جمعیت موج چینی پرچم و گرفتن عکس های سلفی به عنوان کنسولگری آمریکا بسته در چنگدو

ساکنان محلی در چنگدو رنگی به کنسولگری آمریکا در روز یکشنبه, گرفتن عکس های سلفی و تکان دادن چینی پرچم به عنوان مقامات آماده به آن را حذف رسمی پلاک تنها چند روز پس از واشنگتن و پکن هر دستور دیگر برای بستن یک ماموریت دیپلماتیک.

روز یکشنبه یک جریان ثابت از تماشاچیان در شهر 16.5 میلیون نفر در جریان گذشته کنسولگری بسیاری از عکس گرفتن. روز دوشنبه صبح ما بود پرچم کاهش خارج دیپلماتیک پاسگاه.

تنش بین دو کشور بر تجارت و coronavirus افزایش شکاف دیگر در هفته گذشته زمانی که در روز سه شنبه به ما دستور داد چین کنسولگری در تگزاس بسته گفت: این یک مرکز جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی.

تعداد زیادی از پلیس نگه داشته و مردم در چنگدو از گرفتن بیش از حد نزدیک و قرار دادن یک توقف سریع به هر گونه حرکات تحریک آمیز و یا نشانه هایی آشکار از شادی به عنوان آمریکایی ها باقی مانده است.

یک رهگذر به راه اندازی ملی شعار بود و به سرعت خاموش با توجه به تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی. خبرگزاری فرانسه روزنامه نگاران دیدم امنیتی مصادره یک بنر. این اقدامات اما متوقف نمی یک نفر draping بزرگ چینی پرچم خود را از بالکن و فریاد “چین” به خیابان.

بوس همچنین رفت و تا زمانی که یک اتوبوس با پنجره های رنگی سمت چپ ساختمان در روز یکشنبه.

تلاش برای فضولی اصلی پلاک از دیوار از توقیف کنسولگری با دیلم چکش و قلم شکست خورده است.

پکن تا به حال داده نشده تاریخ برای کنسولگری را بسته اما در روز شنبه بیشتر نشان شد محروم از ساختمان.

A man works to remove the US consulate plaque in Chengdu, Sichuan province.

آمریکا سفارت خود در پکن و همچنین پنج کنسولگری در سرزمین اصلی چین – از جمله یکی در چنگدو – به علاوه یک در هنگ کنگ است.

این چنگدو کنسولگری تحت پوشش در این کشور جنوب غرب از جمله – ویژه – تبت. بسیاری از تبتیها متهم کردن دولت مرکزی مذهبی سرکوب و فرسایش فرهنگ خود را.

بستن کنسولگری چین وزارت امور خارجه گفت: روز جمعه بود “مشروع و لازم در واکنش به اقدامات غیر منطقی توسط ایالات متحده آمریکا”.

“برخی از پرسنل در کنسولگری آمریکا در چنگدو بودند درگیر در فعالیت های خارج از ظرفیت آنها دخالت چین در امور داخلی و در معرض خطر چین امنیت و منافع” سخنگوی وانگ Wenbin گفت.

A child waves the Chinese national flag outside the US consulate in Chengdu in south-west China on Sunday.

در سال 2013 چین خواستار ما توضیح پس از گزارش های خبری گفت: یک نقشه محرمانه به بیرون درز توسط فراری تحلیلگر اطلاعاتی ادوارد اسنودن نشان داد نظارت امکانات در سفارتخانه ها و کنسولگری در سراسر جهان – از جمله در چنگدو.

چینی گرایان به نام به حال برای بیشتر گوش خراش پاسخ از مقامات از جمله بسته شدن کنسولگری آمریکا در هنگ کنگ یک حرکت است که افزایش تنش بیشتر است. نیمه خودمختار شهر دیدم بزرگ نورد طرفدار دموکراسی تظاهرات سال گذشته و پکن بارها گفت که این مظنون که ما از بودن در پشت ناآرامی.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در روز پنج شنبه چینی کنسولگری در هوستون بود “مرکز جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی”. چهارم-بزرگترین شهر در ایالات متحده هوستون عمده جهانی مرکز پزشکی و بیولوژیکی تحقیق.

واشنگتن مقامات گفت: تلاش برای سرقت اسرار در این زمینه رشد کرده بود بیش از حد متعدد به چشم پوشی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>