کشتی کروز مرتبط coronavirus برگزار مرگ خاموش ساحل سان فرانسیسکویک کشتی کروز مرتبط با اولین مرگ ناشی از کروناویروس در کالیفرنیا برگزار شد در سواحل سان فرانسیسکو با 21 نفر در هیئت مدیره گزارش علائم ممکن است.

مرگ 71 سال در روز چهارشنبه برای اولین بار بود ما مرگ و میر گزارش شده در خارج از واشنگتن آوردن تعداد کل مرگ و میر به 11 و ارشاد فرماندار کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری است. دولت مبارزه با این ویروس در چند جبهه با 53 مورد تأیید.

مردی که مرده بود و یکی از سه نفر که تست مثبت برای coronavirus پس از سفر در یک رفت و برگشت Grand شاهزاده خانم کروز از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه گذشته.

پس از کشتی لنگر انداخت در سان فرانسیسکو در 21 فوریه بیش از هزاران مسافر سوار و هزاران نفر دلپذیر است. این کشتی پس از آن شروع به رفت و برگشت سفر به هاوایی.

در برگشت از سفر هاوایی, 11 مسافر و 10 خدمه گزارش آنفولانزا مانند علائم گاوین Newsom, کالیفرنیا, فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری. یک عضو خدمه اضافی که در حال خدمت در مکزیک سفر پزشکی متحرك در هاوایی با علائم شبه آنفولانزا و آزمایش منفی برای coronavirus با توجه به سن فرانسیسکو مقامات بهداشت عمومی.

کشتی را وارد برنامه ریزی شده در سان فرانسیسکو در شب چهارشنبه اما مقامات خواسته است که آن را تاخیر در بازگشت خود را در حالی که گارد ساحلی آمریکا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هماهنگ تست. این طرح برای کشتی برای باقی می ماند در آبهای بین المللی در سواحل کالیفرنیا در حالی که یک هلیکوپتر پرواز تست در هیئت مدیره و سپس بازگشت و نمونه ها به آزمایشگاه برای تست.

در علاوه بر این به 21 نفر گزارش آنفولانزا مانند علائم مقامات برنامه ریزی برای آزمون 62 مسافران از مکزیک سفر که باقی مانده در هیئت مدیره برای هاوایی سفر و همچنین تعداد نامعلومی از خدمه. این مهمانان بودند توسط دستور خط کروز به ماندن در staterooms تا زمانی که پاک شد توسط پرسنل پزشکی.

توسط یکی از برآورد بیش از 50 درصد از مسافران که متحرك از کشتی کروز در 21 فوریه بودند کالیفرنیا, Newsom گفت: از جمله خدمه. در مجموع دولت و CDC در حال تلاش برای پیگیری کردن حدود 2500 نفر در سراسر کشور که متحرك از کشتی و می تواند در معرض خطر.

این یکی از عواملی است که باعث Newsom به اعلام حالت اضطراری در کالیفرنیا در روز چهارشنبه. “وجود دارد تعداد زیادی از مردم ما در حال نظارت,” او گفت:. “ما قصد داریم از طریق آن آشکار و بدیهی است که نگرانی مردم در اطراف که در یک تور که همه با هم نه فقط در کشتی بودند اما همچنین حمل و نقل با هم برجسته نیاز به تمرکز بیشتر با حدت در کسانی که ممکن است در تماس نزدیک با فردی که غم انگیز در گذشت.”

آن است که هنوز مشخص نیست که آیا مسافران خواهد بود مجبور به باقی می ماند در هیئت مدیره مانند مسافران که به دام افتاده بودند در coronavirus آلوده کشتی کروز الماس شاهزاده برای بیش از دو هفته در سواحل ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>