کروز کشتی برگزار شد خاموش کالیفرنیا برای Covid-19 تست

یک کشتی کروز با هزاران نفر از مردم در هیئت مدیره برگزار می شد در سواحل کالیفرنیا روز پنجشنبه پس از مقامات متوجه شدند که یک بیمار که درگذشت از coronavirus قبلا سفر در رگ و که برخی از مسافران و خدمه در هیئت مدیره بودند نشان علائم.

کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم تا به حال شده است بازگشت از سفر در هاوایی شد و به سمت سان فرانسیسکو زمانی که مقامات خواسته خدمه به بیکار این کشتی در سواحل. مقامات پرواز کیت های آزمایش را به کشتی که در آن ده ها تن از مردم انتظار می رود که در آزمایش ویروس است که در حال گسترش در سراسر جهان است و منجر به 11 مرگ و میر در ایالات متحده است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, که, اعلام شرایط اضطراری در کالیفرنیا در یک شنبه شب در کنفرانس خبری گفت که این آزمون خواهد بود خود را به ساحل برای نتایج است که می تواند در حال حاضر مسلم “در عرض فقط چند ساعت.”

بیمار که در Placer County, نزدیکی ساکرامنتو بود برای اولین بار به مرگ از coronavirus در کالیفرنیا و تا به حال سفر بر روی کشتی در یک سفر رفت و برگشت به خانه از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه گذشته. از حدود 2500 مسافر در کشتی است که کروز در حدود نیمی بودند کالیفرنیا فرماندار گفت.

حدود 60 مسافر از این که پا ماندند اضافی برای سفر به هاوایی شدند و هنوز هم در هیئت مدیره پنج شنبه. آن دسته از مسافران بود به آزمایش ویروس, مقامات گفت.

یازده مسافر و 10 خدمه در کشتی بودند و با نشان دادن علائم و نیز آزمایش می شود رژیم صهیونیستی است. Newsom گفت. “که تعداد قابل توجهی ممکن است درک” دامنه عفونت, او گفت:, و یا “آن را در واقع ممکن است فراوانی از احتیاط.”

بزرگ شاهزاده خانم متعلق به شاهزاده Cruises همان شرکت اجرا می شود که الماس شاهزاده خانم یک coronavirus زده کشتی کروز که احتمالا در سواحل ژاپن در ماه گذشته. این ویروس در گردش در میان بیش از 3,700 خدمه و مسافران بودند که انتظار از یک هفته دو انزوا دوره در شهرستان بندر یوکوهاما با نزدیک به 700 موارد شناسایی شده که از کشتی.

این شرکت در بیانیه ای گفت که مقامات بهداشتی را شناسایی کرده اند یک گروه از کمتر از 100 مسافر و خدمه در گراند شاهزاده خانم به آزمایش می شود قبل از ورود در سان فرانسیسکو. هیچ مورد در هیئت مدیره شده بود تایید کرد.

شرکت آموزش مسافران که ممکن است در معرض به ماندن در اتاق خود را تا زمانی که پاک شد توسط کشتی های پزشکی کارکنان.

“شما ممکن است سفارش سرویس اتاق در حالی که شما صبر کنید برای غربالگری پزشکی به تکمیل” خط کروز نوشت: در نامه ای به مسافران “و ما عذر خواهی برای هر زحمتی.”

کسی که مرده در Placer County بود 11th مرگ مربوط به این ویروس در ایالات متحده و خارج از واشنگتن است.

این مرگ و میر در ایالات متحده در حال بخش کوچکی از بیش از 3 ، 000 مرگ و میر است که باید ترسیم شده به این ویروس در سراسر جهان است. بسیاری از موارد ویروس خفیف هستند. اوایل برآورد از coronavirus مرگ و میر از چین, کانون شیوع, شده اند و در حدود 2 درصد است. به طور متوسط فصلی سویه های آنفولانزا کشتن حدود 0.1 درصد از افرادی که آلوده می شوند.

حداقل 54 نفر درمان شده اند برای coronavirus در کالیفرنیا در این سال بیشتر از هر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>