Covid-19 نوبت میدان نبرد متحده به نقاط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مسیرهای پیاده روی بایدن در انتخابات

Coronavirus عفونت نرخ بهره در آمریکا افزایش یافته و به رکورد بالا قرار دادن بیمارستان ها تحت فشار شدید و تبدیل انتخابات میدانهای فلوریدا تگزاس و آریزونا به آخرین نقاط.

بیش از 2.5 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا و بیش از 125,000 فوت کرده اند از Covid-19 بیماری تنفسی باعث می شود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این بزرگترین بالغ در جهان و افزایش ترس از بدتر آمده است.

“پنجره بسته است” برای ما به همه گیر تحت کنترل الکس آذر به وزیر بهداشت هشدار داد در روز یکشنبه به عنوان 36 متحده گزارش شده افزایش می یابد و در موارد جدید در مقایسه با هفته گذشته است. تنها دو ایالت کنتیکت و رودآیلند – گزارش کاهش می دهد.

خنثی کردن رسمی وعده داده است که این بیماری همه گیر خواهد بود مورد ضرب و شتم در حال حاضر در هفته گذشته روزانه تعداد تایید عفونت شروع به پریدن کرد به بالا از 40 ، 000 در سراسر کشور. فلوریدا تا به حال یک رکورد 9,585 عفونت در روز شنبه و پس از 8,530 در روز یکشنبه. تگزاس گزارش 5,400 به نزدیک به 6000 مورد جدید در هر روز بین 23 و 28 ژوئن.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم از یک شکست تاریخی از رهبری نه یک بار بلکه دو بار اول: برای کم اهمیت جلوه دادن ویروس و sidelining کارشناسان هنگامی که این فوران پنج ماه پیش و در حال حاضر برای همه, اما نادیده گرفتن آن تجدید حیات در سراسر جنوب و کشورهای غربی از جمله چند دیده می شود به عنوان مهم به شانس خود را از انتخاب مجدد در نوامبر است.

رئیس جمهور متمرکز شده مستقیما در بهبود اقتصادی اما برخی کشورها در حال حاضر مجبور به مقیاس بازگشایی تلاش. کالیفرنیا دستور داد برخی از میله به اولین عمده واژگونی تلاش برای بازگشایی اقتصاد در پرجمعیت ترین دولت است. تگزاس و فلوریدا انجام داده اند و به همین ترتیب.

در ضمن سابق فلوریدا در بخش بهداشت و درمان داده دانشمند ادعا کرده است مقامات خواسته خود را به صورت دستی تغییر اعداد پس از آن به نظر می رسد این ویروس را گسترش بود بد نیست به اندازه کافی به تاخیر بازگشایی.

Rebekah Jones, a former Florida health department data scientist, has claimed officials asked her to change her data.

“این بسیار روشن بود که در آن نقطه است که علم در پشت علم-محور طرح مهم نیست چرا که این طرح در حال حاضر ساخته شده” Rebekah جونز گفت: رادیو عمومی ملی (NPR).

افزایش بوده است و بدترین حالت در آمده است که نه دنبال مقام توصیه به صبر برای کاهش مداوم در عفونت برای دو هفته قبل از بازگشایی اقتصاد خود را.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت: “این یک دستور غذا برای فاجعه است. در حال حاضر ما شاهد عواقب جامعه گسترش یافته است که حتی سخت تر برای جلوگیری از گسترش خوبی شناخته شده مکان فیزیکی مانند یک زندان یا خانه سالمندان یا بسته بندی گوشت می آمد گیرد.”

در مکان های که در آن موارد در حال افزایش است و مقامات نیز با توجه به “به طور کامل نامحدودی این جوامع با آزمون” Fauci گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در یکشنبه خواست آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و عینک یکی خود را در طول سفر به تگزاس, اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به انجام این کار.

“پوشیدن ماسک در هر کجا که آن را نشان داد و یا هر کجا که شما قادر خواهید بود برای تمرین به نوع اجتماعی فاصله که جلوگیری از گسترش coronavirus” پنس گفت.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت رو نقد برای بازگشایی خیلی زود اعتراف کرد: “Covid-19 گرفته شده بسیار سریع و بسیار خطرناک به نوبه خود در تگزاس بیش از فقط چند هفته گذشته.”

ابوت همچنین ممنوع اعمال جراحی الکتیو در دولت بزرگترین شهرستانهای استان است.

این بیماری همه گیر تبدیل شده است چشم انداز سیاسی در انتخابات سال است. در شروع سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر اعتقاد او کروز برای انتخاب مجدد در پشت یک اقتصاد قوی. در حال حاضر او است که او آسیب پذیرترین وقت پس از جورج هربرت واکر بوش از دست رفته در سال 1992 تحت حمله برای فقدان استراتژی ملی ناکافی تماس با ردیابی و موثر رها فرمانداران دولت برای مبارزه با این ویروس به تنهایی.

تهمت نیز به مبارزه طلبیده بهداشت عمومی دستورالعمل با برگزاری تجمعات انتخاباتی با چند ماسک صورت و کمی فاصله فیزیکی. فقط قبل از رویداد های اخیر در Tulsa, اوکلاهما, مبارزات انتخاباتی خود کارگردان حذف هزاران نفر از “نشستن نیست در اینجا لطفا!” برچسب از صندلی های در نظر گرفته شده که به ایجاد فاصله فیزیکی بین هواداران است.

حریف خود را جو بایدن گفت: در یک سخنرانی در ایالت پنسیلوانیا در هفته گذشته: “او مانند یک کودک است که فقط می تواند این را باور نمی کند برای او اتفاق افتاده. این همه ناله و ترحم. این بیماری همه گیر نیست به او اتفاق می افتد. آن را به همه ما اتفاق افتاده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به نظر می رسد پرداخت سیاسی قیمت. چندین نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین تحت فشار خود را برای پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات در حال حاضر انتهایی بایدن دو رقمی در سراسر کشور و از دست دادن در شش میدان نبرد متحده است که کلید پیروزی خود را در سال 2016.

واشنگتن پست گزارش داد که “برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان خصوصی و فشار برای تغییرات گسترده به این کمپین از جمله این ایده از یک عمده کارکنان و تلاش برای متقاعد کردن رئیس جمهور به منظم تر در پیام خود و رفتار”.

یکی unnamed تهمت متحد گفت: پست: “اگر انتخابات بود امروز ما در دردسر بزرگ. خوشبختانه این طور نیست.”

کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی که تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 گفت: ABC News: “او از دست دادن. و اگر او تغییر نمی کند البته هر دو از نظر این ماده از آنچه او بحث و راهی که او رویکرد مردم آمریکا و سپس او را از دست بدهند.”

بایدن است در درجه اول شده است مبارزه از خانه اش در, دلاور, به دلیل ویروس مستند محدودیت. او رفته است بیش از دو ماه بدون برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی و انتظار نمی رود که به میزبان سنتی تجمع در آینده نزدیک.

کریستی افزود: “هیچ سوال که در حالی که این نظر سنجی های ملی کمتر قابل توجهی از نظر خام اعداد روند آشکار است. روند حرکت به سوی جو بایدن زمانی که جو بایدن نه یک کلمه گفت.

“جو بایدن پنهان شدن در زیرزمین و گفت: نه چیزی. هیچ … هیچ بی اعتبار به معاون رئیس جمهور اگر شما در حال برنده شدن بدون انجام هر چیزی چرا هر چیزی؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de