کروز کارناوال های غول پیکر با این نسخهها کار برای مدیریت تعمیق Coronavirus بحران

ورود Westerdam کشتی کروز در کامبوج به نظر می رسید مانند علت برای جشن.

پس از چند روز گردش در دریا صدها وجد آمدیم مسافران متحرك در کامبوج شهر سیهانوکویل در فوریه. 14 میان اطمینان کشتی آزاد بود از coronavirus. رئیس جمهور تهمت پخش اخبار در توییتر ضمن تشکر از دولت کامبوج برای آن مهمان نوازی و برچسب زدن Micky Arison رئیس قریب به اتفاق چند ملیتی کروز شرکت کارناوال شرکت که صاحب Westerdam.

اما این شادی کوتاه بود. بیش از آخر هفته آمریکا مسافری که در Westerdam آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش نگرانی های که آلوده به مسافران بودند پراکنده در سراسر آسیا.

در حال حاضر وضعیت سریع تبدیل شدن به یک بحران برای کارناوال. هزاران مایل دور دیگری کارناوال کشتی الماس شاهزاده خانم بوده است لنگر خارج ژاپنی شهرستان بندر یوکوهاما با صدها نفر از coronavirus موارد گزارش شده در هیئت مدیره. مسافران که تست منفی شروع به ترک کشتی در روز چهارشنبه. مقامات آمریکایی در حال حاضر تخلیه برخی از مسافران است.

“ما باید از پروتکل های استاندارد و شیوه های برای هر موضوع ممکن است شما ممکن است تصور کنید از جمله کروناویروس گفت:” راجر Frizzell سخنگوی کارناوال. “اما این ویروس بسیار جدید و ناشناخته است که هر کس از جمله حرفه پزشکی است که یادگیری در کار است.”

کارناوال در خدمت نزدیک به 11.5 میلیون مسافر از یک سال و یا حدود 50 درصد از جهانی کروز بازار است. آن را اجرا می کند برخی از بهترین و شناخته شده کروز برندها در این صنعت از جمله گل سرسبد آن کارناوال کروز خط شاهزاده Cruises تجاری و Holland America Line, که ناوگان شامل Westerdam.

در ماه های آینده صنعت تحلیلگران می گویند coronavirus بحران می تواند تلفات مالی در کارناوال به طور بالقوه صدمه زدن به تلاش های خود برای تاخت و تاز به چین با رشد سریع بازار در صنعت کروز.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

“است که بسیار منفی تصور اولیه برای یک افتضاح بسیاری از مصرف کنندگان چینی گفت:” جیمز Hardiman سفر و صنعت تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار.

پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در ژانویه coronavirus است مختل تقریبا هر صنعت عمده از خطوط کروز برای شرکت های فن آوری. قبل از Westerdam لنگر انداخت در کامبوج در هفته گذشته کارناوال گفت که انتظار یک “تاثیر مواد” در آن امور مالی.

این اولین بار نیست که این شرکت مواجه شده است به یک بحران بین المللی. در سال 2012 یکی از آن کشتی کوستا کونکوردیا فرار گل نشسته در سواحل ایتالیا, کشته شدن 32 نفر. سال بعد هزاران نفر از مسافران و خدمه گرفتار شده بودند روی عرشه یک کشتی کارناوال بود که به نام “مدفوع کروز” پس از آن زیرفشار به مدت چهار روز بدون تهویه مطبوع و یا توالت کار.

در سال 2016 کارناوال شاهزاده خط کروز موافقت به پرداخت 40 میلیون دلار جریمه به صورت غیر قانونی آزادسازی نفت-زباله های آلوده به دریا و تلاش برای پوشش آن. در ماه ژوئن کارناوال اذعان نقض آزادی مشروط نظر از این مورد شد و دستور داد به پرداخت 20 میلیون دلار جریمه.

و در طول سال بسیاری از کروز شرکت ها از جمله کارناوال را تجربه کرده اند شیوع نورو ویروس در هیئت مدیره کشتی خود را.

داده شده و اندازه آن کارشناسان می گویند کارناوال به طور منظم تبدیل به یک میله رعد و برق دچار مشکلات این صنعت است.

“این بزرگترین شرکت کروز در جهان منظور از قدر” آقای Hardiman گفت. “اگر شما در حال رفتن به باید بد شانس در یک کشتی آن را 50-50 حداقل این است که آن را برای رفتن به یک کارناوال کشتی.”

کروز مارک های متعلق به کارناوال خود را رهبری سازه اما پدر و مادر شرکت, مدیر اجرایی, آرنولد دونالد بوده است به شدت درگیر در واکنش به شیوع کروناویروس. در چند روز گذشته او بازدید کرده است این شاهزاده دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا و هلند امریکا دفاتر در سیاتل به شرکت در بحران-واکنش جلسات که در آن مقامات شرکت برگزار شد کنفرانس تلفنی با همکاران در ژاپن و کامبوج.

آقای دونالد شد رئیس اجرایی کارناوال در سال 2013 جایگزین آقای Arison که در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت.

آقای تهمت پیام tagging آقای Arison روز جمعه نخستین بار نیست که این دو تعامل در توییتر. در طول سال آقای ترامپ نیز ستایش آقای Arison مدیریت از Miami Heat, بازی بسکتبال تیم که آقای Arison گرفت در سال 1995.

در سال 2012 به عنوان مثال آقای ترامپ ادای احترام کردند آقای Arison پس از حرارت برنده N. B. A. قهرمانی. “@MickyArison فوق العاده مالک و انجام شگفتی برای میامی,” او نوشت.

این دو نیز صحبت به طور مستقیم با یکدیگر در مناسبت با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی. هنوز هم آقای Arison اهدا کرده است به هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه از جمله دادن $500,000 به یک عمل سیاسی کمیته حمایت از جب بوش در طول مسابقه برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2015.

در روزهای اخیر کارناوال گرفته است یک سری از مراحل به کاهش کسب و کار تاثیر coronavirus بحران redeploying کشتی است که برنامه ریزی شده بود به بادبان در آسیا به سایر نقاط جهان است. شاهزاده Cruises را لغو کرده است 17 سفر و یکی از آن کشتی شاهزاده یاقوت کبود است redeploying از شانگهای به استرالیا. یکی دیگر از کارناوال نام تجاری, کاستاریکا, کشتی, لغو 12 سفرهای در چین است.

“این یک مسئله بزرگ است که به کار گرفته در سطح شرکت در کارناوال” گفت: راس کلاین, یک جامعه شناس که مطالعات کروز میباشد. “آنها نمی خواهند به نقل از یک شاهزاده خانم کشتی در همان سفر در همان زمان به عنوان یک هلند امریکا کشتی های دیگر و یا کارناوال کشتی.”

این مشکلات برای کروز اپراتور آغاز شد در اوایل این ماه هنگامی که الماس شاهزاده بود و سرگردان در آبهای سواحل ژاپن با صدها نفر از مسافران گزارش شده به این ویروس. در همان زمان Westerdam تلاش برای پیدا کردن یک کشور مایل به اجازه مسافران آن پیاده شود. بنادر و تایوان و فیلیپین و تایلند را تکذیب کرد کشتی ورود بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

در طول بحران کارناوال شرکت کرده است دریافت کمک از وزارت امور خارجه و دیگر مقامات آمریکایی. روز دوشنبه دولت آمریکا تخلیه صدها نفر از مسافران از الماس شاهزاده قرار دادن آنها در پرواز چارتر به ایالات متحده است.

پس از Westerdam لنگر انداخت در سیهانوکویل سفیر ایالات متحده به کامبوج W. پاتریک مورفی آورده و خانواده خود را برای استقبال از مسافران در جریان خاموش کردن کشتی.

اما پس از آن یک آمریکایی که تا به حال شده است در Westerdam آزمایش مثبت برای coronavirus پس از سفر به مالزی. در حال حاضر بسیاری از Westerdam مسافران مانده در کامبوج گیر وجود دارد به عنوان محلی مقامات بهداشت نگاه کنید برای جلوگیری از هر کس دیگری مبتلا به این ویروس از ترک.

نود و دو شهروندان آمریکایی باقی مانده در هیئت مدیره Westerdam در حالی که یکی دیگر از 260 بودند در هتل ها در کامبوج سرمایه گفت: William والترز مدیر عامل عملیاتی پزشکی در وزارت امور خارجه. حدود 300 شهروندان آمریکایی این کشور را ترک کرده پس از آزمایش coronavirus توسط کامبوج مقامات بهداشتی.

“هر کس بسیار نگران در مورد ایمنی از همه شهروندان آمریکایی و دیگر مسافران در Westerdam” آقای والترز گفت. “در هر مرحله است که گرفته شده بر اساس بین المللی برای همکاری در تماس با ردیابی و در ماندن در تماس بسیار نزدیک با مسافران آن کشتی.”

Tariro Mzezewa و ادوارد وانگ کمک گزارش. سوزان Beachy و زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im