Covid همه گیر و رکود اقتصادی صدمه دیده است غیر انتفاعی که نیاز به موج

در چنگال این بیماری همه گیر کوروناویروس از Y. M. C. A. ارائه یک راه نجات برای بسیاری از آمریکایی ها آسیب پذیر. به عنوان بحران بهداشتی و اقتصادی آن اختلال در غذا خوردن دور در این گروه درآمد, سوال این است که آیا هر کسی پرتاب خواهد شد یک راه نجات برای امدادگران.

این گروه از 2600 پایگاه تبدیل شده در موج اول بیماری به مدنی مراکز مراقبت از کودکان تکنسين پزشکان و دیگر کارگران ضروری که مهدکودکها تعطیل; تغذیه ضعیف زمانی که مدارس که ارائه برنامه غذا درهای بسته خود را حتی مسکن بی خانمان زمانی که لغزش از نظر می تواند به معنای یک مرگ خاموش.

در عین حال مانند بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی بخش Y. M. C. A. می یابد خود را در معرض خطر مالی فقط آن را به عنوان مورد نیاز است. قبل از همه گیر وابستگان به طور معمول عامل در حاشیه از 3 درصد و یا کمتر و در حال حاضر درآمد پایین 30 تا 50 درصد در سراسر کشور. بیشتر furloughed 70 تا 95 درصد از کارگران خود و بدون کمک صدها شاخه ممکن است مجبور به بستن.

“ما دوقلو اولویت های خدمات و بقا” گفت: Richard مالون رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Y. M. C. A. شهری شیکاگو که بسته شده است و طی آن 17 شعبه پس از همه گیر رخ داد. “این است که بخش غیر انتفاعی است که به کمک نیاز دارد اما این مردم هستند که ما در خدمت است که تحمل فشار.”

Covid-19 رانده است اقتصاد ایالات متحده به ناگهانی و رکود عمیق, هدف قرار دادن کسب و کارهای محلی و همچنین چند میلیارد دلاری شرکت های بزرگ. کمتر متوجه شده است بسیار زیاد تلفات در گروه های غیر انتفاعی است که آمریکایی ها تکیه می کنند برای خدمات اجتماعی و مراقبت های پزشکی و معنوی نیاز دارد. دهها هزار نفر از سازمان های غیر انتفاعی هستند که به احتمال زیاد از نزدیک و بدون نوعی از بسته نجات, گروه تحقیقاتی پرده به این نتیجه رسیدند از یک تجزیه و تحلیل از مالیات براده.

که نه تنها یک ضربه به کسانی که تکیه بر خدمات خود را اما همچنین انجام آسیب بیشتری به اقتصاد است. این بخش است که این کشور سومین خصوصی کارفرما با 1.3 میلیون غیر انتفاعی به کارگیری حدود 12.5 میلیون نفر در حدود 10 درصد از کل که در حال کار در بخش خصوصی است. یک دانشگاه جانز هاپکینز مطالعه تخمین زده شده است که 1.6 میلیون غیر انتفاعی شغل بودند از دست رفته بین فوریه و مارس.

به امید جلوگیری از ویرانگر جدید کاهش زیادی سازمان های غیر انتفاعی مانند انجمن قلب آمریکا و صلیب سرخ آمریکا در حال درخواست برای کمک های مالی فدرال و وام. سازمان های غیر انتفاعی نیز باید یک سهمی در این که آیا واشنگتن کمک می کند تا برای بستن شکاف در دولت و شهرداری بودجه — منبع اصلی تامین بودجه به ویژه برای کسانی که به ارائه خدمات اجتماعی.

“این سوال که آیا برای رفتن به یک محرک لایحه به دولت های ایالتی و محلی بسیار مهم برای سازمان های غیر انتفاعی گفت:” لستر Salamon, مدیر جانز هاپکینز مرکز جامعه مدنی مطالعات که مورد مطالعه غیر انتفاعی بازار کار برای چند دهه. “آنها در حال رفتن به واقعا walloped.”

سازمان های غیر انتفاعی از محدوده بزرگ-بیمارستان های شهرستان به مغازه های صرفه جویی که حمایت از سازمان های خیریه محلی و آنها در حال طرح میتوانست با این بیماری همه گیر در راه های مختلف. بسیاری نمی توانند انجام وظایف خود به دلیل خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله. برای مواد غذایی pantries و رایگان درمانگاه اقتصادی تحول ایجاد کرده است افزایش مشتریان.

اعتبار…Sebastian هیدلگو برای نیویورک تایمز

“افرادی که استفاده می شود برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی در حال حاضر ایستاده در خط برای دریافت خدمات است که به شما می گوید در حالی که تقاضا افزایش منابع در حال کاهش و گفت:” تیم Delaney, رئيس جمهور و مدیر اجرایی شورای ملی از سازمان های غیر انتفاعی.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

41m پیش
سازمان های غیر انتفاعی کمک آمریکایی ها از طریق همه گیر هستند در معرض خطر خود را.
2 ساعت پیش
Neiman Marcus خواهد دید از آن فروشگاه در نیویورک, هادسون متری.
5h پیش
Schlumberger, روغن خدمات شرکت قطع خواهد شد 21,000 شغل.

در حالی که بسیاری فکر می کنم از سازمان های غیر انتفاعی به عنوان در حال اجرا عمدتا با کمک های مالی تقریبا نیمی از درآمد خود را آمد از صدور صورتحساب برای خدمات یک سوم از قراردادهای دولتی و کمک های مالی و تنها حدود 9 درصد از کمک های مالی فرد آقای دلانی گفت.

ملودی Boykin, 35, رفت و از کار کردن در یک سازمان غیر انتفاعی به تکیه بر یکی برای کمک به. Furloughed به عنوان یک پیمانکار کار در تجزیه و تحلیل داده ها و صدور مجوز برای انجمن دندانپزشکی آمریکا در شیکاگو او شد در خانه با 2 سال انتظار برای مزایای از غرق بیکاری ،

در روز سه شنبه خانم Boykin سوار به Y. M. C. A. جایی که پسر او تا به حال شده است در اوایل شروع برنامه بود که به طور موقت منتقل شده آنلاین. وجود دارد او داده شد مواد غذایی و premade وعده های غذایی; تمیز کردن وسایل مانند Lysol و Clorox دستمال مرطوب; کاغذ توالت که احتکار کرده کمیاب و شاید مهمتر pull-up پوشک و دستمال مرطوب بچه.

“است که موجب صرفه جویی حداقل یک خوبی $75 به 100 دلار در ماه” او گفت:.

در یک قاطعانه سرمایه داری کشور غیر انتفاعی “گاهی اوقات در پشت رایتر قرار داده از نظر اهمیت و نشاط برای ملت” خانم Boykin گفت. “آنها یک تور ایمنی برای آمریکا از لحاظ کمک به خانواده و حمایت است.”

برخی از مبانی و خیریه-دادن وجوه پا کرده اند تا کمک های مالی خود را. اما برای سازمان های غیر انتفاعی به عنوان یک کل هر دو درآمد فعالیت های مولد و صندوق جمع آوری شده است ضربه سخت و تهدید خود را در کوتاه مدت عملیات و توانایی نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد — و خود را در دراز مدت زنده ماندن.

آسیب در حال تبدیل شدن دائمی در بسیاری از موارد. از یک فروشگاه دوچرخه در سان فرانسیسکو ارائه کارآموزی برای محروم نکردن به یک کلینیک دندانپزشکی برای خانواده های کم درآمد در Ames, Iowa, و از یک مرکز جامعه با یک باشگاه ورزشی در اوهایو به یک فروشگاه صرفه جویی در نبراسکا کارکنان در بخش افراد با معلولیت ذهنی غیر انتفاعی باید درهای بسته خود را و گذاشته کارکنان است.

بیش از سه دهه در سازمان های غیر انتفاعی رفت و آمد مکرر به کودکان و نوجوانان جهان ایجاد کرد در Kissimmee, Fla., از آن شده است هالووین هر دوشنبه پس از کریسمس هر پنج شنبه با ارائه و اسب کشیده کالسکه سواری زیر گرد دستگاه ساخته شده از برف. خیریه میزبان بیش از 8000 کودکان با زندگی تهدید بیماری و خانواده های آنها هر سال از طرف گروه مانند Make-a-Wish بنیاد برای تحقق رویاهای خود را از مراجعه به والت دیزنی جهان و جاذبه های دیگر در مرکزی فلوریدا.

اعتبار…اوکتاویو جونز برای نیویورک تایمز
اعتبار…اوکتاویو جونز برای نیویورک تایمز

اما با هیچ مهمان آمدن و سقوط در صندوق جمع آوری موسسه خیریه گذاشته 171 کارگران در اواخر ماه ژوئن. یک اسکلت خدمه از 29 نفر اجرا می شود شیپور خاموشی و گرگرفتگی توالت در خالی ویلا و می فرستد بر روی صندلی چرخدار در دسترس تفریحی سواری در حال چرخش به نگه داشتن آنها را از شکستن.

“برای اجرای یک چرخ فلک بدون بچه ها در آن به اجرای قطار فقط نشستن خالی است افسرده گفت:” پاملا Landwirth های غیر انتفاعی رئیس جمهور و رئیس اجرایی است.

این دسامبر قرار بود به مناسبت سالگرد 50th برای سرخپوستان آمریکایی خدمات در لینکلن پارک, Mich., که در آن بومی آمریکایی زندگی در شهرستان Wayne جشن عروسی و مجالس ترحیم برگزار که در آن کودکان آموخته به رقص و سنتی لباس شاهانه یا فاخر و جایی که روانشناسان در خدمت روان-سلامت نیاز دارد. به جای پری Givens, مدیر اجرایی, برای 27 سال قفل شده است و درب به مرکز جامعه در این ماه.

“ما لازم نیست که پول برای پرداخت اجاره بها” $1,750 یک ماه, او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است با صندوق جمع آوری بخشی از جامعه مرکز می تواند ذخیره شود برای هنرمندان استودیو و یا دیگر استفاده می کند.

در اوایل بیماری همه گیر با میلیون ها نفر به طور ناگهانی از کار مواد غذایی, بانک شد چهره های غیر انتفاعی کمک به اتومبیل های اندود شده تا به صورت مایل به کمک های غذایی. جف بزوس آمازون اجرایی در پاسخ با 100 میلیون دلار کمک مالی به بانک غذایی شبکه تغذیه امریکا است.

اما ابعاد دیگر بحران شده اند کمتر قابل مشاهده است. برای مثال داده های اولیه نشان می دهد که مواد مخدر استعمال بیش از حد به شدت افزایش یافته و حتی به عنوان مراکز درمان مجبور به محدود کردن پذیرش برای محافظت در برابر گسترش این ویروس.

گروه در حال حاضر در حال اجرا بر روی یک بند کفش تا به حال برای خرید کمیاب, دنده محافظ, اغلب در قیمت های متورم و لپ تاپ و تبلت و گوشی های هوشمند به صورت ناگهانی تغییر جهت به پزشکی از راه دور.

“این نوع از ضد همگرایی هارمونیک” گفت: Jeff Richardson, معاون رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای خدمات اجتماعی در شپرد پرات نظام سلامت در بالتیمور. “ما خالص ایمنی در حال حاضر در حال سقوط از هم جدا. در حال حاضر وجود دارد یک زن سوراخ خمیازه.”

غیر انتفاعی که در خدمت نزدیک به 70 ، 000 نفر در مریلند از طریق دو بیمارستان های روانی سرپایی مراکز توانبخشی جانبازان خدمات و شروع به سر مرکز دارای furloughed صدها نفر از زمان بحران آغاز شد. آن روز برنامه در خیابان چارلز در بالتیمور استفاده می شود برای خدمت به 200 تا 300 نفر در روز و شش روز در هفته ارائه توانبخشی روانی و اعتیاد خدمات و وعده های غذایی رایگان.

“ما در حال دیدن مردم تقاضا برای بستری و درمان راه رفتن تا” آقای ریچاردسون گفت.

اعتبار…Sebastian هیدلگو برای نیویورک تایمز

بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی شد واجد شرایط برای فدرال کمک های همه گیر زیر چک حفاظت از برنامه که تمدید بالقوه بخشایش وام به کارفرمایان کوچک برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. به کودکان و نوجوانان جهان دریافت $1.75 میلیون. اما سازمانهایی مانند Y. M. C. A. شهری شیکاگو از سمت چپ بود چرا که آنها تا به حال بیش از 500 کارمند است.

یک گروه از بیش از 3,800 سازمان های غیر انتفاعی به تازگی با ارسال نامه ای درخواست رهبران کنگره برای افزایش کسر مالیات برای کمک های خیریه و برای بازپرداخت سازمان های غیر انتفاعی برای پرداخت به بیکاری در دولت بودجه. آنها همچنین خواسته قانونگذاران به گسترش چک برنامه حفاظت و وام دیگری به بزرگتر شامل سازمان های غیر انتفاعی.

دوروتی Cole-Gary شیکاگو Y. M. C. A. اجرایی, مدیر آموزش های اولیه و مراقبت از کودک در تلاش بود برای پیدا کردن لپ تاپ به صورت آموزش از راه دور زمانی که او متوجه شد که خانوادهها به نیازهای فوری تر. کارکنان او نیز شروع به جمع آوری و توزیع مواد غذایی, پوشک, فرمول و تمیز کردن وسایل در برخی موارد تحویل کالا به مردم گیر در خانه.

“آنها مشغول به کار بودند در خط مقدم — آنها خود را در معرض خطر به انجام این کار” خانم Cole-گری گفت: از اعضای هیات. او گفت: Y. M. C. A. شده بود یک لنگر در منطقه شیکاگو سیاه و سفید و قهوه ای جوامع و نامشخص آینده مالی نگران او.

“ما شده اند چراغ نور برای کودکان و خانواده ها در جوامع ما” خانم Cole-Gary گفت. “چه اتفاقی می افتد زمانی که ما دیگر وجود دارد برای خانواده؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>