زوج ها هم با کیفیت تمام وقت

تا چند هفته پیش جو Cipolla تا به حال هیچ ایده که او به pacer نوع کار کارگر است که struts به عقب و جلو در سراسر یک اتاق در طول کسب و کار, تماس, فریاد به AirPods.

“او نسبتا نرم-صحبت, فرد, اما زمانی که او را به انجام کسب و کار او گفت:” خانم Cipolla که صرف نزدیک به 24 ساعت در روز در داخل 800 فوت مربع موری هیل آپارتمان او سهام با لوقا Rossiter شوهر او از پنج سال به عنوان آنها سر خم کردن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آقای Rossiter, 32, که با این نسخهها کار در امور مالی استفاده می شود به صرف روز خود را در یک دفتر در کانکتیکات با یک درب که بسته به جایی که او می تواند به سرعت در صلح است. و خانم Cipolla, 32 یک مدیر بازاریابی برای SquareFoot تجاری شرکت املاک و مستغلات معمولا با این نسخهها کار از یک دفتر کار در Midtown.

در حال حاضر مانند میلیون ها نفر از زوج ها در سراسر کشور و جهان آنها صرف زمان بیشتری را با هم از آنها تا کنون در محله های تنگ و تحت شرایط استرس زا است. برای اولین بار در هفته آنها با هم در کنار هم در اتاق نشیمن خود را با خانم Cipolla تلاش برای نادیده گرفتن نزدیک به ثابت وقفه. “این بسیار منحرف به دیدن این فرد قدم زدن در اطراف” او گفت:. توسط دو هفته او تا به حال عقب نشینی به اتاق خواب.

اتاق نشیمن ما را تبدیل به دفتر cubicles و فرد با آنها شما ممکن است به اشتراک گذاشته اند قول کرده است بدل یک شبه به آن تحریک کننده از همکاران که chomps خود آدامس و شیپور خاموشی بر روی میز در حالی که او فکر می کند. ناگهان یک شریک زندگی نیز یک اتاق-mate که ممکن است می گویند به طور تصادفی عکس-بمب گذاری در یک ویدئو کنفرانس در لباس زیر خود را یک حادثه ناگوار به تازگی جاودانه در توییتر.


ایده ها از فردا در آنچه به عنوان خوانده شده, طبخ, watch, بازی و گوش دادن به در حالی که ایمن ماندن در خانه.

در Infinite زناشویی کابین تب ترجمه ویدئوها از حوصله همکاران شکستن به رقص و یا آهنگ به گرفتن زحمتکش عزیزان توجه است. در زمان عادی, ارتباط جنسی, ازدواج, برای زندگی نه برای ناهار. اما در این واقعیت جدید که در آن جماع ثابت است, مردم در حال یادگیری بیشتر در مورد خود را بهتر نیمه — چگونه زندگی می کنند, کار و مقابله با وجودی استرس از آنها همیشه می خواستم به دانستن است.

“این سال زناشویی توسعه کهنه به هفته و یا ماه” گفت: Ada, Calhoun, نویسنده کتاب “عروسی Toasts من هرگز به من بدهید.”

همه که ارتباط خود کشف اوردرایو است به خصوص برای نیویورکی که باید در پیدا کردن راه به نوبه خود کوچک آپارتمان به باز کردن دفاتر ورزشگاه خانه دنج و خلوت. اما بالقوه وجود دارد upsides. بدانید که شریک زندگی خود است که در واقع یک مدبر ماسک ساز, و شما ممکن است پیدا کردن یک دلیل جدید برای قدردانی خود را مکاری.

“که طلایی پوشش این بحران: شما را وادار به یادگیری خیلی بیشتر در مورد کسانی که شریک زندگی خود را به عنوان یک انسان” گفت: Julie شوارتز است یک روانشناس و رئیس جمهور است موسسه که کمک می کند تا زوج ها ایجاد و حفظ روابط سالم است. “شما را وادار به می دانم که شریک زندگی خود را در جنبه های مختلف. آنها جنبه که شاین مثل یک الماس است.”

خانم Cipolla برای مثال آموخته است که او و همسرش را بیشتر در مشترک حرفه ای تر از او فکر است. او با این نسخهها کار در سرمایه. او با این نسخهها کار برای یک شروع است. تماس های خود منحرف شد و نه فقط به این دلیل که آنها با صدای بلند اما از آنجا که جالب بودند. یک بار آقای Rossiter نقل مکان کرد و دفتر خود را به اتاق خواب و دو تا به حال کمی در طول روز فاصله خانم Cipolla خودش را به دنبال خود حرفه ای مشاوره و صحبت کردن بیشتر در مورد کار در پایان روز خود را.

فاصله کمی حتی در تنگ محله های قدیمی باعث می شود تفاوت. ایمان رابرتسون یک خانه منهتن سازمان گفت که زوج ها باید ایجاد “توهم فضا” حتی اگر آنها بسیار به یدکی. را انتخاب کنید یک نقطه و ادعا می کنند آن را به عنوان مال شما با یک گروه اختصاص داده های ایستگاه های کاری و خود بانکها. “بسیاری از مردم بار ارضی حتی بدون تحقق آنها” او گفت:. اگر شما مجبور به کار در اتاق های مشترک, درمان, آن را مانند یک اتاق با یک تراس بزرگ. تعیین اتاق خواب و یا گنجه برای تماس های کار و بار برنامه برای استفاده از اتاق کنفرانس.

همانطور که در بسیاری از زندگی تلاش موقعیت های به اشتراک گذاشته شده nemesis نیز کمک می کند. “تعیین یک تظاهر دفتر دستیار به سرزنش” هنگامی که قلم یا شارژر برو گم شده گفت: شستوشوی شیرر یک شرکت, صاحب خانه, ویرایش, یک, Nashville, صفحه اصلی سازمان. مولی Tolsky یک نویسنده ساخته شده مشابه پیشنهاد در یک ویروسی جیر گفتن پیروان “در آپارتمان ما Cheryl نگه می دارد و خروج او آب کثیف فنجان در همه جا و ما واقعا نمی دانیم چه چیزی را در مورد او.”

زمانی که شما صرف هر بیداری (و خواب) لحظه با هم, شما ممکن است خودتان را در موافقت با تزئینات گیری است که در شرایط عادی نمی تواند قابل قبول است. حدود یک هفته پیش Pierre Forien, 33, مشتاق کوهنورد راک نصب hangboard (مورد استفاده برای ساخت دست و انگشت قدرت) در بالای درب حمام و pull-up نوار بر روی درب اتاق خواب در یک اتاق خواب پایین سمت شرق آپارتمان او سهام با همسرش تس Alpern, 30.

“من هرگز به طور رسمی به آن موافقت کردند” گفت: خانم Alpern یک معلم مهد کودک است که تبدیل اتاق نشیمن خود را به یک کلاس درس مجازی با یک غول دیک سفید هیئت مدیره. اما در حال حاضر که آقای Forien روزانه 4 صبح سفر به ورزشگاه ها در وقفه او کوتاه آمد. “درست زمانی که ما نقل مکان کرد و در او خریداری این hangboard و گفتم به هیچ وجه!’ اما من می دانم او باید این را می گویند عاقل.”

برای اکثر خانم Alpern خودش را می بیند و نه او به عنوان بیشتر به چالش کشیدن همراه ثابت. او صرف بیشتر از روز خود را به صحبت کردن با همکاران و دانش آموزان بیش از ویدئو چت در حالی که آقای Forien یک شریک Wünder لبنیاتی یک کشت لبنی شرکت کار می کند بی سر و صدا در اتاق خواب خود را.

خانم Alpern که خودش را “بسیار پر حرف و عاطفی فرد” کشف کرده است که شوهرش را آرام فلسفه رواقیون است غیر منتظره ای شریانهای حیاتی در زمان بحران. “این واقعیت است که او قادر به این کار بسیار پایدار و قابل اعتماد و عملی فرد است که احتمالا آنچه در جریان است تا ما را از طریق این” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه ما می خواهم برای زنده ماندن اگر او بود که از کوره در رفته و freaked که من هستم.”

برای بارگیری به روز رسانی ایمیل مسکونی املاک و مستغلات, اخبار ثبت نام اینجا را. دنبال کنید با ما در توییتر: @nytrealestate.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>