Covid-19 بیمار می شود دو پیوند ریه ارائه امیدوارم که برای دیگران

یک زن جوان که ریه ها نابود شدند توسط coronavirus دریافت یک پیوند ریه در هفته گذشته در بیمارستان یادبود نورث وسترن در شیکاگو بیمارستان گزارش روز پنج شنبه اول شناخته شده, پیوند ریه در ایالات متحده برای Covid-19.

10 ساعت عمل جراحی سخت تر بود و چند ساعت در زمان طولانی تر از بسیاری از پیوند ریه به خاطر التهاب ناشی از این بیماری تا به حال در سمت چپ این زن ریه “به طور کامل پوشاندند به بافت اطراف آنها قلب و دیواره قفسه سینه و دیافراگم,” دکتر گفت: Ankit بهارات ارشد از جراحی قفسه سینه و جراحی مدیر از پیوند ریه برنامه در نورث وسترن پزشکی که شامل شمال غربی بیمارستان یادبود در یک مصاحبه.

او گفت: بیمار یک زن در 20s خود را که تا به حال هیچ جدی در زمینه شرایط پزشکی بود که دوره نقاهت هست: “او بیدار او را خندان او FaceTimed با خانواده اش است.”

اما او تا به یک راه طولانی برای رفتن. او هنوز هم بر روی یک دستگاه تهویه چرا که حتی اگر این پیوند ریه ها سالم هستند او طولانی بیماری او را ترک کرده است عضلات قفسه سینه بیش از حد ضعیف برای تنفس و آن زمان را برای او قدرت بازگشت.

پیوند او را تنها شانس برای زنده ماندن دکتر بهارات گفت. تیم او می خواست دیگر پیوند مراکز بدانید که این عملیات می تواند صرفه جویی در برخی به شدت بیمار Covid-19 بيمار.

او گفت که دیگر مراکز درمانی شده بود تماس به پیدا کردن در مورد این عملیات و این که برخی می خواستم به ارسال Covid-19 بيمار به شمال غربی برای پیوند ریه.

“من می خواهم به تاکید است که این است که برای هر Covid بیمار” دکتر بهارات گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد بیمارانی که نسبتا جوان بسیار کاربردی با حداقل به هیچ همبود شرایط دائمی آسیب ریه که نمی توانید خاموش ونتیلاتور.”

برای این بیماران گفت: این خبر از موفقیت آمیز پیوند “کاملا می تواند شروع به چیزی.”

او همچنین گفت که پزشکان از نزدیک نظارت Covid-19 بازماندگان که تا به حال شده است در فن های شدید ریه آسیب به ببینید که آیا آنها به طور کامل بهبود می یابند و یا زخم در ریه ها است که ممکن است در نهایت منجر آنها همچنین نیاز به پیوند.

بیمار نام حال نکردن به محافظت از حریم خصوصی خانواده اش کاهش یافته است به مصاحبه گفت: شمال غربی سخنگوی جنی Nowatzke. او گفت: این زن بود هیسپانیک حرفه ای در اواخر 20s که زندگی و کار در شیکاگو و به تازگی نقل مکان کرد و در آنجا از کارولینای شمالی است.

او سالم بود قبل از اینکه او قرارداد coronavirus دکتر بهارات گفت. او تا به حال تا به حال یک بیماری جزئی که مورد نیاز او را به یک دارو است که سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را تا حدودی اما روشن نیست که آیا این دارو ساخته شده او به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

او مریض بود و برای حدود دو هفته قبل از بستری به بیمارستان در آوریل 26. او به زودی نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. وضعیت او را نگه داشته و بدتر شدن و پزشکان متصل به یک ماشین است که پمپ اکسیژن به طور مستقیم به جریان خون.

هفته ها گذشت و با بهبود و آسیب ریه شروع به قرار دادن فشار بر روی قلب و کبد است. مشخص شد که ریه ها او هرگز بازیابی دکتر بهارات گفت.

“شما کسی را در 20s خود را که در غیر این صورت سالم این دختر فقیر” دکتر بهارات گفت. “کل تیم احساس می شود آن را سخت به اجازه رفتن کسی مانند آن. ما می خواستیم به او هر گزینه. همه فقط ریشه برای او.”

او گفت که او و همکارانش تا به حال مورد بحث آنچه انجام می دهد اگر آنها به حال یک بیمار جوان مبتلا به برگشت ناپذیر ریه آسیب می رساند. آنها تا به حال شنیده ام از جمله موارد دیگر در آن مراکز مراقبت خارج شد و بیماران درگذشت.

آن را معقول و منطقی به نظر می رسید سعی کنید یک پیوند ریه. نورث وسترن پزشکی انجام 40 تا 50 سال; دکتر بهارات گفت که او بسیاری از آنها را.

بیمار قرار داده شد در لیست انتظار برای پیوند تنها پس از او آزمایش منفی برای coronavirus.

یک تطبیق دهنده بود به سرعت شناسایی و چند روز بعد زن جوان تحت عملیات.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


او بدحال بیمار به کسی که با او تا به حال تا کنون با توجه به پیوند او گفت:, و ریه او آسیب شد و در میان بدترین او تا به حال دیده بود. یک آسیب شناس که به بررسی ریه ها تایید کرد که آسیب غیر قابل برگشت است.

محققان در حال مطالعه آنها را به امید یادگیری بیشتر در مورد این بیماری برای کمک به پاسخ به یکی از بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده دکتر بهارات گفت: “آنچه که شکست از ترمیم در انسان است که کسی به این نقطه؟”

بیمار باید ایمنی بدن-داروهای سرکوب برای جلوگیری از بدن خود را از رد پیوند است. آنها می تواند به افزایش خطر عفونت دکتر بهارات گفت.

بیمار در حال حاضر آزمایش شده است چندین بار به دیدن اگر مواد مخدر می تواند به نحوی فعال coronavirus اما تا کنون در این آزمون شده اند منفی است.

اعتبار…نورث وسترن پزشکی
اعتبار…نورث وسترن پزشکی

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>