جرم و جنایت به شدت کاهش می یابد حتی در خشن ترین شهر آمریکاCoronavirus همه گیر است که فلج عمده فروشان و مغازه های کوچک در سراسر جهان ممکن است ساخت یک دندانه در غیر قانونی کسب و کار بیش از حد.

در شیکاگو یکی از خشن ترین شهرهای آمریکا, مواد مخدر, دستگیری کاهش یافته 42 درصد در هفته از شهر تعطیل در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

بخشی از این کاهش برخی کیفری وکلا می گویند این است که فروشندگان مواد مخدر هیچ چاره ای جز به صبر از رکود اقتصادی.

“انتقادات و پیشنهادات من این است که آنها قادر به حرکت به فروش هر چیزی در هر نقطه” گفت: یوسف لوپز, یک وکیل جنایی در شیکاگو که نشان دهنده مشهور فروشندگان مواد مخدر.

به طور کلی شیکاگو جرم و جنایت کاهش یافته است 10% پس از همه گیر رخ داد روند بازی را در سطح جهان به عنوان شهرستانها گزارش چشمگیر جرم و جنایت قطره در هفته پس از اقدامات قرار گرفتند به محل به سرعت گسترش ویروس. حتی در میان کشورهای است که بالاترین سطح از خشونت در خارج از منطقه جنگ کمتر مردم در حال کشته شدن هستند و کمتر سرقت در حال وقوع است.

هنوز مقامات اجرای قانون نگرانی در مورد افزایش گزارش نشده خشونت و چه اتفاقی می افتد زمانی که محدودیت های آسانسور و یا در بیش از حد طولانی.


این نادر است برای یک شهر به دیدن دو رقمی کاهش جرم و جنایت و حتی بیش از یک دوره بسیار طولانی. در نیویورک 1990s کاهش جرم و جنایت یکی از بزرگترین turnarounds در تاریخ ایالات متحده جرم و جنایت کاهش یافته و حدود 40 درصد بیش از سه سال است.

در سراسر آمریکای لاتین, جرم و جنایت پایین به سطح نهان در دهه. ادواردو Perdomo یک زن 47 ساله کارگر ساختمانی گفت: در حالی که گرفتن یک اتوبوس در سان سالوادور پایتخت السالوادور. “من فکر می کنم آنها ترس از ابتلا به این ویروس و آنها می رویم بیرون.”

ال سالوادور گزارش به طور متوسط دو قتل در یک روز در ماه گذشته از اوج 600 بعد از چند سال پیش.

خیلی از این کاهش به پایین تر از سیاست های امنیتی و باند truces. اما تحمیل نزدیک به کل محدودیت در حرکت است به احتمال زیاد به رانندگی آن را با توجه به تحلیلگران و ملی آمار.

در پرو جایی که سطح جرم و جنایت کاهش یافت و 84% در ماه گذشته Lima, mortician رائول گنزالز معمولا به عنوان بسیاری از 15 جسد در روز, که بسیاری از آنها قتل قربانیان. در این هفته او سوفی روی نیمکت پس از شش ساعت بدون مشتری است.

“وجود دارد و تقریبا هیچ قتل و یا تصادفات این روزها” گنزالز گفت.

در آفریقای جنوبی, پلیس گزارش یک کاهش در طول هفته اول از مستند اقدامات است. پولیس وزیر Bheki Cele, گفت:, گزارش تجاوز بودند را از 700 به 101 بیش از مدت مشابه گذشته سال است. جدی حمله به موارد کاهش یافت از 2,673 به 456 و قتل کاهش یافت و از 326 به 94.


نیویورک است که در اکثر موارد از کروناویروس در آمریکا دیدم عمده جرایم قتل و تجاوز به عنف و سرقت, حمله, grand larceny و سرقت خودرو کاهش 12 درصد از فوریه تا مارس است. در لس آنجلس, آمار کلیدی جنایات بودند سازگار با ارقام سال گذشته تا هفته 15 مارس زمانی که آنها 30 درصد کاهش یافته است.

“در بسیاری فرصت کمتری برای مجرمان را به استفاده از” گفت: جو Giacalone سابق اداره پلیس نیویورک گروهبان که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری. “ترین سارق آنها صبر کنید برای شما به ترک خانه.”

پلیس نیز تغییر کرده است در مواجهه با این بیماری همه گیر. ماموران به طور فزاینده ای بیمار شدن; NYPD این کشور بزرگترین بخش با بیش از 36,000 افسران بیش از 7000 ماموران در محل کار به دلیل بیماری و بیش از 2000 مبتلا Covid-19.

مقامات ایالات متحده می گویند که آنها در حال صدور استناد به جای سطح پایین دستگیری, پلیس اجتماعی فاصله و قرار دادن کارآگاهان به گشت اتومبیل است که می تواند به نوبه خود در پایین آوردن نرخ جرم و جنایت.

“در حالی که بخش بعید به اعلام آنها به حمایت پلیس جرایم خاص که به صورت” گفت: Bowling Green State University گونه که جامعه شناس فیلیپ Stinson.

“در بسیاری از موارد بیش از هفته آینده آنها واقعا در حالت زنده ماندن” او گفت:.

اما در حالی که مواد مخدر بازداشت می شوند, فروش مواد مخدر در ادامه با نمایندگی مجاز و فروش به احتمال زیاد مجبور به تغییر استراتژی خود گفت: رادنی فیلیپس سابق عضو باند در شیکاگو که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک واسطه درگیری در این شهر است. “این بچه ها در حال حاضر چهره فقر و مرگ در این مناطق,” او گفت:. “آنها ممکن است فروش بیشتر آنلاین. اما آنها در حال رفتن به رها کردن فقط به دلیل coronavirus.”

یک مریلند مرد متهم به عامل تاریک فروشگاه اینترنتی فروش تجويز اپيوئيد افتخار در صفحه فروشنده: “حتی با کرونا ویروس مغازه در حال اجرا در سرعت کامل است.” او گفت: یک مامور اف بی آی مخفی او فقط در حال انتظار برای حمل و نقل “از آنجا که این کورونا ویروس [expletive] تا موجودی” با توجه به اسناد دادگاه.

جنایات دیگر ممکن است سوخت توسط خاموش کردن سفارشات. هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: این شهر تشدید حملات شد تا 10 درصد در سه هفته گذشته و نیمی از کسانی که خشونت خانگی به طور قابل توجهی نسبت بالاتر از حد نرمال است. تماس به میسوری را کودک آزاری و غفلت خط تلفن به نصف کاهش یافته است به عنوان ویروس ضربه زدن به دولت است. طرفداران گفت: تماس نیست حال ساخته شده زیرا کودکان نیست ،

و شیکاگو را ببینید افزایش خشونت اسلحه در این هفته با توجه به شیکاگو سان تایمز که گزارش 60 تیراندازی, 19 کشنده بین پنج شنبه و پنج شنبه.

در San Jose, California, رئیس پلیس, Eddie گارسیا امیدوار است این روند نزولی خود ادامه خواهد داد و پس از همه گیر شده است. اما افسران او در حال آماده شدن برای بدترین. “دیگر ما در یک مستند,” او گفت: “بیشتر ما در حال بازی با آتش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>