کشتی کروز اسکله در فلوریدا دو کشته و 12 تست مثبت برای coronavirusیک coronavirus زده کروز کشتی لنگر انداخت در فلوریدا در شنبه حمل دو مرده مسافران و حداقل 12 نفر که آزمایش مثبت برای Covid-19.

مرجان شاهزاده کشیده به میامی با 1000 مسافر و 878 خدمه پس در حال حاضر اجازه دسترسی به بارانداز در فورت لادردیل در روز جمعه. حداقل یک نفر بود با عجله قایق را در یک آمبولانس گرفته و به نزدیک ترین بیمارستان.

کشتی شده بود در خارج از آمریکا در آبهای انتظار برای کسب اجازه به جلو و به بندر پس از دو کشتی های دیگر غلبه سیاسی اعتراض کردم و اجازه دسترسی به بارانداز در فورت Lauderdale با چهار کشته و بسیاری از بیمار است.

مرجان شاهزاده خانم متعلق به کارناوال که همچنین دارای دو کشتی های دیگر صرف دوشنبه شناور در نزدیکی Puerto Rico. US coast guard مقامات در جنوب فلوریدا را تکذیب کرد کشتی از سمت راست به جلو و به فورت Lauderdale.

“بر اساس شرایط خطرناک در هیئت مدیره کشتی خود را در” جنوب فلوریدا گارد ساحلی گفت: در سفارش به این شرکت به دست آمده توسط میامی هرالد “من مصمم به کشتی خود را یک خطر غیر قابل قبول در پزشکی اورژانس با توجه به ذاتی و احتمال انتقال Covid-19 سرنشین که ارائه یک خطر برای ایمنی پرسنل خود را روی کشتی اولین پاسخ دهندگان و بنادر در هفتم منطقه است.”

جنوب کالیفرنیا ساکن لری Bessler شده است که تلاش دیوانه وار برای رسیدن مادر و ناپدری کردن کشتی برای هفته گفت: نگهبان حداقل یکی از موارد مرگ و میر پردازنده یک زن از کارولینای جنوبی به عنوان گارد ساحلی بود و انکار حق به حوض. زن دیگر که فوت شد از فلوریدا, او گفت:.
Leslie Goldstein and Jerry Goldstein on the Coral Princess.

“اعضای خانواده ها را ویران کرد و با ناباوری گفت:” Bessler, که گفت که او تا به حال بحث شده است که این وضعیت با دیگر خانواده های مسافران در Facebook ، “چگونه می تواند از ساحل [نگهبان] انکار این افراد دسترسی به کشور خود را زمانی که آنها در خارج وجود دارد در حال مرگ؟”

هلند امریکا Zandaam و روتردام قادر به خالی کردن مسافران در روز جمعه پس از روز از زمان مذاکرات با سیاستمداران از جمله فرماندار فلوریدا ران DeSantis, که گفت که او نمی خواست بیمار مسافران “رها” در دولت خود را.

تمام کشتی های خود را آغاز گشت در جنوب امریکا در اوایل ماه مارس. مرجان شاهزاده خانم قرار بود به حوض در بوئنوس آیرس در 19 مارس اما تنها مسافران از جنوب امریکا اجازه داده شد به ترک کشتی ، آن را بخارپز شمالی بدون یک پورت برای نزدیک به دو هفته است.

“همه ما در شاهزاده Cruises عمیقا غمگین که به گزارش دو مهمان سرانجام مرجان شاهزاده گفت:” شاهزاده خانم خط کروز در یک نسخه. “دل ما به خود و خانواده و دوستان و همه کسانی که تحت تاثیر این دست.”

این شرکت گفت: آن را چند روز به خالی کردن تمام مسافران بسیاری از آنها را در هواپیما برای پرواز به خانه. خدمه مورد نیاز خواهد بود به ماندن پردازنده به عنوان هر بیمار مسافران که نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“کسانی که با هر گونه علائم تنفسی و یا که هنوز دوره نقاهت بعد از اینکه بیمار قبلا باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا زمانی که پزشکی پاک کشتی پزشکان” این شرکت اعلام کرد.

Bessler گفت: اعضای خانواده او در امان بودند هر چند اضطراب به کشتی. او گفت که او و دیگر خانواده ها و مسافران خشمگین بودند در این شرکت برای عدم برقراری ارتباط و ظاهرا اقدام به آوردن کشتی به فلوریدا بدون گرفتن یک قرارداد برای آن به حوض.

“من رها هستم که آنها در” او گفت:. “من فقط نمی تواند نفس شب گذشته پس از شنیدن گارد ساحلی نمی خواهد اجازه دهید آنها را در حوض.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im