Covid-19 بازماندگان می تواند از دست دادن بیمه درمانی اگر تهمت برنده پیشنهاد برای لغو Obamacareمیلیون ها نفر از آمریکایی ها که جان سالم به در Covid-19 یا در صورت عفونت های آینده می تواند از دست دادن خود را بیمه می شود و یا محروم از پوشش گرفتن باید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با موفقیت لغو Obamacare.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته دیوان عالی کشور در اواخر روز پنجشنبه به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه – یک حرکت است که اگر موفق خواهد آورد دائمی برای پایان دادن به اصلاحات بیمه قانون به عنوان محبوب شناخته شده Obamacare.

تحت ACA شرکت های بیمه نمی توانند انکار پوشش برای شرایط از پیش موجود. لغو آن به معنی میلیون ها نفر از آمریکایی ها که تا به حال یا سرطان اسکلروز متعدد یا بیماری های دیگر را در تلاش برای پیدا کردن بیمه.

هر کسی که تقاضا برای بیمه که پس از آن قرارداد Covid-19 همچنین می تواند بیمه خود را باطل و یا رد شود پوشش در آینده است. اگر آنها مجاز به داشتن بیمه, آنها هنوز هم می تواند به اتهام حق بیمه بالاتر و یا درمان آینده برای coronavirus تبدیل خواهد شد.

“لغو ACA می تواند بسیار آسیب و باعث هرج و مرج در سراسر کشور” گفت: کارن Pollitz ارشد همکار در هنری جی قیصر بنیاد خانواده.

هر کسی که خرید بیمه بهداشت و درمان است که پس از آن قرارداد coronavirus خواهد در صورت از دست دادن پوشش, او گفت:. “اگر شما خریداری بیمه و سپس گرفتار ویروس شما خواهد بود از شانس بود,” او گفت:.

لغو از قبل موجود شرایط پوشش دشوار است به خصوص برای کسانی که دارای Covid-19 چرا که تا کمی شناخته شده در مورد سلامت طولانی مدت تاثیر این بیماری است. شواهدی وجود دارد که بیماری تنفسی باعث آسیب دائمی در بعضی از بیماران. کسانی که این بیماری را داشته اند و بهبود را به افشای وضعیت خود را به درخواست برای بیمه و می تواند برای پوشش روشن.

“ما می توانیم ده ها میلیون نفر از مردم پرتاب از پوشش” گفت: Pollitz. “وجود خواهد داشت یک یورش سازمان ملل متحد-بیمه.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او را حفظ حمایت مردم با شرایط موجود از قبل اما گفته است که چگونه آن را جایگزین قوانین موجود اگر ACA باطل شد.

دیوان عالی کشور است و نه برنامه ریزی یک تاریخ به صورت شفاهی در این مورد, اما از آن است که انتظار می رود در پاییز و تصمیم گیری خواهد به احتمال زیاد نمی رسند تا پس از انتخابات ماه نوامبر.

در عین حال پزشکان در حال جستجو برای یک واکسن برای Covid-19 و 124,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این بیماری است. شده است وجود دارد افزایش در موارد در چند کشور و ملت ضربه تمام زمان بالا از 40,000 موارد ثبت شده در روز پنج شنبه با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ثبت آن جلسه در روز پنج شنبه جو بایدن هشدار داد در مورد دولت حمله در ACA و گفت: “اکثر ظالمانه از همه اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه خود عوارض ناشی از Covid-19 می تواند تبدیل به یک جدید از قبل موجود شرایط.”

“برخی از بازماندگان را تجربه ماندگار سلامت اثرات مانند زخم ریه و قلب آسیب” بایدن گفت: در طول یک سخنرانی در, Lancaster, Pennsylvania.

“و اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غالب در دادگاه های بیمه اجازه داده می شود به دور از پوشش یا جک حق بیمه به سادگی به دلیل نبرد با کوروناویروس.”