زن و شوهر متهم پس از ویدئوها نشان می دهد زن سفید کشیدن اسلحه در زن

یک زن و شوهر متهم شده اند با felonious حمله پس از کثیرالانتشار ویدئوها نشان داد یک زن سفید با اشاره یک تفنگ را در یک زن سیاه و سفید در یک پارکینگ در میشیگان, مقامات گفت.

در این فیلم سیاه و دختر نوجوان با مرد سفید و زن در خارج از یک رستوران Chipotle در شهرستان شکارچی Mich., در روز چهارشنبه. ارز به سرعت شدت از بحث در مورد یک عذرخواهی به اتهام نژادپرستی با تفنگ برگزار شد تنها چند فوت از زن به عنوان او فیلم برداری با تلفن همراه خود.

در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه کلانتر مایکل بوچارد از Oakland County, Mich., گفت: این زن که تا به حال اشاره کرد و تفنگ و شوهرش هر متهم شده اند, felonious حمله به حمل حداکثر مجازات چهار سال زندان است.

شهرستان اوکلند دادستانی بعد از شناسایی این زن و شوهر به عنوان جیلیان Wuestenberg, 32, Eric Wuestenberg, 42.

هر دو تا به حال اسلحه در اختیار خود را که آنها از نظر قانونی مجاز به انجام زمانی که آنها گرفته شد را بازداشت کلانتر بوچارد گفت.

کلانتر توضیح داد که این اتهامات گفت که “هر سلاح است که می تواند جدی و بالقوه کشنده آسیب شارژ می شود به عنوان یک felonious حمله.”

این قسمت زمانی شروع شد که دو طرف ضربه به هر یک از دیگر در خارج از Chipotle کلانتر بوچارد گفت.

“یک نفر گفت که آنها درک نمی کنند که آنها تا به حال ضربه به شخص دیگر با کیسه های مواد غذایی و دیگر فرد احساس که آنها نیاز به یک عذرخواهی,” او گفت:. “سپس آن را تشدید از وجود دارد.”

وی اعضای عمومی به تلاش برای خنثی کردن شرایط تنش و در زمانی که بسیاری از آنها در لبه.

“من مارادونا است, لطفا اجازه دهید ما همه سعی می شود که صدای آرامش در طوفان و به یاد داشته باشید هر یک از ما یک انسان است که سزاوار احترام است.”

اوکلند در دانشگاه میشیگان گفت: تا به حال اخراج آقای Wuestenberg. او تا به حال ذکر شده در دانشگاه را از وب سایت به عنوان یک هماهنگ کننده جانبازان خدمات پشتیبانی.

“ما را دیده اند تصویری و اعتقاد ما بر رفتار او غیر قابل قبول” یک سخنگوی دانشگاه در بیانیه ای گفت. “کارمند ابلاغ شده است که اشتغال خود را فسخ شده است توسط دانشگاه.”

آن را بلافاصله روشن نیست اگر زن و شوهر به حال وکلا و وجود دارد هیچ پاسخ فوری به پیام های چپ در شماره های ذکر شده در زیر نام خود را.

به عنوان ویدئوها گسترش رسانه های اجتماعی در چهارشنبه شب آنها به سرعت درو مقایسه فیلم گرفته شده در یکشنبه یک مرد سفید و زن اشاره یک تفنگ نیمه خودکار و یک تفنگ دستی در, صلح آمیز, سیاه معترضان در خصوصی خیابان های مسکونی در سنت لوئیس. این تظاهرات که یکی از ده ها علیه نژادپرستی و خشونت پلیس شده اند که در حال وقوع در سراسر کشور برای هفته ها.

اخبار دیترویت که گزارش شده در شهرستان شکارچی درگیری اوایل روز شنبه مشترک هر دو فیلم دیگر که در بیش از سه دقیقه نشان می دهد بیشتر روبرو می شوند. خبر شناسایی این مادر به عنوان Takelia تپه و به نقل از او عنوان کرد و گفت که این بحث شروع شد به این دلیل که زن ضربه بود به او دختر بود و فریاد “دختر من ، خانم هیل نمی تواند نظر رسیده است.

فیلم های ضبط شده توسط خانم هیل و دخترش در چهارشنبه شب را نشان نمی دهد چه اتفاقی افتاده است قبل از بحث آغاز شد. در یکی از فیلم های خانم تپه دیده می شود ایستاده در مقابل زن و دختر او می گوید: “این نادان زن ضربه به 15 سال.”

پس از یک قهر ناسزا رنگ و لعاب ارز از جمله اتهامات نژادپرستی و خواستار آن است که پلیس نام این زن را برمی گرداند به او ون و می گوید از طریق کاهش و پنجره است که “شما نمی توانید فقط راه رفتن در اطراف در تماس با مردم سفید پوست نژادپرست است.”

“این است که نوع جهان,” او می گوید. “مردم سفید نیست نژادپرست است. هیچ یک نژادپرست است. من در مورد شما مراقبت. من در مورد مراقبت از شما و من متاسفم اگر شما تا به حال حادثه ای ساخته شده است که کسی که شما احساس می کنید مانند آن است. هیچ یک نژادپرست است. من متاسفم اگر شما تا به حال چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد.”

به عنوان او صحبت می کند خانم هیل بارها و بارها می پرسد: “چرا شما دست انداز؟”

این دوربین به طور خلاصه از وانت به عنوان آن را پشت کردن یک نقطه پارکینگ و نوجوان فریاد برای مادر خود را به تماشای.

خانم هیل سپس می پرسد که آیا زن و شوهر در تلاش بودند تا ضربه او را با وانت و بازدید از خودرو با دست او است. سفید زن خروجی خودرو برگزاری یک تفنگ دستی و با استفاده از ناسزا می گوید خانم هیل به “دور است.” زن ایرانی تفنگ و امتیاز آن در خانم هیل که ایستاده است ،

“شما در حال رفتن به ساقه من است؟” خانم هیل می گوید و او دختر و زن مسلح بخواهید برای کسی که به پلیس تماس بگیرید. زن می گوید خانم هیل به پرش در پشت ماشین که نام خانم هیل را انکار می کند و پس از آن زن شروع به جیغ زدن در خانم هیل به دور است. گریه شنیده می شود. این زن در نهایت باعث کاهش تفنگ می شود و در ون و آن را می کشد دور.

“با پلیس تماس بگیرید, نه, نیست, هر کجا,” خانم هیل می گوید. “شما در مورد به من رسید با ماشین.”

دختر او شنیده می شود گفت: “این مردم سفید آنها بسیار نژادپرست است. آنها کشیده یک تفنگ را در مادر من.”

کلانتر بوچارد گفت: مسئولین پس از دریافت شش 911 تماس مربوط به درگیری هر یک از آن او با بازی در کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. او گفت: ماموران دستور داد که زن را از ون او قرار داده و در روی زمین دست به دستبند او را و او در زمان تفنگ.

برایان Pietsch کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de