Covid-19: خانه های پرستاری حساب برای ‘گیج’ به اشتراک گذاری از ما, مرگ و میر, داده ها نشان می دهدساکنان خانه های سالمندان را به خود اختصاص داده به صورت متناوب نسبت Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به ناقص اطلاعات جمع آوری شده توسط بهداشت و درمان محققان.

بخش خصوصی وارد شده داده نشان می دهد از جمله مرگ و میر در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در 14 متحده با توجه به بنیاد خانواده کایسر. تنها 33 متحده گزارش پرستاری در خانه-مربوط به مرگ و میر.

“من در یک تماس تلفنی هفته گذشته که در آن چهار یا پنج بیماران را به بیمارستان ما فقط در یک روز از خانه های پرستاری” گفت: متخصص بیماری های عفونی دکتر Sunil Parikh از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی در کانکتیکات. “این فقط یک تعداد سرسام آور روز به روز.”

با وجود هشدارهای زودهنگام است که خانه های سالمندان آسیب پذیر بودند به Covid-19 دلیل زندگی گروهی تنظیمات و سن ساکنان دولت فدرال است که فقط شروع به جمع آوری اطلاعات ملی.

در کانکتیکات 194 216 خانه های سالمندان باید حداقل یک Covid-19 مورد است. نزدیک به نیمی از Covid-19 مرگ و میر در کشور – بیش از 1200 نفر شده اند از ساکنان خانه سالمندان. نسبت بالاتر است و در جاهای دیگر. در نیوهمپشایر 72 درصد از مرگ و میر شده است ساکنان خانه سالمندان.

Parikh گفت: محدود تست و کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک مانع تلاش ها برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در مراقبت از خانه. کانکتیکات خانه سالمندان هنوز هم فقط تست ساکنان با سرفه و تب و تنگی نفس کلاسیک Covid-19 علائم حتی اگر این بیماری شناخته شده است به گسترش asymptomatically.

“آنچه من می خواهم برای دیدن است که توانایی برای تست کل خانه های سالمندان” Parikh گفت. “این علامتی رویکرد است و نه فقط برش آن. بسیاری از ایالت ها از جمله, کانکتیکات, شروع به حرکت در آن مسیر … اما من امیدوارم که آن را تبدیل به یک تلاش ملی.”

خانه های پرستاری بسته شده اند و به صورت هفته اما یک تصویر تلخ است با این وجود پدید آمده است. در نیوجرسی فرماندار فیل مورفی به نام 120 نفر از اعضای دولت و گارد ملی را برای کمک به تسهیلات مراقبت دراز مدت پس از 17 بدن انباشت اشیاء بدست آمده در یک خانه سالمندان است.

در مین 72 سال که رفت به یک خانه برای بهبود یافتن از جراحی درگذشت و فقط چند ماه بعد در دولت بزرگترین شیوع.

“من احساس می کنم شکست خورده مادر من چرا که من او را در اشتباه پرستاری صفحه اصلی” زن دختر, Andrea داناون گفت: بنگور اخبار روزانه. “این مرکز مسئول بسیار غم این خانواده برای حفاظت از ساکنان خود را.”

پانزده متحده نقل مکان کرد برای محافظت از خانه های پرستاری از پرونده های حقوقی با توجه به مدرن بهداشت و درمان.

ساکنان خانه سالمندان در میان اولین مورد شناخته شده از Covid-19 در ایالات متحده است. در اواسط ماه فوریه در حومه Kirkland, Washington, 80 130 ساکنان در یک مرکز بودند بیمار توسط ناشناخته بیماری تنفسی بعد از شناسایی به عنوان Covid-19.

آمار از کرکلند در حال حاضر به نظر می رسد که به داستان های ملی. 129 اعضای هیات بازدید کنندگان و ساکنان که مریض شدم همه اما یکی از 22 که فوت شد ساکنان مسن, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

در اوایل ماه مارس ترین Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده هنوز هم می تواند توان به کرکلند.

“یک چیزی که خارج از غرفه به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده: خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت زمین صفر” نوشت: دکتر تام فریدن رئیس سابق CDC برای سی ان ان در 8 مارس.

آن روز فریدن به نام مقامات فدرال به ممنوعیت بازدید از خانه های سالمندان. مقامات ایالات متحده اعلام کرد اقدامات جدید برای محافظت از ساکنان چند روز بعد.

CDC رسیدگی به کرکلند منتشر شد در 18 مارس. آن موجود دیگر هشدار: “قابل توجه مرگ و مير و ممکن است جلوگیری شود اگر تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت اقدامات در حال حاضر برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض از ساکنان خود را به Covid-19.”

آن را تا 19 مارس که سر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات وعده داده شده برای پیگیری تمام مرگ و میر در خانه های سالمندان. که نیاز به اثر رفت این جمعه اما هنوز وجود دارد و دو هفته مهلت برای پذیرش. در طول دوره از 19 مارس تا 8 مارس, 13,000 نفر کشته شدند به گفته یک NBC News تجزیه و تحلیل.

“این است که واقعا decimating دولت پس از دولت” گفت: Parikh. “ما باید بسیار سریع تغییر [تمرکز] به خانه های سالمندان کهنه خانه … Covid با ما خواهد بود برای بسیاری از سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im