دادگاه لبنان سازمان حفاظت محیط زیست تصویب محبوب علف کش های ساخته شده توسط مونسانتو

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) شکست قانون در تصویب کشاورزی weedkilling محصولات فروخته شده توسط بایر و دو دیگر مواد شیمیایی غول نادیده گرفتن شواهد روشن است که این علف کش ها را علت آسیب گسترده به محصولات یک دادگاه فدرال در روز چهارشنبه حکم.

این تصمیم توسط دادگاه استيناف آمريکا برای نهمین مدار رو ثبت نام برای dicamba مبتنی بر علف کش های ساخته شده توسط مونسانتو است که متعلق به شرکت Bayer AG, BASF و Corteva Agrisciences است که طراحی شده برای اسپری در مهندسی ژنتیک سویا و پنبه. به دستور دادگاه به طور موثر باعث می شود آن را غیر قانونی برای کشاورزان به ادامه استفاده از dicamba علف کش ها در این تابستان به عنوان آنها تمایل به میلیون ها هکتار از محصولات زراعی است.

در سوزش ملامت دادگاه گفت: آن را به حال هیچ چاره ای جز انصراف از سازمان حفاظت محیط زیست را تصویب علف کش از آنجا که این سازمان منحرف شده بود تا کنون از وظیفه خود به درستی ارزیابی خطرات ارائه شده توسط “جدید” استفاده از dicamba.

“سازمان حفاظت محیط زیست ساخته شده چند خطا در اعطای مشروط ثبت نام” دادگاه گفت.

این درخواست به دنبال سرنگونی سازمان حفاظت محیط زیست را تصویب آورده بود توسط خانواده های ملی, مزرعه, ائتلاف, مرکز ایمنی مواد غذایی, مرکز تنوع زیستی و آفت کش ها اقدام شبکه شمال امریکا است.

“امروز تصمیم یک پیروزی عظیم برای کشاورزان و محیط زیست” گفت: جورج Kimbrell از مرکز ایمنی مواد غذایی سرب, مشاوره در مورد. “خوب است به یادآوری است که شرکت های بزرگ مانند مونسانتو و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند فرار از قانون به خصوص در زمان بحران مانند این. خود را به روز حساب فرا رسیده است.”

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این سازمان بود که در حال حاضر در حال بررسی تصمیم دادگاه و “حرکت خواهد کرد و بی درنگ به آدرس دادگاه دستور”.

این مسئله در قلب دادگاه مورد یک محصول شیمیایی و سیستم طراحی شده توسط مونسانتو بود که به دست آورد بایر در سال 2018 است. این شرکت گفت که سویا و پنبه کشاورزان می تواند گیاه “dicamba تحمل” نسخه از محصولات و سپس اسپری جدید انواع dicamba علف کش ها به طور مستقیم بیش از زمینه های خود را به راحتی به کشتن علف های هرز. کشاورزان با استفاده از dicamba نکنید و تا حد زیادی محدود با استفاده از dicamba در طول فصل رشد به دلیل مواد شیمیایی به راحتی می توانید رانش در مسافت های طولانی کشتن یا مجروح شدن یک آرایه وسیعی از محصولات زراعی و گیاهان دیگر آن را حل و فصل در.

مونسانتو BASF و Corteva Agriscience گفت: سازمان حفاظت محیط زیست که خود را به علف کش ها را کم نوسان و اگر کشاورزان به دنبال دستورالعمل های روی برچسب محصول آنها می تواند به جلوگیری از رانش. اما پس از معرفی جدید dicamba محصولات زراعی و علف کش کشاورز شکایات واصل شده اند با دولت مقامات کشاورزی, گزارش dicamba آسیب در سراسر چندین میلیون هکتار در حداقل یک دوجین متحده است.

گاردین گزارش داد در ماه مارس که مونسانتو پیش بینی آن dicamba محصول سیستم را به هزاران نفر از دعاوی خسارت از ما کشاورزان تحت فشار قرار دادند اما جلوتر به هر حال خطرات شدند عنوان به سازمان حفاظت محیط زیست.

این دادگاه نشان داد که سازمان حفاظت محیط زیست “حاضر به منظور برآورد مقدار dicamba آسیب” موفق به اذعان کرد که محدودیت های آن قرار می گیرد استفاده از dicamba علف کش ها را نمی توان دنبال کرد و نه اذعان کرد که شواهد جدید استفاده از dicamba علف کش خواهد “پارگی بافت اجتماعی جوامع کشاورزی”.

دادگاه گفت: آن را می دانستم که تصمیم خود را می تواند پر هزینه برای کشاورزان که برنامه ریزی برای استفاده از dicamba خود GMO سویا و پنبه زمینه اما گفت: سازمان حفاظت محیط زیست را شکست و به اذعان و آدرس خطرات به دیگر محصولات چپ دادگاه هیچ انتخاب است.

“ما اذعان به مشکلات این تولید کنندگان ممکن است در پیدا کردن موثر و قانونی علف کش ها برای محافظت از خود (dicamba-tolerant) محصولات …” حاکم متحده است. “آنها قرار داده شده اند در این وضعیت از طریق هیچ گسل از خود را دارند.”

Bayer, BASF و Corteva هر یک با صدور بیانیه گفته خود علف کش ها مهم بودند کشاورز ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد با خیال راحت و مخالفت آنها با تصمیم دادگاه است. شرکت ها گفت: آنها ارزیابی گزینه ها در پاسخ.

“اگر حاکم می ایستد ما به سرعت برای به حداقل رساندن هر گونه تاثیر بر مشتریان ما در این فصل” بایر گفت.

BASF به نام حکم دادگاه را “بی سابقه” و گفت که “پتانسیل ویرانگر به ده ها هزار نفر از کشاورزان”.

کشاورزان می تواند از دست دادن “درآمد قابل توجهی” اگر آنها قادر به کشتن علف های هرز در سويا و پنبه زمینه با dicamba علف کش این شرکت اعلام کرد.

“ما همه با استفاده از راه حل های قانونی موجود برای به چالش کشیدن این منظور” BASF گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>