‘Covid نه تنها موضوع سلامت’: در داخل روستایی شهرستانهای هجوم کالیفرنیا مستندیکطولانی, Plumas, خیابان در شهرستان یوبا سیتی, کالیفرنیا, شام روز سه شنبه شنبه در رستوران جرعه جرعه از نوشیدنی های خود را و لذت بردن از وعده های غذایی خود را. زنان آرام در cushy آبگرم صندلی به عنوان pedicurists ماساژ پاهای خود را. یک متخصص مد مو fluffed و ضربه خشک یک مشتری ،

تنها محافظ صورت ماسک بر روی مواد غذایی کارگران خدمات – و چند مغازه که باقی مانده بسته – اشاره در جهانی همه گیر آوردن بقیه دولت بود که هنوز هم تحت همان اقامت در خانه سفارش شده است که در محل پس از 19 مارس.

کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom را آغاز کرده بود این هفته با احتیاط امتیازی که پس از هفته تحت خاموش شدن برخی از مناطق می تواند شروع به تغییر جهت. برخی از خرده فروشان خواهد بود قادر به ارائه منظقه وانت شروع جمعه – اما برای جوامع روستایی مانند یوبا و شهرستان سوتر که دیده می شود نیست این سطح از عفونت است که بخش های دیگر دولت را تجربه کرده اند فرماندار محتاط رویکرد به سادگی کافی نیست.

روز دوشنبه پس از بخشنامه از خود بی county, بهداشت عمومی, افسر,,,,, Dr Phuong Luu کسب و کار در سراسر هر دو شهرستان است که تلقی “کاهش خطر” بازگشایی تحت برخی از تغییرات. پس از هفته تاریک ویندوز و بسته نشانه شد یک بار دیگر هجوم آوردند به مورد علاقه خود را در ورزشگاه, سالن, تا تو سرو و نشسته و eateries.

Newsom به نام شهرستان ” حرکت “یک اشتباه بزرگ”. “آنها در حال قرار دادن مردم در معرض خطر آنها قرار دادن پیشرفت ما در خطر است,” او گفت: در روز سه شنبه جلسه. اما درگیری بین دو بازگشایی سفارشات برجسته در تلاش است که با حاکم یک دولت به عنوان بزرگ و به عنوان متنوع به عنوان کالیفرنیا به خصوص در یک بیماری همه گیر. هفته گذشته مقامات از شش روستایی شمال کالیفرنیا شهرستانهای نوشت Newsom درخواست او اجازه می دهد تا خود را در محلات را به اتهام خود را بازگشایی.

بسیاری در این استان ها استدلال می کنند که یک one-size-fits-all رویکرد از ساکرامنتو بیش از حد اغلب نادیده نیازهای جوامع روستایی در حمایت از مراکز جمعیتی مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو.

“شما نمی توانید رنگ ما با همان قلم مو است که شما در حال رفتن به رنگ سان فرانسیسکو و سن دیگو و ساکرامنتو با گفت:” Orange county مجلس مایک Ziegenmeyer. “که فقط عادلانه نیست.”

‘ما نمی توانیم صبر کنید برای واکسن’

یوبا سیتی و ساتر قرار دارد فقط در شمال ساکرامنتو اما چند دقیقه رانندگی از دولت سرمایه منطقه کشاورزی سبقت مناظر. مایل از باغ ها و کشت و زرع, زمینه آب گرفتگی شالیزارهای برنج و گاو در مراتع جداگانه ساکرامنتو و یوبا سیتی, شهرستان, بخشداری ساتر و ماریس ویل به بخشداری شهرستان یوبا سیتی واقع فقط بر روی رودخانه پر از یوبا سیتی.

فقط بیش از 78,000 زنده در یوبا سیتی در حالی که تقریبا 97,000 زنده در ساتر با بیش از دو سوم از شهرستان جمعیت ساکن در شهرستان یوبا سیتی. پس از همه گیر رسیده کالیفرنیا دو کشور گزارش داده اند که 50 مورد و سه مورد مرگ. کالیفرنیا در کل دیده است 58,815 موارد با 2,412 کشته و پنج شنبه. شش منطقه خلیج شهرستانهای استان که برای اولین بار در کشور به موضوع اقامت در خانه سفارش داشته اند بیش از 8,100 موارد در حالی که لس آنجلس را بیش از 28,000 موارد منجر به بیش از نیمی از دولت و میر.

برای سه هفته قبل از Luu صادر بازگشایی منظور میزان موارد جدید در یوبا سیتی و ساتر plateaued, او گفت:. در بیشتر جمعیت شهرستانهای اطراف یوبا سیتی و ساتر نرخ اتحاد plateaued برای تقریبا دو هفته است.
Zhen Wan of YW Massage wears gloves and face masks as he massages a customer in Yuba City.

بسیاری در این شهرستان باید نسبت به نرخ پایین از عفونت به مناطق روستایی زندگی می کنند – با کمتر از افرادی که زندگی می کنند بیشتر از یک دیگر احتمال گسترش این ویروس در حال کاهش است. اما با زندگی روستایی می آید مجموعه ای متفاوت از نیازهای. وجود دارد بیشتر از یک حس انزوا زمانی که پناه ، با کمتر از کسب و کار باز کمتر منابع در دسترس هستند. و شاید بیشتر دلهره آور در شهرستانهای استان مانند یوبا سیتی و ساتر است سوال از اقتصاد است.

بیش از یک سوم از غیر نظامی نیروی کار در مزرعه شغل با توجه به ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار. باقی مانده در نیروی کار تنها در حدود 3,600 کار اطلاعات و یا حرفه ای و خدمات کسب و کار شغل است که اجازه می دهد برای از راه دور.

Luu گفت: به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی او تا به حال به در نظر گرفتن “کلیت سلامت برای کل جامعه”.

“Covid-19 خطرناک و ترسناک است اما تنها مسئله سلامت” Luu در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم صبر کنید برای واکسن بدون دیدن شدید اقتصادی آسیب انجام می شود به جامعه ما است. عواقب ناشی از انتظار خواهد بود اضافی نگرانی های بهداشتی در آورده با استرس و معضل واقعی برای کسانی که با منابع محدود که آیا برای خرید و صرفه جویی در زندگی, مواد غذایی و یا صرفه جویی در زندگی دارو.”

توسط چهارشنبه Luu شد صدور یک هشدار به یوبا سیتی و ساتر کسب و کار جامعه هشدار آنها در مورد زیر نمی اجتماعی فاصله و دنده محافظ دستورالعمل های او در محل قرار داده برای شهرستان’ بازگشایی. “روشن شده تعدادی از کسب و کار در حال تصویب پروتکل های مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی جامعه,” او نوشت. “من درک می کنم که برخی از مشتریان ممکن است به شدت شی به صورت پوشش نیاز, اما ایمنی طولانی مدت از جامعه ما در خطر است. ما نمی خواهیم به هر گام به عقب در توقف تدریجی در تلاش است.”

‘ما در حال دنبال کردن دستورالعمل صرفا’

در شهرستان یوبا سیتی و ماریس ویل در شنبه مشتریان چند تن ماسک زمانی که آنها وارد فروشگاه یا قدم در امتداد پیاده رو. اما چند کسب و کار در زمان Luu دستورالعمل به قلب است.

این waitstaff در وایکینگ مبارک نوار های ورزشی عینک ماسک صورت و دستکش و دقیق در مورد چگونه بسیاری از مردم آنها مجاز در داخل در یک زمان. در حالی که شام نشسته در جداول فاصله پاها از یکدیگر در داخل رستوران کسانی که در خارج از انتظار نشسته مفتول در کویل با درب.

“ما هنوز در حال صاف کردن مسائل” گفت: سندی غرق که متعلق به وایکینگ مبارک با شوهرش برای 12 سال است.
Restaurant owner Sandy Drown talks with a customer, Tim Schmidt, at the Happy Viking Sports Pub.

هر چند آنها هنوز هم ارائه شده را خارج و تحت اقامت در خانه سفارش خود را کسب و کار کاهش یافته و 74 درصد از ماه مارس غرق گفت. آنها سوخته از طریق پس انداز خود را و تا به حال به اجازه رفتن از 39 از 47 کارکنان.

او rehired همه آنها در این هفته.

در این آموزش منطقه در ماریس ویل کارکنان ایستاده بود در مقابل به یادآوری ورود اعضای باشگاه که آنها تا به حال پوشیدن ماسک صورت در حالی که کار کردن. در علاوه بر این به فاصله از تمام تجهیزات و محدود کردن ظرفیت 75 اعضا در یک زمان صاحب کریس گیل استخدام تمیز کردن بیشتر کارکنان و کاهش ساعت به تناسب فوق العاده تمیز.

“ما واقعا احترام چه شهرستان انجام داد و نوع بیرون رفتن در اندام برای ما,” او گفت:. “همین دلیل است که ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی و پیروی از دستورالعمل واقعا به شدت.”

در چند روز گذشته کارکنان خود را گرفته و یک شماره تماس از اعضای آینده نگر که مایل به ثبت نام خود را به دلیل بدنسازی هنوز هم نبود باز گیل گفت. آنها را نیز گرفته تعدادی از اعضای که می خواستم به مسدود کردن حساب های خود را زیرا آنها راحت نیست بازگشت فقط رتبهدهی نشده است.

ملیسا Poma صاحب ملیسا Poma سالن مو در یوبا سیتی شده است تماس nonstop توسط مشتریان جدید است. روز دوشنبه اولین روز از بازگشایی, او گفت: آن را مانند یک صحنه از یک فیلم زامبی مردم در آینده به پنجره او را فقط در شوک به دیدن کسی برش مو دوباره. او موفق به دریافت یک درخواست از یک زن زندگی می کردند که چند ساعت دور بود اما پس از جان گذشته برای کوتاه کردن مو است که او مایل به رانندگی در.

مشکل این است که Poma گفت: او نیاز به مراقب باشید. حتی اگر او سوخته و از طریق صرفه جویی در بسته و می تواند با استفاده از درآمد اضافی او تنها با در نظر گرفتن مشتریان که او می داند و می تواند صادقانه با وقتی که می آید به سلامت خود را. “من یک کودک,” او گفت:. “اگر فرزند من در بیمارستان هستم و نه قصد دارد با او. من یک مادر, من یه مادر بزرگ. من آن را بسیار جدی است.”

‘ما می دانیم یکی از اندازه متناسب نیست همه’

هر چند او را در چه کار است که او می تواند Poma فکر نمی کند شهرستانهای’ بازگشایی خواهد شد در دراز مدت. “هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم با سلامت و مقررات در این صنعت” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه به انجام شش پا دور و برش.” مانند دیگران Poma تضاد باشد.

“آن را خشن,” او گفت:. “کشور ما پرستش خدا پول بسیار است که ما را سلامت ما در پشت رایتر. اما معیشت مردم در حال بسته شدن پایین. من نمی توانم تصور کنید اگر شما لازم نیست که هر نوع از هر چیزی به سقوط.”

او می داند که بیش از حد است که توسط عامل در حالی که دولت منظور این است که هنوز هم در اثر او خطرات دولت با در نظر گرفتن دور او مجوز. در حال حاضر در این هفته دولت نظارتی تخته را آغاز کرده اند خم در جوامع روستایی که بازگشایی زود است. روز سه شنبه دولت نوشیدنی الکلی کنترل مقامات در یوبا سیتی و ساتر درخواست مجوز مکان به shift به-ناهار خوری و به در خانه ناهار خوری به طور داوطلبانه. جان Carr سخنگوی دولت گفت: در حالی که عوامل می تواند نظم و انضباط و فایل اداری اقدام علیه کسب و کار است که نه مطابق با درخواست خود را “ما امیدواریم که برای رعایت داوطلبانه.”

Newsom می توانید انتخاب کنید برای اجرای دستور دولت بیشتر stringently در روزهای آینده. قبلا او تکیه سوی آموزش و پرورش به جای اجرای, اما زمانی که عکس ها از بسته بندی سواحل در جنوب کالیفرنیا عناوین ساخته شده در سراسر کشور به او دستور داد تمام سواحل در اورنج کانتی بسته برای تعطیلات آخر هفته. حتی پس از آن, اما, اجرای قانون با هدف به دستگیری افراد نقض نظم است.
Server Jonnie Overmire goes over the menu for customers at the Lambert House Cafe in Yuba City.

در سراسر کشور موارد همچنان به افزایش تدریجی اما اعداد نرسیده که در روز قیامت در پیش بینی در ابتدا پیش بینی شده توسط دولت ، از روز شنبه تنها 3,334 بیماران با موارد تایید شده بودند در بیمارستان بستری ایالت همراه با 1,347 با موارد مشکوک. مقامات بهداشتی دولت بارها و بارها با التماس کالیفرنیا, نه به خود راضی می شوند با تلاش های خود و به رسمیت شناختن آن است که به دلیل اقدامات خود را که اعداد هستند و جایی که آنها هستند.

برای برخی از جوامع مانند یوبا سیتی و ساتر اما این دولت است که مصرف آن بیش از حد. “من احساس می کنم مانند دولت کمی overdramatic گفت:” استیو Lewis, یک هنرمند خال کوبی در حوزه هنری معبد اجتماعی باشگاه در ماریس ویل. پس از دو هفته هیچ کار Lewis فقط خوشحال است که او می تواند پرداخت صورتحساب خود را دوباره.

“من یک مقدار زیادی از دوستان در این صنعت در بخش های دیگر دولت که در همان قایق من فقط در هفته گذشته و آنها فقط در تلاش برای دریافت از طریق فروش هنر در تلاش برای انجام کارت های هدیه انجام GoFundMes,” او گفت:. “من می توانم کار می کنم. آنها نمی توانند. من می بینم هر کس دیگری در آن موقعیت و آن را یک چیز است. من بسیار سپاسگزار است.”

Newsom اغلب اشاره به کالیفرنیا به عنوان یک “دولت-ملت” در روزانه خود را در جلسات به “حس مقیاس و دامنه” دولت با جهان پنجمین اقتصاد و جمعیت تقریبا 40 میلیون.

“ما می دانیم که یکی از اندازه همه مناسب نیست,” او گفت:. “شما نمی توانید مدیریت یک دولت بزرگ این, این متنوع در هر شکل و یا شکل قومی, نژادی, مذهبی بر اساس جغرافیا و بدون شناخت از پایین به بالا ساخت.”

اما او بارها تاکید کرد که کالیفرنیا باید متحد در پاسخ آن در برابر coronavirus.

در این راستا فرماندار و Ziegenmeyer the Orange county مجلس در توافق هستند. “این روشی است که من در آن نگاه کنید و راه من امیدوارم که او به نظر می رسد در آن: ما همه یک تیم در این ایالت کالیفرنیا” Ziegenmeyer گفت. اما در مناطق روستایی کالیفرنیا دوباره باز او را می بیند در معرض خطر نیست اما پتانسیل های اقتصادی است.

“اگر یک منطقه کوچک می تواند به کار و فکر می کنم در مورد تاثیر ما در حال رفتن به در بیکاری خطوط,” او گفت:. “به من که سمت راست وجود دارد باز با جهت سلامتی دکتر که توسط علم و اعداد است که بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>