماری از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ.

بسیاری از عمده سیاتل-منطقه کسب و کار و برخی از مدارس شروع بازیگری خود به خود از جمله 22,000-دانشجو Northshore منطقه شمال سیاتل اعلام کرد که آن را نزدیک به دو هفته به عنوان یک احتیاط.

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>