عضو خدمه روی عرشه کشتی بیمارستانی رحمت در نزدیکی لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus


عضو خدمه روی عرشه کشتی بیمارستانی رحمت در نزدیکی لس آنجلس آزمایش مثبت برای coronavirus فقط یک روز پس از ملوان در هیئت مدیره راحتی تایید شد به COVID-19

  • نیروی دریایی آمریکا روز چهارشنبه تایید کرد USNS Mercy عضو خدمه است COVID-19
  • آلوده عضو خدمه ‘در حال حاضر جدا شده روی عرشه کشتی” با توجه به نیروی دریایی
  • از چهارشنبه 30 بيمار روی 1,000-تخت بیمارستان کشتی
  • رحمت است درمان غیر COVID-19 بیماران برای کمک به لس آنجلس بیمارستان
  • در شهرستان لا وجود داشته است و در مجموع 7,500 موارد ویروس و 198 مرگ و میر
  • در اوایل این هفته گفت: نیروی دریایی عضو خدمه سرنشین راحتی نیز آزمایش مثبت
  • از روز شنبه وجود دارد فقط 44 نفر در هیئت مدیره راحتی
  • راحتی لنگر انداخت در شهر نیویورک کشور را کانون همه گیر

یک عضو خدمه در هیئت مدیره شناور بیمارستان نظامی در حال حاضر لنگر انداخت در بندر لس آنجلس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus – کمتر از دو روز پس از این بیماری تشخیص داده شد در یک ملوان در کشتی USNS راحتی در نزدیکی نیویورک است.

نیروی دریایی ایالات متحده سرهنگ اندرو Bertucci گفت: آلوده عضو خدمه روی عرشه کشتی USNS Mercy ‘در حال حاضر جدا شده روی عرشه کشتی و به زودی انتقال به خارج از کشتی انزوا تسهیلات که در آن آنها خواهد خود برای نظارت بر علائم شدید.’

“این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی برای رحمت برای دریافت, بیماران,’ Bertucci گفت: ABC News در روز چهارشنبه.

‘کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی تمام خدمه و بیماران در هیئت مدیره.’

The hospital ship USNS Mercy is seen above at the Port of Los Angeles on March 27. A crew member on board has tested positive for coronavirus, the Navy announced on Wednesday

بیمارستان کشتی USNS Mercy است که در بالا دیده در بندر لس آنجلس در 27 مارس ، یک عضو خدمه در هیئت مدیره دارای آزمایش مثبت برای coronavirus نیروی دریایی اعلام کرد

این USNS Mercy که وارد لس آنجلس در تاریخ 27 مارس به کاهش فشار در کالیفرنیا و بیمارستان شده است پذیرش غیر COVID-19 بيمار به عنوان دولت همچنان به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

از روز شنبه وجود دارد 30 نفر در هیئت مدیره 900ft-طولانی 70,000 تن کشتی که دارای 1,000 تخت بیمارستان.

بیماران در هیئت مدیره شده اند برای درمان انواع بیماری ها از جمله ذات الریه و نارسایی قلب و زخم گلوله.

پرسنل پزشکی در حال پذیرش بیماران در تبدیل نفت کش که نمی باید این ویروس به منظور روشن کردن تخت در بقیه لس آنجلس بیمارستان.

در لس آنجلس وجود دارد بیش از 7,500 موارد ویروس ها و 198 نفر کشته شده اند.

اعداد را نه به شهر نیویورک توسط هر کشش وجود دارد اما ترس این شهرستان به زودی ممکن است دیدن یک سنبله.

ایالت وجود دارد 19,063 تایید موارد coronavirus در کالیفرنیا که از روز شنبه صبح.

مرگ و میر که از اواخر روز چهارشنبه رسیده 507 نفر است.

روز دوشنبه اعلام شد که یک عضو خدمه در هیئت مدیره USNS راحتی در نیویورک آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کشتی لنگر انداخت در منهتن – فرستاده شد به غیر coronavirus بیماران از غرق بیمارستان در زده دولت که در آن نزدیک به 150000 نفر آلوده شده اند و بیش از 6,200 فوت کرده اند.

Sailors on board the Mercy are treating non-COVID-19 patients. The image above shows medical staff transport the first patient from a Los Angeles hospital on March 29

ملوانان در هیئت مدیره رحمت در حال درمان غیر COVID-19 بيمار. تصویر بالا نشان می دهد که کادر پزشکی حمل و نقل بیمار برای اولین بار از لس آنجلس بیمارستان در مارس 29

عضو خدمه است که در انزوا و ساخته شده است در تماس با هر بيمار در هیئت مدیره 1,000-تخت کشتی که رسید از نورفولک ویرجینیا در مارس 30.

دیگر اعضای خدمه که از تماس با فرد آلوده نیز در انزوا و حتی اگر همه آنها آزمایش منفی است.

نیروی دریایی بیانیه به دست آمده توسط ABC News را بخوانید: ‘هیچ تاثیر به راحتی ماموریت و این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی برای آسایش برای دریافت بيماران است.

‘کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی تمام خدمه و بیماران در هیئت مدیره.’

در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید فرماندار نیویورک اندرو کومو درخواست برای درمان coronavirus بیماران در هیئت مدیره USNS راحتی.

کومو تا به حال به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه بود که او ‘رفتن به تماس رئیس جمهور این بعد از ظهر و از او بخواهید به تغییر USNS راحتی از غیر COVID به COVID’.

در نیویورک, کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده تعداد موارد در ادامه به موشک وار رفتن و بیمارستان ها در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

با توجه به رئیس شورای شهر نیویورک بهداشت و درمان کمیته مرگ و میر است که در واقع حتی بالاتر گزارش شده زیرا همه مرده در حال آزمایش این ویروس در میان کمبود کیت.

ساعت پس از کومو مصاحبه تهمت تایید کرد که این نشست با فرماندار و موافقت به استفاده از کشتی در اصل در نظر گرفته شده را در غیر COVID بیماران از غرق بیمارستان برای coronavirus بیماران.

“ما تا به حال که در ذهن در همه, اما ما در حال رفتن به اجازه دهید او را به انجام آن’ مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت.

“این مجموعه برای Covid,’ رئيس جمهور گفت:, و اضافه کرد که کشتی تایید شده برای درمان نیوجرسی بیماران نیز هست.

Earlier this week, the Navy said that a crew member on board the USNS Comfort, which is docked above at Pier 90 in New York City, tested positive for coronavirus

در اوایل این هفته, نیروی دریایی گفت که یک عضو خدمه در هیئت مدیره USNS راحتی است که لنگر انداخت بالا در اسکله 90 در شهر نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus

با وجود تهمت را اعلام دوشنبه ستاد مشترک جراح نیروی هوایی Brig. ژنرال پل Friedrichs بالا دکتر پزشکی برای ارتش گفت: این کشتی در حال حاضر درمان coronavirus بیماران.

او اظهار داشت: ‘ما تعهد شده است که اگر یک بیمار به ما می آید ما را به مراقبت از آنها.’

“آیا ما تا به حال بیمارانی که در نهایت مشخص شد به کروناویروس در بیمارستان کشتی ؟ بله. و ما مراقبت از آنها درست مثل ما مراقبت از تمام بیماران دیگر رفتن به جلو’ Friedrichs اضافه شده است.

از سه شنبه راحتی درمان 44 نفر فقط یک تعداد انگشت شماری از آنها مبتلا به کوروناویروس.

که تعداد این حال انتظار می رود به افزایش قابل توجهی در روزهای آینده توجه کنند.

کشتی آمده است در زیر آتش برای دیدن چند تا بیماران با وجود نیاز مبرم برای کارشناسان پزشکی برای مبارزه با شیوع کروناویروس در ساحل.

با وجود شدید تقاضا در حال حاضر وجود دارد برخی از 1200 خدمه روی عرشه کشتی USNS راحتی که بیکار با عدم بیماران با توجه به پروتکل های دقیق در جایی که دیده می شود آنها حاضر به برخی از شرایط پزشکی.

یکی دیگر از نظامی-اجرای بیمارستان در شهر نیویورک این 2,500 تخت موقت تسهیلات است که ساخته شده در داخل Jacob Javits Center گرفته و تنها در 66 بيمار از شنبه, با توجه به سیاست.

ایالت نیویورک در روز چهارشنبه یکی دیگر از مجموعه تک-بعد از ثبت COVID-19 مرگ و میر به عنوان جانباز پزشکان و پرستاران ابراز حیرت در سرعت است که با بيمار رو به وخامت و در حال مرگ.

هر شماره یک چهره’ گفت: فرماندار نیویورک اندرو کومو که به دستور پرچم هایی در نیمه کارکنان در سراسر نیویورک در حافظه از قربانیان.

این ویروس با حمله آسیب پذیر و حمله ضعیف و این کار ما به عنوان یک جامعه برای حفاظت از آسیب پذیر است.’

پزشکان و پرستاران می گویند بیماران مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند که نه تنها آنهایی که به نظر می رسد نسبتا خوبی در یک لحظه و در مرگ را درب بعدی.

این اتفاق می افتد به جوان و سالم بیش از حد.

بيماران به نگاه خوب و احساس خوب, پس از آن شما به نوبه خود در اطراف و آنها بی توجه گفت: دیانا تورس یک پرستار در بیمارستان کوه سینا در شهر نیویورک مرکز این کشور بدترین شیوع.

“من پارانویا و ترس به قدم زدن به بیرون از اتاق خود را.’

تقریبا 430,000 موارد COVID-19 بسیار عفونی و بیماری های ریوی ناشی از کوروناویروس تایید شدند در ایالات متحده که از بعد از ظهر چهارشنبه در, از جمله بیش از 14,700 مرگ و میر.

برای دومین مستقیم بعد از ویروس کشته شدن حداقل 1,900 در یک دوره 24 ساعته.

کومو گفت: 779 نفر کشته شده بود در روز گذشته در دولت خود را. نیوجرسی گزارش 275 فوت کرده وجود دارد.

هر دو در مجموع بیش از یک روز از سوابق فقط یک روز زودتر.

با وجود گریم چهره کومو گفت: به طور کلی روند هنوز هم به نظر می رسد مثبت است.

کومو ذکر یک قطره در بستری شدن در بیمارستان و سایر اطلاعات به عنوان شواهدی وجود دارد که نیویورک اجتماعی-فاصله محدودیت بودند “خم منحنی’ کمک برای به دست آوردن برخی از کنترل بیش از عفونت هستند.

نیویورک یکی از 42 متحده که در آن فرمانداران صادر شده ‘اقامت در خانه سفارشات و بسته های غیر ضروری در محل کار.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این قبیل اقدامات حیاتی برای کنترل سرایت این محدودیت باید خفه اقتصاد آمریکا منجر به گسترده اخراج تحولات در وال استریت و بینی از یک رکود اقتصادی شدید.

کومو گفت: از دست دادن زندگی به احتمال زیاد همچنان در سطح فعلی و یا افزایش در روزهای آینده به عنوان بیماران بدحال مرگ پس از طولانی مدت حملات رو به هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>